dr Robert Szewczyk

Opinii6
2,5

Joanna

06.04.2016

Do lekarzy jestem bardzo nieufna i wręcz drobiazgowa po przejściach i zaniedbaniach jakie dopuścili sie u starszego synka. Pan doktor zrobił na mnie duże wrażenie profesjonalizmem, podejściem do dziecka młodszego i starszego oraz do mnie jako zestresowanej matki. Gorąco polecam tego lekarza, a panu doktorowi życzę wiele pomyślności. Joanna

aaa

11.11.2015

Nie wiem jak inni ale ja chodzę do tego doktora z dzieckiem i nigdy nie mamy problemow. Zbada, jak jest potrzeba to kieruje na badania. Jest mily i wg mnie ma dobre podejscie do dzieciaczkow. Nie mamy na co narzekac.

Thomas

29.09.2014

Porażka. Po wizycie z dzieckiem i zapytaniu tego lekarza co jest przyczyną, że dziecko wymiotuje i utrzymuje się gorączka już piąty dzień, potrafił tylko odpowiedzieć, że się domyśla i lepiej żeby to nie było to, ale tak naprawdę to nie wiedział i nie powiedział co, i takie tam marudzenie i wróżenie z gwiazd. Natomiast żadnej konkretnej diagnozy i przyczyny. To jest jakiś żart a nie wizyta u lekarza. Ale ogólnie to pan doktor sprawia wrażenie miłego i kompetentnego.

Anonim

12.03.2014

Dzięki panu doktorowi zdecydowałam się wypisać dzieci z przychodni w Pienięznie. Dostać się cięzko, a nie zarejestrowanych nie przyjmie.

Anonim

05.03.2014

tragedja nigdy nie wyjasni o co chodzi nie zleca dodatkowych badan wypisuje cały czas te same leki moja corke leczyl 5 tygodni az szpitalem sie skonczylo nie polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Braniewo"?

Gdańska 8

Drewniana 2