lekarzRobert Witkowski

Ginekolog, USG

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
17 opinii

• 1

Pan dr prowadzil moja pierwsza ciaze jestem z niego bardzo nie zadowolona przez cala ciaze zrobil mi tylko jedno usg podchodzil obojetnie do bolesci i moich skarg na temat mojego samopoczucia. a kiedy dostalam skurczy porodowych i pojechalam do szpitala co sie okazalo ze nie bylam w 37tyg ciazy tylko w 41 tyg ciazy zle lekarz prowadzil moja ksiarzeczke i moja ciaze. przez to przeniasalam ciaze o 9 dni co nawet o tym nie wiedzialam. dobra date miesiaczki mu podalam, ale jak mi zrobil usg pierwszy raz to wyszlo na usg inny tydzien ciazy niz mi wpisal ksiazeczke. przez to dziecko urodzilo sie cale zielone i w zielonych plynach... nie polecam nikomu tego lekarza jest naprawde nie kompetenta osoba i napewno wiecej moja noga do tego doktora nie stanie nigdy wiecej.

• 5

Doktor prowadził moją ciążę, która sprawiała co chwilę małe problemy. Zawsze profesjonalnie podchodził do problemu, w razie konieczności przyjmował między pacjentkami. Nigdy nie lekceważył problemów ani moich pytań. Mam porównanie z lekarzem, który prowadził moją pierwszą ciążę i było to niebo a ziemia. Zdecydowanie polecam!

• 5

Polecam lekarza, spokojny, rzeczowy, wzbudza zaufanie. Bardzo miły. Podchodzi kompleksowo do pacjenta. Na kolejną wizytę zgłoszę się bez najmniejszych obaw.

• 5

bardzo polecam tego lekaża.podchodzi bardzo profesjonalny,miły z poczuciem humoru,wizyta u niego to sama przyjemność.

• 4

Po pierwszej wizycie u p. doktora: jestem bardzo zadowolona, wzbudził moje zaufanie, był kompetentny i rzeczowy, a do tego miły i wesoły.

• 1

Kompletna porażka. W przychodni umówiłam się na prywatną wizytę w celu założenia spirali. Chciałam zwykłą bo brałam pigułki i myślałam że odpocznę trochę od hormonów. Lekarz nie uświadomił mnie, po pierwsze że hormony w spirali nie oddziałują na cały organizm, po drugie przy zwykłej zwiększa się ryzyko infekcji. Jedyne co mi powiedział to to że nasilą się krwawienia. Patrząc z perspektywy czasu założył mi spiralę bez kompletnego rozpoznania, żadnych badań wcześniejszych. W rezultacie spirala znajdowała się w szyjce macicy a nie w macicy. Cudem nie zaszłam, bo przy takim umiejscowieniu spirala wogóle nie spełniała swoich funkcji. Samo założenie było tak bolesne że jeszcze przez dwa dni po cierpiałam silne bóle. Na badaniu kontrolnym z usg pierwsze pytanie które mi zadał to : kto pani ją zakładał? Kiedy odpowiedziałam że pan doktorze, on odpowiedział że wszystko jest ok. Wiem że spirale potrafią się przemieszczać, ale w moim przypadku do tego nie doszło, bo niteczki które sama potrafię wyczuć palcem i które kontroluję, są od początku takiej samej długości. Więc zdecydowanie nie polecam. Dopiero nowy lekarz wykrył błąd i odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania.Spirala na 5 lat a ja po 1,5 muszę wymieniać! Porażka

• 5

Kobietki, polecam Wam tego lekarza, jest naprawdę rewelacyjny. Wzbudza zaufanie, jest bardzo kompetentny, taktowny, miły, delikatny. Pierwszy raz dzisiaj byłam u niego na wizycie prywatnej, zbadał, porozmawiał, wypytał, zaproponował, wypisał receptę. Koszt tej wizyty to 100 zł. Z tego, co się dowiedziałam cytologia dodatkowe 40zł, a jak USG to 80. Ale naprawdę warto. Stres, który się rodzi przed wejściem do gabinetu mija w mgnieniu oka już w środku:)

• 1

zdecydowanie nie polecam tego lekarza!Nic sie nie odzywa nawet nie pozwolil mezowi zobaczyc dzidziusia na usg.Napewno wiecej do niego nie pójde!

• 5

Profesjonalny lekarz, spokojny, z humorem podchodzi do pacjenta. Delikatnie bada, jest taktowny i kompetentny.

• 5

Pan. dr prowadzi już moją drugą ciąże, bardzo trudną ciążę. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Bardzo uprzejmy, delikatny, zawsze chętnie wytłumaczy i odpowie na wszelkie pytania, zapobiega problemom i nie bagatelizuję niepokojących objawów. Polecam w 100% !

• 5

Świetny, kulturalny, delikatny lekarz !

• 5

Bardzo dobry lekarz. Nie mam zadnych zastrzezen co do prwadzenia badan przez niego. jestem mloda osoba ale bardzo bym chciala zeby opiekowal sie mna podczas ciazy.

• 5

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Ma bardzo dobre podejście do kobiet. Z przyjemnością chodzę do niego na wizyty. Polecam wszystkim!

• 1

nie polecam tego pana, nie wykryl dosyc powaznej wady

• 5

Witam, cała moja "babska" część rodziny chodzi do p.Roberta :)Państwowo i prywatnie. Prowadził moją ciążę, było naprawdę bardzo dobrze. Dobry lekarz, miły i "kojarzący" pacjentów, pamięta kto, co i dlaczego. Zdecydowanie polecam. Agnieszka

• 5

Bardzo doby lekarz, mily, kompetentny i uprzejmy. Bardzo delikatny.

• 5

Bardzo miły pan ,lekarz z powołania .Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Wizyta trochę droga ale naprawdę warto.Prowadził mi całą ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Gdzie przyjmuję

place 11

Wiślana 2
    Józefów
    52,135040121,22598920 22 789 51 78

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat