lekarz Robert Szwed

Cudowny lekarz, bardzo polecam. Wizyta profesjonalna, mile podejście do takich strachliwych osób jak ja. Mimo niskiego progu bólu i stresu (to moj pierwszy zabieg) czułam się naprawdę zaopiekowana. Do tego cudowna Pani pielęgniarka towarzyszącą - bardzo dziękuję..

Cierpki. Szybko się denerwuje. Zamiast rozmowy - trzeba wysłuchać monologu. Co do fachowości nie wypowiadam się. Już na pewno do niego nie pójdę.

Dzięki Doktorowi moja Mama żyje i ma się coraz lepiej

Dzięki Doktorowi moja Mama żyje i ma się coraz lepiej

Bardzo dobry lekarz. Świetny operator. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Świetny operator. Polecam.

jest najgorszym lekarzem na świecie! kompletnie nie umiał postawić diagnozy co po wyjsciu ze szpitala pacjent po 17 godzinach zmarł błedów lekarskich ma od gtroma,ale jak to w lubinie lubin lekarze sady i prawnicy jedna wielka mafia wiec nikomu nic nie pomoze tylko pogorszy sprawe! nie umial sie zajac pacjentem pacjentem a po tym jak sie dowiedzial,ze pacjent zmarl nagle on zastepca i zastepca zastepcy poszli na urlop debile banda debili

Konkretny,dokładny,kompetentny,nie lekceważy żadnego objawu choroby.Bardzo dobry specjalista.

Zaskoczyły mnie negatywne opinie , zwłaszcza dotyczace jakości kontaktu z pacjentem. Mam zupełnie odmienne zdanie i polecam. Chyba ,ze korzystałam z usług innego lekarza, co raczej wykluczam.

nie polecam opryskiliwy i niemiły.Ponoć jest dobrym fachowcem ale ja wybieram innego

Konkretny i zdecydowany - taki, jakim być powinien chirurg.

Konkretny i zdecydowany - taki, jakim być powinien chirurg.

Radzę wybrać innego specjalistę, lekarz to nie robot, powinien przede wszystkim być człowiekiem. Mając porównanie z innymi lekarzami o podobnej specjalizacji-odradzam.