Robert Przybylski

Neonatolog, Pediatra

Najlepszy lekarz w okolicy, stawia trafna diagnozę . On pierwszy rozpoznał u mojego syna uczulenie a inni lekarze chcieli leczyć syna( 6m) sterydami bo myśleli że to luszczycza.

Od kilku lat jeżdże tylko do niego leczyc swoje dzieci.W przychodni to ci lekarze się do niczego nienadaja.Dr.Przybylskiemu mozna zaufac.POLECAM,WSPANAŁY lekarz i ma podejscie do dzieci:)

Rewelacyjny lekarz. Zawsze stawia słuszne diagnozy, nie faszeruje dzieci antybiotykami bez potrzeby. Kompetenty, cierpliwy. Polecam.

TO cudowny lekarz, w szpitalu aż milo czekać kiedy po porodzie bada dziecko z taka troska,moja córcia miała 4 miesiące i kiedy trafiłam do doktora po raz pierwszy i całe szczęście bo on rozpoznał chorobę natychmiast (wcześniej byłam u 2 lekarzy i dostała tylko syropki od których zaczęła się dusić)a okazało się ze ma zapalenie oskrzeli,dostała inhalacje i szybko wyzdrowiała.Doktor za kontrolna wizytę nie bierze pieniędzy. nic dodać nic ując oby było więcej takich lekarzy jak doktor PRZYBYLSKI

Wspaniały doktor,super podejscie do dzieci,wszystko co do stanu choroby wytłumaczy,zawsze miły i czsowy ,oby więcej takich pediatrów

Mam do Pana Doktora pełne zaufanie, moja córeczka była pod opieką Doktora w poradni neonatologicznej. Bardzo nam pomógł, miała obniżone napięcie mięśniowe w nóżkach, a w mojej przychodni nie widziano problemu. Teraz ma już braciszka i jeśli są chorzy, to jedziemy do Pana Doktora.

Teraz ma już braciszka i jeśli są chorzy, to jedziemy do Pana Doktora.

Lekarz bardzo dobry. Jeżdżę z synkiem od kiedy się urodził i zawsze trafia z lekami, wszystko dobrze wytłumaczy, miły i ma podejście do dzieci. Polecam oby więcej takich specjalistów

Swietny lekarz!Wspaniałe podejście do dzieci, dokładny, przemiły, rzetelny. Polecam go wszystkim rodzicom dzieci.

Jest dobrym lekarzem!Uważam że dobrze leczy dzieci, jeżdżę do dr. z dwoma córkami i jestem bardzo zadowolona. Zawsze doradzi , nie ładuje od razu antybiotyku, a jak trzeba to robi badania i na tej podstawie przepisuje leki.