lekarz Robert Pańczyk

Chirurg urazowy

27.12.2012

serdecznie polecam dr.Panczyka-zyczliwy,spokojnie i wyczerpujaco potrafil wytlumaczyc jak przebiegac powinna operacja,a juz po otoczyl przemila opieka.Oby wiecej takich kompetentnych lekarzy.Renata Maciszkiewicz.

22.02.2013

Moim zdaniem bardzo dobry specjalista. Jest bardzo konkretny, nastawiony na działanie, a nie chorowanie i to jest dla mnie bardzo ważne.

05.12.2012

lekarz kompetentny tlumaczy pacjentowi ,nie klamie ,grzeczny,poswieca pacjentowi duzo czasu i nie bierze zadnych lapowek polecam

16.06.2012

Kompetentny konkretny zawsze stara sie znalezc jak najlepsze rozwiazanie a dobro pacjeta dla dr. jest najwazniejsze. Bardzo uprzejmy jest to lekarz jakich teraz coraz mniej. Polecam Pana dr. z calego serca

09.06.2012

Lekarz którego polecam,ma bardzo dużo pacjentów,to o czymś świadczy.Spokojny,nie pokazujący swojego zdenerwowania(pacjenci są różni,zwłaszcza w poniedziałek rano)Bardzo dobrze wykonujący swój zawód.Podziwiam dr.Pańczyka że radzi sobie z natrętnymi pacjentami na siłe wciskającymi koperty,duży plus dla niego.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg urazowy Dąbrowa Górnicza"?

Ryszard Bernat

Chirurg ogólny
Szpital chorób wewnętrznych - "HUTNICZY"
Aleja Niepodległości 32

Adam Konarski