lekarz Robert Mrozinski

Do Pana doktora trafiłem z polecenia osób trzecich. To była bardzo dobra decyzja. Na wejściu widać profesjonalizm. W trakcie wizyty nabiera człowiek 100% zaufania widząc podejście i szacunek do pacjenta. Pomógł zdecydowanie nie tylko mi, ale również mojemu stu letniemu ojcu, gdzie inni lekarze nie mogli sobie poradzić. Pomógł również mojej matce i wszyscy zgodnie twierdzimy - FACHOWIEC Z WIELKĄ KLASĄ. A przy okazji - to do tych, którzy podważają kompetencje Pana doktora........proponuję odwiedzić również poradnię psychiatryczną. Panie doktorze.....serdecznie pozdrawiamy, życząc Panu i Pańskiej rodzinie wielu serdeczności - nie mniejszych ...

Panie doktorze.....serdecznie pozdrawiamy, życząc Panu i Pańskiej rodzinie wielu serdeczności - nie mniejszych niż te, którymi obdarza Pan swoich pacjentów.

Profesjonalista godny polecenia!Super,super,super!!!!Bardzo dziękuję Panie doktorze-jestem bardzo wdzięczna!

Nie polecam. Mało uprzejmy, sprawia wrażenie, jakby za karę przyjmował pacjentów. Nie tłumaczy problemów związanych z chorobą i pozostawia pacjenta bez pomocy medycznej. Lekarz nie chce ponosić odpowiedzialności za swoją pracę, gdyż stwierdził, że dłużej leczył mnie nie będzie (po zabiegu noga nadal boli mnie i jest opuchnięta). Działanie lekarza jest niemoralne a przysięga Hipokratesa jest mu zupełnie obca.

Super lekarz , kompetentny , uprzejmy tłumaczy i wyjaśnia wszystko dokładnie pacjentowi , zabieg wykonany perfekcyjnie ---profesjonalista w każdym calu , gorąco polecam wszystkim pacjentom!!!!!!!

jeden z lepszych ortopedów z jakimi miałam do czynienia.konkretnie i jasno tłumaczy chorobę.chce pomóc pacjentowi.zna się na swoim fachu.godny polecenia.mi też polecono i nie zawiodłam się!

z całą pewnością profesjonalista w każdym calu. Dzięki niemu mogę grać na gitarze i uprawiać sport :)

Zajmuje się pacjentem kompleksowo, cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia, zleca niezbędne badania i zabiegi. Leczył moje kolana i stopę

bardzo dobry zabiegowiec, nie widziałam go 15 lat ale z pamięci mi nie zginął:)

bardzo dobry zabiegowiec, nie widziałam go 15 lat ale z pamięci mi nie zginął:)

Bardzo kompetentny.Zabieg wykonany bez najmniejszych komplikacji.Mam do niego całkowite zaufanie i polecam wszystkim znajomym.

Wspaniały lekarz,uratował mój kręgosłup nie raz ale trzy razy ,jestem mu wdzięczna.