Takiego lekarza to ze świecą szukać. Ten lekarz jest dla pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania. Skieruje na badania. Zapyta o wszystko.

Masz dość traktowania cie jak zło konieczne, borykasz się z dolegliwościami na ktore nikt Ci nie pomógł, to polecam Pana doktora Steinbacha, tu znajdziesz ukojenie i dla duszy i dla ciała. Polecam z całego serducha.

Dr. Steinbach to najlepszy internista jakiego spotkałam. Nie tylko w Tomaszowie. Dojeżdzam na wizyty spoza Tomaszowa. Brak mi słów podziwu dla p. doktora. Czasami siedzi do godziny 22 wieczorem,żeby przyjąć wszystkich pacjentów.W przychodni można by było zmienić metodę umawiania wizyt. Żeby nie trzeba było przychodzić o godz 5-6 rano,żeby się dostać do doktora.

Każdą wizytę u Doktora wspominam jako pełen profesjonalizm. Zawsze są duże kolejki, ale to dlatego, że p. Doktor podchodzi w pełni profesjonalnie i nierutynowo do każdej osoby. Nie boi się wystawić skierowania na badania, stawia trafne diagnozy i przepisuje leki, które działaja. U mnie celnie zdiagnozował zarówno chorobę wrzodową jak i astmę oskrzelową.

naprawde super lekarz przyjmie nawet wtedy kiedy brak numerkow nigdy jeszcze nie odmowil przyjecia wizyty. kompleksowo i bardzo dokladnie leczy pacjenta. goraco polecam -:) wlasnie takich lekarzy nam brakuje polsce....

Doktor wydaje się być lekarzem z powołania. Kiedy zajdzie taka potrzeba podchodzi do choroby holistycznie i kompleksowo. Gdy trzeba zleci badania.Ma dobre podejście do pacjentów,Leczę się ja, mój chłopak, moja rodzina. Jedyną wadą są kolejki.Ale one świadczą o profesjonaliżmie doktora.

Super lekarz...Bardzo polecam wszytkim...Miły, spokojny... i do tego super fachowiec ... takich lekarzy naprawde brakuje w tym kraju!!!!Prawdziwych lekarzy którzy chcą wyleczyc pacjenta.

Świetny lekarz, najlepszy w Tomaszowie, w pełni doradzi i wyśle na badania, poświęca pacjentowi dużo czasu