dr Roman Bożyk

Gastrolog

2,6

Dawno nie spotkałam tak uprzejmego i pełnego empatii.lekarza.Cierpliwie mi wszystko tłumaczył.Nie rozumiem skąd powyższe opinie.

straszny, niekompetentny lekarz, przepisal mi rzeczy dostepne w aptece bez recepty i dal broszure aby nie pic gazowanego... brak zaangazowania, ignorancja szkoda pieniedzy jak mowi to zamyka oczy tak bardzo sie uwielbia zgadzam sie ze wszytskimi opiniai tutaj

brak zaangazowania, ignorancja
szkoda pieniedzy

jak mowi to zamyka oczy tak bardzo sie uwielbia

zgadzam sie ze wszytskimi opiniai tutaj

Niekompetentny, rozleniwiony, pozbawiony empatii. Stawia diagnozy wziete z nieba - bzdurna i nieprawdziwe - bez badan, bez szczegolowego wywiadu. Nie polecam, bardzo przykre ze taka osoba tytuluje sie mianem LEKARZA.

Jestem z natury dociekliwa i nie zrażam się na początku, jeśli ktoś nie udziela mi wyczerpujących odpowiedzi, ale ten pan to ciężki przypadek dla jakiegoś psychologa, bo ktoś powinien go otworzyć :-D Naprawdę, nie ma sensu tracić czasu na wizytę u tego lekarza.

Naprawdę, nie ma sensu tracić czasu na wizytę u tego lekarza.