dr

Braniewo
54,379712819,8200536

Kalendarz przyjęć
Pon08.02Wt09.02Śr10.02Czw11.02Pt12.02So13.02Nd14.02
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
1.85
5 opinii

Nie wiem jak inni ale ja chodzę do tego doktora z dzieckiem i nigdy nie mamy problemow. Zbada, jak jest potrzeba to kieruje na badania. Jest mily i wg mnie ma dobre podejscie do dzieciaczkow. Nie mamy na co narzekac.

Porażka. Po wizycie z dzieckiem i zapytaniu tego lekarza co jest przyczyną, że dziecko wymiotuje i utrzymuje się gorączka już piąty dzień, potrafił tylko odpowiedzieć, że się domyśla i lepiej żeby to nie było to, ale tak naprawdę to nie wiedział i nie powiedział co, i takie tam marudzenie i wróżenie z gwiazd. Natomiast żadnej konkretnej diagnozy i przyczyny. To jest jakiś żart a nie wizyta u lekarza. Ale ogólnie to pan doktor sprawia wrażenie miłego i kompetentnego.

Dzięki panu doktorowi zdecydowałam się wypisać dzieci z przychodni w Pienięznie. Dostać się cięzko, a nie zarejestrowanych nie przyjmie.

tragedja nigdy nie wyjasni o co chodzi nie zleca dodatkowych badan wypisuje cały czas te same leki moja corke leczyl 5 tygodni az szpitalem sie skonczylo nie polecam

Najgorszy lekarz, z jakim miałam styczność. Zbywa pacjenta i opiekuna.Nie wiem po co NIBY przyjmuje w przychodni. Jak chcę się zapisać to nie ma miejsc, a jak pójdzie się to wiecznie siedzi i gra w pasjansa.Wymówka, taka że przyjmuje tylko osoby zarejestrowane. Paranoja.Być może prywatnie przyjmuje inaczej. Chodzę do przychodni, a raczej chodziłam, bo już zmieniłam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny