lekarz Robert Małolepszy

1,6
1,5
1,8
1,5

Wizyta na NFZ. ---- bol kolana . LEKARZ miły ,sympatyczny ,do tego skuteczny!!!! USG kolana od ręki. Lekarstwa strzał w --10.Poprawa natychmiastowa.!!!!Wizyta kontrolna za dwa tygodnie.Szczerze polecam .!!!!

Wizyta na NFZ. ---- bol kolana .

LEKARZ miły ,sympatyczny ,do tego skuteczny!!!!

Wizyta u tego lekarza to po prostu tragedia i stracony czas. Lekarz ignorant , lekceważy pacjenta. Poczułam się jak gdyby robił łaskę że przyjmuje na NFZ po prostu żenada

Żenujący człowiek, lekarz ignorant. Traktuje pacjentów jak intruzów. Po wypadku gdzie auto zakwalifikowano do kasacji zapytał kierowcę po co zgłosił się na SOR.

Z całą odpowiedzialnością nie polecam tego lekarza. Niekompetentny, niemiły gbur. Naopowiadał bzdur, że po endoprotezie kolana absolutnie nie można wykonać tomografii komputerowej kolana co jest nieprawdą. Chciał się szybko pozbyć pacjenta. Nie polecam, wręcz odradzam.

cham dla niego pacjent to sztuka za którą dostaje kasę badania robi na odwal się zero podejścia do pacjenta NIE POLECAM

Wizyta u dr,była przyjemna,dr.obejrzał moją nogę/kolano,zrobił badanie USG,wytłumaczył mi na czym polega mój problem.Zapisał leki i zaprosił na następną wizytę. Na pewno powtórzę wizytę bo widać że dr.podchodzi do problemu profesjonalnie. 28.12.2017

Stego co widzialem to zwykly cham gborstwierdza ze nie misi nikogo badac wazne ze ma skierowanie a moze ten pan to skladal przysiege hipokryty a nie hipokratesa

Ta wizyta to stracony czas.Pięciokrotnie zadałam pytanie o zalecaną rehabilitację, i tyleż razy lekarz udawał,że nie słyszy.Jedyne zalecenie - po trzyminutowej wizycie (minuta na usg) - operacja. Zaznaczam, że to początek choroby, a nie jest to wyścig z czasem - to już opinia innego ortopedy.Jedyna myśl, jaka nasunęłą mi się po wizycie w tym gabinecie - to taka, że nie mają się na kim uczyć operować.

Zbywa pacjentów. Wymaga dodatkowych skierowań na każdą część nogi. Miałam skierowanie na ból stopy i poprosilam też o obejrzenie i poradę w sprawie bolącego kolana. Niestety nawet nie spojrzał tylko odesłał mnie po nowe skierowanie na bolące kolano. Czy na każdą kość trzeba mieć osobne skierowania.

NIE NIE i jeszcze raz NIE. Gość traktuje ludzi z gory,totalnie nie kompetentny(RTG zleci dopiero jak zobaczy zlamanie otwarte) ledwo chodzisz to odpowie Ci"to co ja mam Cię nosić". Zero wytlumaczenia co jest i co dalej,takze jesli macie mozliwosc wyboru sprobujcie gdziekolwiek indziej.Wiem ze czasami sytuacja nie daje mozliwosci wyboru(ostry dyzur) Ja tak mialem.Nastepnego dnia pojechalem na ostry na Parkitke i tam zajeli sie mna tak jak nalezy. Wiec jesli traficie na niego zasiegnijcie opinii innego lekarza specjalisty bo po tym konowale mozecie chodzic do konca zycia wygieci jak indyk.

NIE NIE i jeszcze raz NIE.