dr Robert Pełka

Najwyraźniej mój przypadek nie był wart zainteresowania. Lekarz bardzo niesympatyczny wręcz gburowaty i wywyższający się. Na szczęście są też inni specjaliści. Nie polecam.

niesamowity czlowiek i lekarz. jest to lekarz z powolania. godny zaufania i polecenia. gdyby chociaz polowa lekarzy taka byla to zycie w tym kraju byloby leprze

Najlepszy lekarz jakiego znam. Pełen profesjonalizm. Wizyta trwa tak długo jak wymaga tego przypadek. Ostatnia moja wizyta to ponad 40 minut. Jedyny lekarz którego darzę naprawdę ogromnym szacunkiem. Specjalista w swoim fachu. Mogę tak pisać i pisać. Ale prawda jest taka że myślę że jest to na pewno jeden z najlepszych specjalistów w kraju.

Jestem po zabiegu, który przeprowadził dr Pełka... w październiku ,pierwszy kompetentny,miły , lekarz na jakiego trafiłam... Bardzo mi pomógł- .Pobyt w szpitalu w Głuchołazach bardzo miło wspominam... dziękuję bardzo Doktorowi oraz całej jego załodze... jestem pod wrażeniem... już po 2 tyg.mogłam odłożyć kule,natychmiastowy efekt po operacji,długo trzeba czekac na wizytę ale warto...

Wspaniały, profesjonalny i uprzyejmy lekarz. Zoperował mi kolano, czuję się świetnie. Polecam wszystkim!

Bardzo dobry i konkretny lekarz. Już na pierwszej wizycie okreslił szczegółowo na podstawie badania usg i jednego zdjęcia rtg jaki jest stan moich kolan i jakie mam wady. Od razu powiedział, że musimy spotkać się "na stole" :) zlecił wszystkie badania, które potwierdziły jego przypuszczenia. Polecam gorąco, chociaz na wizyte w obecnych czasach czeka się baaardzo długo.

Jestem po zabiegu, który przeprowadził dr Pełka... pierwszy kompetentny lekarz na jakiego trafiłam... Skierował mnie na badania, które wykazały co mi dolega...Pobyt w szpitalu w Głuchołazach bardzo miło wspominam... dziękuję bardzo Dr oraz całej jego załodze... jestem po wrażeniem...długo trzeba czekac na wizytę ale warto

najlepszy lekarz ortopeda jakiego znam, dużo mi pomógł, polecam Go wszystkim a szczególnie trafnie odczytuje usg.Bardzo dobry człowiek wielkiej wiedzy i kompetencji.

Najlepszy lekarz, świetny człowiek. Nic dodać, nic ująć. Polecam wszystkim.

Najlepszy lekarz, świetny człowiek. Nic dodać, nic ująć. Polecam wszystkim.

Przemiły i uroczy człowiek.Niewielu teraz takich.Jestem pacjentką od wielu miesięcy.Wyczerpująco udziela informacji.Mężowi zoperował bark.Sprawność 100%-towa.A nawet lepiej.Bardzo polecam.