lek. med. Robert Omilian

Witam, U pana doktora byłam w czwartek z dużym bólem kręgosłupa krzyżowo-lędźwiowego. Ponieważ ból był dolegliwy pan doktor poradził mi, żebym przyszła z wizyta za tydzień jak już ból będzie mniejszy. Dodatkowo polecił mi rysowanie flamastrem krzyżyków na plecach w których miejscach mnie boli (ze względu na to iż przychodząc już "zdrowa" (bez bólu) nie będę w stanie określić miejsca dolegliwości). Żeby flamaster się nie zmył w trakcie kąpieli, mam robić komórką zdjęcia. Wizyta nic nie wniosła, po 5 minutach wyszłam z takim samym bólem bez jakiegokolwiek skierowania na badania. ...

Witam,
U pana doktora byłam w czwartek z dużym bólem kręgosłupa krzyżowo-lędźwiowego. Ponieważ ból był dolegliwy pan doktor poradził mi, żebym przyszła z wizyta za tydzień jak już ból będzie mniejszy. Dodatkowo polecił mi rysowanie flamastrem krzyżyków na plecach w których miejscach mnie boli (ze względu na to iż przychodząc już "zdrowa" (bez bólu) nie będę w stanie określić miejsca dolegliwości). Żeby flamaster się nie zmył w trakcie kąpieli, mam robić komórką zdjęcia. Wizyta nic nie wniosła, po 5 minutach wyszłam z takim samym bólem bez jakiegokolwiek skierowania na badania. Zaznaczę również, iż miałam ze sobą wyniki RTG. Pan doktor nawet na nie spojrzał. Jedyna porada to zakupy w sklepie papierniczym. Szczerze odradzam. Pan doktor przyjmuje na ulicy Wrocławskiej - pracuje dla grupy Luxmed. Dopisałam to ostatnie zdanie gdyż zauważyłam, że Pan doktor albo pracuje dla wszystkich szpitali w Warszawie albo tak często zmienia pracę.

Spotkałam pana doktora pierwszy raz w szpitalu Mswia operował mi kolano w zamian za innego lekarza z którym byłam umowiona na zabieg Pan Omilian zajął się moim problemem zbadał mnie omówił w czym jest rzecz co zamierza zrobic miły uprzejmy odpowiadający na każde pytanie mimo młodego wieku zna się na swojej pracy polecam Beata

Naprawdę 1000 % normy. polecam uratował mi nogę Michał Pieprzowski

Naprawdę 1000 % normy. polecam uratował mi nogę Michał Pieprzowski

Widze ze anonimy same piatki daja? Czyzby lekarz sam sobie podnosil ranking? Zakazac anonimowe glosowanie

Widze ze anonimy same piatki daja? Czyzby lekarz sam sobie podnosil ranking?
Zakazac anonimowe glosowanie

Niestety oszust jakich nie mało , na wypisie napisał ,że wyciął róg łąkotki, a na REZONANSIE - łąkotka nadal z pękniętym rogiem . NIE POLECAM

Bardzo profesjonalna, życzliwa opieka (NFZ!)ze strony dr. Omiliana. Stara się zminimalizować kłopoty pacjenta związane z papierologią, a co najważniejsze, ma fotograficzną pamięć pacjentów i ich historii. Zreperował mi złamaną kostkę, którą lekarze na prowincji odesłali do domu. teraz-jak nowa!

To naprawdę dobry ortopeda. Godny polecenia. Profesjonalnie podszedł do mojego problemu zdrowotnego. Nie bez znaczenia jest fakt, iż jest miły w stosunku do pacjenta i ma poczucie humoru.

Doktor Omilian mimo młodego wieku potrafił rozpoznać i wyleczyć mój problem, co nie udało się kilku innym ortopedom.