Robert Sowiński

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
8 opinii

Chodzę do dr. Sowińskiego i trzeba przyznać że jest dobry na początku sprawiał wrażenie nie zbyt fajne ale później już nie oczywiście trzyma dystans do pacjentów ale zna się na swojej pracy dawał mi skierowania na różne badania ciągle przychodziłam z kolanami a ostatnio przyszłam z bolącym biodrem i dzięki temu ze wysłał mnie na rezonans dowiedziałam się przypadkiem że mam dużą cyste na jajniku. Naprawdę lekarz godny polecenia i nie zrażajcie się do niego od razu na pierwszej wizycie.

Bylam u tego Pana z malym dzieckiem w ZPS na M.Skłodowskiej-Curie 1, i tam najpierw wyslal nas na usg , ktore wykazalo dysplazje a potem kazal dziecko wsadzic w szyne Koszli nawet dziecka specjalnie nie badajac, na szczescie zdecydowalam sie skonsultowac prywatnie i okazalo sie ze dziecko jest zdrowe. dlatego tego lekarza zdecydowanie nie polecam

Pomimo tego że zawsze na powitanie w przychodni ortopedycznej w Bochni mówi,że nikogo niezarejestrowanego nie przyjmie to i tak w miarę możliwości przyjmuje.Według mnie lekarz godny polecenia.

Fakt na pierwszej wizycie sprawia takie sobie wrażenie ale na sali operacyjnej był spoko wykonał mi artroskopie kolana i jestem zadowolony polecam każdemu.Nie zrażajcie się pierwszym wrażeniem.Pozdrawiam.

zero litości nad bólem pacjenta wszyscy wysłuchują jaki on jesat zmęczony i żle się czuje

Jestem bardzo zadowolona.Lekarz bardzo kompetentny, wykonał u mnie artroskopię kolanai rekonstrukcje więzadła krzyżowego

Wspaniały lekarz.Wyleczył moje kolano.Wykonał artroskopię w szpitalu w Bochni.Polecam

Miał problemy z przeczytaniem zdjęcia rentgenowskiego, zapytał gdzie mnie boli i koniec rozmowy, niczego się o swojej chorobie nie dowiedziałem. Był szorstki podczas wizyty.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny