lekarz Robert Straszak

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,9
2,9

Brak zainteresowania pacjentem. Ignorancja poważnych problemów. Po zmianie lekarza okazało się, że to nie zapalenie krtani, tylko nowotwór złośliwy. Pół roku zmarnowane A można już było leczyć. Miły tylko dla doradców handlowych

Najlepszy lekarz w mieście. Bardzo mi pomógł. Nie zgadzam się z opinią osób które mówią o niekompetencj.

Zdecydowanie godny polecenia lekarz. Natychmiast złapał świetny kontakt z dzieckiem, które na ogół boi się lekarzy. Niesamowicie miły.

Totalna porażka.Wizyta trwa 3 minuty nie tłumaczy choroby nie polecam nikomu.

Totalna porażka.Wizyta trwa 3 minuty nie tłumaczy choroby nie polecam nikomu.

Bardzo kompetenty lekarz. Leczę u niego całą rodzinę. Wiele mu zawdzięczam.

Bardzo kompetenty lekarz. Leczę u niego całą rodzinę. Wiele mu zawdzięczam.

Wizyta trwa około 3 minut z dzieckiem nie ma specjalnie dobrego kontaktu, wydaje polecenia PRZODEM, TYŁEM , PRZODEM, brakuje tylko Padnij Powstań. Żenujące. Najgorsze jest to, że dzieci przyjmowane są razem z chorymi dorosłymi, kompletny brak organizacji choć nie powiem wielki szacunek dla pań pielęgniarek z tej przychodni. NIe dowiedziałam się niczego konkretnego odnośnie choroby dziecka- w taki mróz kazał mi hartować dziecko- dodam tylko że dziecko jest cały rok hartowane na spacerkach i w żłobku- więc nie rozumiem ,,zarzutów" i w ogóle kontakt z rodzicami tragedia. Nie polecam. Mąż ...

Nie polecam.
Mąż u niego był i nie dowiedział się niczego odnośnie swojej choroby, wizyta trwała równie krótko, a co do kierowania do SPECJLISTÓW to cóż teściowa usłyszała , ze ,,taki pani urok" i o skierowanie musiała długo prosić. ZENUJĄCE

Nie polecam nikomu tego lekarza. To typowy cwaniaczek, który jest lekarzem dla pieniędzy, a nie z powołania. Nie szanuje pacjentów, jest nieuprzejmy, wizyta trwa ok. 3 min. Nic nie mówi, nie tłumaczy choroby. Podczas wizyty, po ok. 3 min. przerwał mi w połowie zdania i powiedział "do widzenia". Rzadko choruję, do lekarza chodzę raz na ok. 1,5 lub 2 lata, a on potraktował mnie jak babcie hipochondryczkę zanudzającą go co tydzień wyimaginowaną chorobą. KOMPLETNY BRAK KULTURY.

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Dziecko moje było prowadzone u różnych specjalistów dopiero pan doktor wyłapał problem i bardzo nam pomógł. Mam do niego ogromne zaufanie ponieważ jeśli nie jest do końca czegoś pewny nie leczy na siłę tylko konsultuje się z innymi specjalistami.

Bardzo dobry lekarz . nigdy nie miałem do niego zastrzeżeń .

Bardzo dobry lekarz . nigdy nie miałem do niego zastrzeżeń .

Bardzo kompetentny lekarz , posiadający wieloletnie doświadczenie przez co ma zawsze spore kolejki , moja rodzina leczy się u niego od lat i nigdy nie mieliśmy powodów do narzekania .