Robert Matyja

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
19 opinii

Bardzo dobry lekarz,świetny w operacjach i leczeniu zatok.

Przez chrapanie mało co nie straciłem pracy,na szczęście doktor po dość długim leczeniu w tym operacją mi pomógł.Miałem taką operację na podniebieniu ,prądem i usuwane migdałki.

bardzo dobry lekarz,jedyne co można powiedzieć na nie to długość kolejki i koszmarny czas oczekiwania

Bardzo się bałam o Kamila ,w końcu o operacji na migdałkach mówiono straszne rzeczy,ale w rękach dr Matyi było bezpiecznie ,a teraz wreszcie jest zdrowy.

Przed leczeniem u Doktora dusiłem się z powodu polipów ,teraz mogę wreszcie oddychać.Klinika w której miałem zabieg to 21 wiek.Polecam tego lekarza każdemu.

Zdecydowanie polecam,miałem bardzo duże problemy z oddychaniem przez nos z powodu polipów .Od pół roku jestem pod kontrolą Pana Doktora i wiem że zyję.

Małgosię leczymy już w Poradni w Klimontowie od 2 lat.Pan dr jest dobrym specjalistą, który kompleksowo leczył nasze dziecko.Zawsze gotowy do pomocy.W sytuacji gdy potrzebowała zabiegu w trakcie jednej wizyty ustalił termin zabiegu,wydał zlecenia na badanie ,termin wizyty kontrolnej.Poinformował mnie także jak zabieg się odbędzie i kiedy wizyta kontrolna.Oczywiście po zabiegu Małgosia czuje się doskonale.Dziękujemy.

Lekarz dość miły, 3 letniemu dziecku wyciął trzeciego migdałka po czym po zabiegu zaczeły się problemy z katarem, na co odpowiedział że córka będzie wymagała dłuższego leczenia. Zdecydowaliśmy sie na wizyte u innego lekarza - gdzie stwierdzono że córka drugi raz musi być poddana zabiegowi bo migdał nie usunięto w całości. W ciągu 5 miesięcy dziecko musi przejść drugą narkozę. Nie polecam lekarza, kompletnie nie zna się na swojej pracy - z przykrością muszę to stwierdzić.

Byłam z synem u pana doktora. Wchodzimy i tak siedzimy w milczeniu. Powiedziałam że byliśmy i teraz jest kontrola. Lekarz dalej milczy. Popatrzył w kartę, zbadał nos i migdały boczne. Karze dziecku płukać gardło, żeby migdały zmniejszyć. Ja mówię, ze trzeba usunąć albo przyciąć, a on mi wyskakuje z trzecim migdałem, i pyta się mnie czy usuwał.Była to druga wizyta, więc siłą rzeczy wiadomo że nie. Nie badał uszu ani tego trzeciego migdała. Kazał go usunać, choć lekarz sam nie wiem w jakim jest stanie. Poszłam żeby usunął boczne, to ten karze trzeci, a nie wie jaki jest. Śmieszny ten lekarz, Tak mi się wydaje że ja więcej od niego wiem, choć medycyny nie skończyłam. Dla mnie olewka i brak zaangażowania. Po prostu rutyna, i siedzi tam bo po prostu nie ma wyjścia. Panie doktorze trochę więcej pokory i zaangażowania. Polecam to Panu zdecydowanie.

Stanowczo nie polecam, jak na początku miałam o nim dobre zdanie (głównie chodziło o łatwy dostęp) tak teraz zmieniłam zdanię bo uważam ze Pan doktor nie wiele jest w stanie pomóc pacjetowi. Bardzo olewająco podchodzi do pacjeta, leczy na zazadzie uda sie albo nie uda. Tak to i ja moge leczyć bez odpowiednich kwalifikacji.

zrobił mi 2 operacje przegrody nosowej a nos dalej zatkany,

Lekarz z powołania.Jest najleprzym laryngologiem jakiego znam.przeprowadzał mi dwa zabiegi ,przegrody nosowej oraz zatok.dzięki Panu Matyj jestem zdrowy.Lekarz godny zaufania.Mariusz z Będzina.

Lekarz ma dobre podejście do dzieci.Pomógł dziecku z chrapaniem.W Centrum Pediatrii bardzo sprawnie go zoperował.Polecam.

Lekarz z doświadczeniem.Na pewno budzi zaufanie i jest kompetentny.Ja nadal korzystam z jego usług.

kilka razy byłam u tego Pana,za każdym razem dawał antybiotyk który wogóle mi nie pomagał

Pan doktor mną mówiąc krótko wstrząsnął. Na wstępie 4 letnie dziecko zapytał czy może je zjeść, co spowodowało strach i popłoch. Niemiły, ironiczny, stwierdził ze dziecko zupełnie zdrowe i wypisał 3 środki na receptę...

Zabieg bolesny, ale po zabiegu czuję się jak nowo narodzony, to lekarz, który odwala kawał dobrej roboty i naprawdę pomaga. Polecam

Zdecydowanie polecam,dopiero on mi pomógl.

operacja nosa - to była prawdziwa destrukcja a nie naprawa

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny