Robert Pańczyk

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
11 opinii

Moim zdaniem bardzo dobry specjalista. Jest bardzo konkretny, nastawiony na działanie, a nie chorowanie i to jest dla mnie bardzo ważne.

serdecznie polecam dr.Panczyka-zyczliwy,spokojnie i wyczerpujaco potrafil wytlumaczyc jak przebiegac powinna operacja,a juz po otoczyl przemila opieka.Oby wiecej takich kompetentnych lekarzy.Renata Maciszkiewicz.

lekarz kompetentny tlumaczy pacjentowi ,nie klamie ,grzeczny,poswieca pacjentowi duzo czasu i nie bierze zadnych lapowek polecam

Kompetentny konkretny zawsze stara sie znalezc jak najlepsze rozwiazanie a dobro pacjeta dla dr. jest najwazniejsze. Bardzo uprzejmy jest to lekarz jakich teraz coraz mniej. Polecam Pana dr. z calego serca

Lekarz którego polecam,ma bardzo dużo pacjentów,to o czymś świadczy.Spokojny,nie pokazujący swojego zdenerwowania(pacjenci są różni,zwłaszcza w poniedziałek rano)Bardzo dobrze wykonujący swój zawód.Podziwiam dr.Pańczyka że radzi sobie z natrętnymi pacjentami na siłe wciskającymi koperty,duży plus dla niego.

nie uprzejmy,nie dbający o dobro pacjenta,wąski zakres kompetencji

Bardzo dobry fachowiec zna sie na tym co robi postawił mnie na nogi!!!!!!!! Polecam jak najbardziej ze szczerego serca Krzysztof Wójcik

Kompetentny, uprzejmy, wzbudzający zaufanie. Wszystko wyjaśnia, stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Osobiście jestem baaardzo zadowolona.

Moim zdaniem jest lekarzem bardzo kompetentnym a chyba o to tu chodzi,nie "owija w bawełnę",jest konkretny.Polecam na 100% Krystyna Sz.

Jestem po bardzo ciężkim wypadku samochodowym. To, że dziś normalnie się poruszam, samodzielnie korzystam z miejskiego transportu, pracuję- zawdzięczam Panu Doktorowi, który mnie operował, a następnie prowadził rehabilitację. Dziękuję!

arogancki,beszczelny,uważający sie za boga!!! odradzam wszystkim tego.... lekarza.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny