lekarz Robert Pieczka

1,6
1,6
1,4
1,5

Bardzo niemiły lekarz. On nie tłumaczy tylko straszy. Byłam u niego podczas wizyty u dziadków więc to jednorazowa wizyta i współczuję tym, którzy mają takiego lekarza w przychodni rodzinnej.

Arogancki, zachowuje się jakby zjadł wszystkie rozumy świata. Ostatni raz byłam w tej przychodni ze swoją córka. W tej osobie w ogóle jest brak empatii i zrozumienia zaniepokojonego rodzica i chorego dziecka. Wszystkim swoim znajomym będę odradzała wizyty u tego „specjalisty”. Szkoda ze nie przeczytałam wcześniej opinii to może zaoszczędziłabym trochę pieniędzy i zdrowia psychicznego po wizycie u niego

URWAL MI JONDRA I NIE LUBIE GO BO JEST AGRESYWNYM CZLOWIEKIEM WOBEC MNIE I GO NIE LUBIE UCENIAM 1/5 I ZABIERZCIE GO Z TEGO KRAJU

grubiański bardzo nieprzyjemny Ten czlowiek to przykład niekompetencji, braku empatii oraz podstawowych zasad dobrego wychowania

Czytam poniższe opinie i zupełnie się z nimi nie zgadzam. Leczę moje dzieci w tej przychodni i nie raz miałam okazję spotkać pana doktora. Jestem bardzo zadowolona z jakości leczenia i na pewno dzieci się nie bały lekarza a córka nawet lubi chodzić do pana doktora. Miałam okazję bywać w inny przychodniach w Polsce i mam porównanie, bardzo polecam przychodnię i lekarzy.

Odradzam tego lekarza. Poszłam z garączkującym kaszlacym zakatarzonym ledwo mówiącym od spuchniętego gardła dzieckiem. pan doktor wielce oburzony ze przyszłam tak szybko ze dwa dni to za mało ze powinnam poczekać aż cos gorszego się rozwinie! zamiast najpierw zbadać dziecko to jakis wywiad ze mną robil co mnie zaniepokoilo w stanie mojego dziecka, mowie ze garączkuje i jest słaby ale to nie są objawy niepokojące wedlug tego pana. nic nie zapisal, wieczorem do Cesarza trzeba isc...

Absolutnie najgorszy pediatra z jakim mieliśmy do czynienia, absolutna porażka, niemiły, opryskliwy, dzieci na jego widok się aż trzęsą! W gabinecie medycznym to spodziewałbym się raczej certyfikatów informujących o ukończonych uczelniach,kursach podnoszących umiejętności zawodowe w tym przypadku medyczne, a nie dyplomy za udziały w konkursach pływackich:))) Co to ma być!!!! Takie informacje to wiesza się co najwyżej w domu,w przychodni to powiesiłby Pan np. certyfikat o podniesieniu umiejętności np.w otolaryngologi(ależ trzeba go przede wszystkim mieć)Cóż, nie polecam!!!

Arogancki,wyszczekany, pokazujący swoja wyższość,traktujący rodziców z góry, odradzam

Ten czlowiek to przykład niekompetencji, braku empatii oraz podstawowych zasad dobrego wychowania. Podczas wizyty patrzy w ścianę mówiąc niby do mnie, odmawia wykonania podstawowych badań krwi dziecku, mówiąc o 'niepotrzebnym kłuciu', nie osłuchał też maluszka, mimo zgłaszanych przeze mnie uwag co do złego samopoczucia i kaszlu, sprawia wrażenie, jakby pracował za karę. Odradzam!!

To nie lekarz, to człowiek nastawiany tylko na kasę

To nie lekarz, to człowiek nastawiany tylko na kasę