Robert Polak

2,1
2,5
2,1
2,2

Brak kultury grzeczności i cierpliwości do pacjenta, z wielka łaska wypisuje skierowanie na badanie, nie chciałbym mieć już tej ,,przyjemności,, spotkania się z tym lekarzem.

Pan Polak to koszmar. Ostatnio spotkało mnie to "nieszczęście" i niestety musiałam do niego się udać. Inni lekarze nieosiągalni byli. Nieuprzejmy, nie potrafi bezbłędnie recepty wypisać. na dodatek przez cały czas rozmawiał przez telefon z prywatnymi znajomymi. siedziałam tam jak kretyn i słuchałam jego prywatnych wynurzeń, po prostu żeeeenujące. nie wiem dlaczego on pracuje w osrodku w Sękowej.

Kiedyś go nie znosiłem i nadal nie mam do niego zaufania, ale... lekarz jak lekarz... nikt nie jest doskonały.

Ja bym nawet psa nie wysłał do niego.. osobiście mnie prawie na tamten świat wysłał bo nie potrafił książkowego zapalenia płuc rozpoznać. Poza tym cham, prostak i wielkie panisko. Nawet współpracownicy mają o nim jak najgorszą opinię.

Lekarz godny polecenia. Nie zgadzam się absolutnie z powyzszymi opiniami. Sadze, ze ktoś specjalnie obniza ocene i kompetencje tego lekarza. Uprzejmy, pozytywnie nastawiony do pacjenta. Poswieca wystarczającą ilość czasu.

Prostak i cham a wywyższa się ponad innych. Dziwie się że taki typ jeszcze pracuje na państwowej posadzie i otrzymuje za taką pracę wynagrodzenie. Myślę że ludzie go nauczą kultury lub wymienią na normalnego lekarza.

straszny , wogóle to się zastanawiam dlaczego takiego nieuprzejmego , niekompetentnego lekarza trzymają na etacie, ludzie do niego chodzą tylko po recepty i to sie myli. koszmar , a nie lekarz

Ja osobiscie jestem zadowolona. Lekarz godny zaufania. Jezeli chodzi o leczenie- tlumaczy chorobe, wskazane leczenie, czy zalecane badania. Jest uprzejmy.

Ja osobiscie jestem zadowolona. Lekarz godny zaufania.

tragedia nie polecam nieuprzejmy! zero podejscia do pacjenta w jedynym w czym jest dobry to zwalajaca z nog nieuprzejmosc!!

W zupełności się nie zgadzam z powyższą opinią, doktor Polak pomógł mi bardzo w sytuacji w ktorej wydawalo sie ze nie uporam sie ze zdrowotnymi problemami , skierowal na badania i zalecil leczenie , ktore okazalo sie skuteczne. Co do bycia nieuprzejmym faktycznie slyszalam podobne opinie , ale sadze ze czlowiek jest tylko czlowiekiem i kazdemu sie moze to zdarzyc o ile nadrabia to kompetencjami.