dr

Robert Szewczyk

Pediatra

Gdzie przyjmuję
place 11


Braniewo
54,379712819,8200536

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
2.3/5
Kompleksowość podejścia
2.3/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
2.5/5
Ilość poświęconego czasu
2.3/5
Uprzejmość
2.3/5
Godny polecenia
2.3/5
Średnia:
2.45
6 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Do lekarzy jestem bardzo nieufna i wręcz drobiazgowa po przejściach i zaniedbaniach jakie dopuścili sie u starszego synka. Pan doktor zrobił na mnie duże wrażenie profesjonalizmem, podejściem do dziecka młodszego i starszego oraz do mnie jako zestresowanej matki. Gorąco polecam tego lekarza, a panu doktorowi życzę wiele pomyślności. Joanna

5,0/5

Nie wiem jak inni ale ja chodzę do tego doktora z dzieckiem i nigdy nie mamy problemow. Zbada, jak jest potrzeba to kieruje na badania. Jest mily i wg mnie ma dobre podejscie do dzieciaczkow. Nie mamy na co narzekac.

1,0/5

Porażka. Po wizycie z dzieckiem i zapytaniu tego lekarza co jest przyczyną, że dziecko wymiotuje i utrzymuje się gorączka już piąty dzień, potrafił tylko odpowiedzieć, że się domyśla i lepiej żeby to nie było to, ale tak naprawdę to nie wiedział i nie powiedział co, i takie tam marudzenie i wróżenie z gwiazd. Natomiast żadnej konkretnej diagnozy i przyczyny. To jest jakiś żart a nie wizyta u lekarza. Ale ogólnie to pan doktor sprawia wrażenie miłego i kompetentnego.

1,2/5

Dzięki panu doktorowi zdecydowałam się wypisać dzieci z przychodni w Pienięznie. Dostać się cięzko, a nie zarejestrowanych nie przyjmie.

1,0/5

tragedja nigdy nie wyjasni o co chodzi nie zleca dodatkowych badan wypisuje cały czas te same leki moja corke leczyl 5 tygodni az szpitalem sie skonczylo nie polecam

1,0/5

Najgorszy lekarz, z jakim miałam styczność. Zbywa pacjenta i opiekuna.Nie wiem po co NIBY przyjmuje w przychodni. Jak chcę się zapisać to nie ma miejsc, a jak pójdzie się to wiecznie siedzi i gra w pasjansa.Wymówka, taka że przyjmuje tylko osoby zarejestrowane. Paranoja.Być może prywatnie przyjmuje inaczej. Chodzę do przychodni, a raczej chodziłam, bo już zmieniłam.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat