dr n. med. Robert Tworus

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Pan dr.Tworus operował mnie w skrajnie niebezpiecznej sytuacji i nie dopuścił do mnie mojego Zegarmistrza Światła. To mądry,cierpliwy, zaangażowany zawodowo,kompetentny,a przede wszystkim skuteczny lekarz. A przy tym miły bezpośredni,nadzwyczajnie życzliwy,dobry i serdeczny człowiek. Bardzo,bardzo Mu za to dziękuję. Oraz szczerze polecam. Bogdan Chorazuk - Google+

A przy tym miły bezpośredni,nadzwyczajnie życzliwy,dobry i serdeczny człowiek.
Bardzo,bardzo Mu za to dziękuję.
Oraz szczerze polecam.
Bogdan Chorazuk - Google+

Super lekarz. Mega wiedza. Wyczerpujące wyjasnienia stanu zdrowia. Podejście do chorego też celujące. Propozycje różnych typów leczenia. Konkretny w 100%. Polecam

Jak najbardziej polecam wiztę u Pana Doktora. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego schorzenia. Fachowa i jasno przedstawiona porada. BARDZO wysoki poziom usług!

Wspaniały fachowiec, uprzejmy, konkretny i ludzki. Moje nogi leczyło już wielu lekarzy z różnych szpitali, ale dr Tworus jest najlepszy. Polecam z całego serca.

Jestem po zabiegu SKLEROTERAPI ,który zakończył się SUKCESEM. Długo oczekiwałam na ten zabieg ,ale mogę się tylko cieszyć ,że to, właśnie On ,dokonał tego ostrzyknięcia . Jest EFEKT ,co przekłada się na mój komfort. Ufam temu człowiekowi i czuję się pod profesjonalną opieką medyczną. Sama przyjemność obcować z takim człowiekiem. Przy moich skłonnościach naczyniowych ,cieszę się że dotarłam do właściwego specjalisty i ,że JEST.R*.Ślicznie DZIĘKUJĘ . Renata*

Udar niedokrwienny mózgu dopadł mnie w czerwcu 2012 r., w tym czasie zdiagnozowano miażdżycę uogólnioną. Został ustalony termin udrażniania tętnic – niestety martwica nogi była szybsza! Wtedy poznałem dr. Roberta Tworusa, który uratował mi nogę przed amputacją. Dr Tworus zajął się mną kompleksowo – udrożnił tętnice kończyn dolnych i szyjnych. Do dziś jestem pod stałą opieką dr. Tworusa (regularne badania i konsultacje). Panu doktorowi zawdzięczam uratowanie mojej nogi i życia. Uważam, że Jego umiejętności, diagnozy oraz zaangażowanie stawiają Go na najwyższym miejscu w tym zawodzie. Wdzięczny pacjent Krzysztof T

Udar niedokrwienny mózgu dopadł mnie w czerwcu 2012 r.,
Wtedy poznałem dr. Roberta Tworusa, który uratował mi nogę przed amputacją.
Do dziś jestem pod stałą opieką dr. Tworusa (regularne badania i konsultacje).
Wdzięczny pacjent
Krzysztof T

Młody człowiek zdolny, kompetentny polecam każdemu jako wzór lekarza przejmującego się pacjentem

Polecam Pana Doktora.Jest to lekarz z powołania

Polecam Pana Doktora.Jest to lekarz z powołania

Super specjalista, uroczy, kompetentny. Po moich żylakach nie ma śladu ani żadnej blizny. Dziękuję pozdrawiam.

Przesympatyczny lekarz, śladu po operacji prawie nie ma. Polecam

Przesympatyczny lekarz, śladu po operacji prawie nie ma.
Polecam