dr

Braniewo
54,379712819,8200536

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
1.05
4 opinie

Porażka. Po wizycie z dzieckiem i zapytaniu tego lekarza co jest przyczyną, że dziecko wymiotuje i utrzymuje się gorączka już piąty dzień, potrafił tylko odpowiedzieć, że się domyśla i lepiej żeby to nie było to, ale tak naprawdę to nie wiedział i nie powiedział co, i takie tam marudzenie i wróżenie z gwiazd. Natomiast żadnej konkretnej diagnozy i przyczyny. To jest jakiś żart a nie wizyta u lekarza. Ale ogólnie to pan doktor sprawia wrażenie miłego i kompetentnego.

Dzięki panu doktorowi zdecydowałam się wypisać dzieci z przychodni w Pienięznie. Dostać się cięzko, a nie zarejestrowanych nie przyjmie.

tragedja nigdy nie wyjasni o co chodzi nie zleca dodatkowych badan wypisuje cały czas te same leki moja corke leczyl 5 tygodni az szpitalem sie skonczylo nie polecam

Najgorszy lekarz, z jakim miałam styczność. Zbywa pacjenta i opiekuna.Nie wiem po co NIBY przyjmuje w przychodni. Jak chcę się zapisać to nie ma miejsc, a jak pójdzie się to wiecznie siedzi i gra w pasjansa.Wymówka, taka że przyjmuje tylko osoby zarejestrowane. Paranoja.Być może prywatnie przyjmuje inaczej. Chodzę do przychodni, a raczej chodziłam, bo już zmieniłam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny