Robert Sowiński

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
7 opinii

Bylam u tego Pana z malym dzieckiem w ZPS na M.Skłodowskiej-Curie 1, i tam najpierw wyslal nas na usg , ktore wykazalo dysplazje a potem kazal dziecko wsadzic w szyne Koszli nawet dziecka specjalnie nie badajac, na szczescie zdecydowalam sie skonsultowac prywatnie i okazalo sie ze dziecko jest zdrowe. dlatego tego lekarza zdecydowanie nie polecam

Pomimo tego że zawsze na powitanie w przychodni ortopedycznej w Bochni mówi,że nikogo niezarejestrowanego nie przyjmie to i tak w miarę możliwości przyjmuje.Według mnie lekarz godny polecenia.

Fakt na pierwszej wizycie sprawia takie sobie wrażenie ale na sali operacyjnej był spoko wykonał mi artroskopie kolana i jestem zadowolony polecam każdemu.Nie zrażajcie się pierwszym wrażeniem.Pozdrawiam.

zero litości nad bólem pacjenta wszyscy wysłuchują jaki on jesat zmęczony i żle się czuje

Jestem bardzo zadowolona.Lekarz bardzo kompetentny, wykonał u mnie artroskopię kolanai rekonstrukcje więzadła krzyżowego

Wspaniały lekarz.Wyleczył moje kolano.Wykonał artroskopię w szpitalu w Bochni.Polecam

Miał problemy z przeczytaniem zdjęcia rentgenowskiego, zapytał gdzie mnie boli i koniec rozmowy, niczego się o swojej chorobie nie dowiedziałem. Był szorstki podczas wizyty.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny