lekarz Robert Zoń

Mocne rozczarowanie ;( arogancja, przedmiotowe podejście do klienta jak nie zapłacisz nic ni dostaniesz - niepoprawna diagnoza - zero zainteresowania pacjentem.

Świetny specjalista, godny polecenia. Trafna diagnoza i szybka operacja kolana umożliwiła mi normalne funkcjonowanie, serdecznie za to dziękuję.

Lekarz na którym można polegać. Polecam, warto.

Lekarz na którym można polegać. Polecam, warto.

bardzo dobry ortopeda. dokładnie wyjaśnił co robić jak leczyć żeby wrócić do zdrowia. polecam zna się na rzeczy

Wielu osobom może się wydawać obcesowy, a On po prostu jest żołnierzem. Zadaje pytanie i oczekuje jasnej, rzeczowej, "wojskowej" odpowiedzi. Studiował w WAM, jest znany nawet w klinikach w Warszawie. Przeprowadził moje 3 operacje kolan po wypadku samochodowym (czołowe zderzenie). Dzięki temu lekarzowi chodzę, a nawet mogę biegać. Polecił mi go kolega i ja polecam Go dalej.

Studiował w WAM, jest znany nawet w klinikach w Warszawie.

Polecił mi go kolega i ja polecam Go dalej.

Absolutnie nie polecam tego lekarza miałam z nim niestety do czynienia, ja i mój tata....Przez jego niekompetencję i "zachłanność" mój tata stałby się kaleką gdyby nie szpital w Otwocku.To było na kasę w szpitalu po wypadku a ja??Wziął 100 zł za prywatną wizytę, która trwała może 2 minuty(wypełnienie skierowania na zdjęcia).ODRADZAM

ucieka od problemu,wymusza wizytę prywatną

ucieka od problemu,wymusza wizytę prywatną

byłam dzisiaj i jestem bardzo zadowolona, pierwszy raz nie czułam się niemile widziana w gabinecie, dostałam wyczerpująca informację, lekarz grzeczny i uprzejmy nie czułam się osobą zajmującą niepotrzebnie czas

Beznadziejny, nie poświęca pacjentowi więcej niż 5 min za całe 100 zl, nie wysłuchał do końca problemu, był wręcz nie miły...

przeprowadził artroskopie i rekonstrukcje wiezadła, wizyta prywatna potem zabiegi na kase chorych. szybki powrot do zdrowia, 100% kompetencji i zaufania do tego lekarza. Jestem baardzo zadowolona :) polecam