dr Roman Abramowicz

Chirurg ogólny, Ginekolog

super lekarz najlepszy -taki lekarz jest godny polecenia i zaufania.Konkretny, miły zawsze ma czas by kogoś przyjąć po godzinach nawet na NFZ.

Najlepszy ginekolog z jakim miałam do czynienia, miły wyrozumiały, kompetentny. POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest bardzo dobrym lekarzem,miły,delikatny co jest najważniejsze,i godny polecenia.

To naprawdę bardzo kompetentny lekarz! Chodzę do niego od czterech lat. Wszystko wytłumaczy, poświęca pacjentce dużo czasu. Jest wyjątkowo miły. Chodziłam do wielu lekarzy tej specjalizacji. Po pierwszej wizycie u Pana Abramowicza, wiedziałam, że już nie zmienię lekarza.

Pan doktor godny polecenia.Uprzejmy,miły,kompetentny.Budzi zaufanie pacjentki.Zna się na rzeczy.Polecam.