lekarzRoman Brzóska

Ortopeda

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.4512345
34 opinie

• 5

Rewelacja przeszłem artroskopie barku w Gdańsku ,którą spartaczyli . Podjęłam się kolejnej u dr brzóski i wszystko jest ok !!!!!!!!!! Polecam

• 1

Naciągnął mnie na artroskopie barku, która mi w ogóle nie była potrzebna. Ręka boli nadal jak diabli. Na operację musiałem wziąć kredyt, którego teraz nie mogę spłacać, bo nie jestem w stanie pracować z powodu bólu, ani nie stać mnie na dalsze leczenie. Dzięki doktorze!

• 1

Moralne dno, podejmie się każdej operacji byleby zgarnąć kasę. U mojej matki cierpiącej na zespół Muenchausena wykona zbędną operację barku, w efekcie dopiero teraz stała się kaleką i naciąga ją na kolejną operację.

• 1

Moralne dno. Wykona każdą operację byleby skasować forsę. U mojej matki cierpiącej za zespół Muenchausena wykonał operację barku, która doprowadziła do pogorszenia stanu zdrowia, teraz naciąga ją na kolejną operację.

• 5

20.05.2013r artroskopia barku. Po zabiegu zalecenia do których zastosowałem się pełen ufności. To zaprocentowało. Pół roku po zabiegu jest lepiej niż można byłoby się spodziewać. Pan doktor prowadzi pacjenta w sposób profesjonalny, wyjaśni wszelkie wątpliwości i "mity". Ale nie wykona PRACY za pacjenta. Uważam, że razem tworzymy dobry zespół do którego zaprosiliśmy ostatnio w pełni zaangażowaną rehabilitantkę. Mam szczęście, że to doktor Brzóska opiekuje sią mną. Mieszkam we Wrocławiu i muszę dojeżdżać do Bielska, ale nie żałuję! Szczerze polecam Pana doktora Romana Brzóskę!

• 5

Super gość, po 9-ciu miesiącach od rekonstrukcji barku gram w siatkówkę. Wiedza, podejście i profesjonalizm. Nie spotkałem większego zawodowca a mam 50-tkę. Jak jest możliwość wyboru, to tylko dr. Brzóska

• 1

Fatalny lekarz. Kilka razy zmieniał diagnozę. Często nie ma go w wyznaczonym terminie wizyty. Zlecił zabieg za który zapłaciłem z własnej kieszeni 8 tys. i który niczego nie zmienił, ręka nadal boli. Kompletna porażka. Nie polecam!!!

• 5

Po nawykowych zwichnięciach stawu barkowego prawego wykonał artroskopię barku. Sam nie był pewien czy uda się zabieg bo miałam już bardzo zniszczony bark. Na chwilę obecną ręka jest sprawna,że nigdy nie będzie taka jak lewa też mi powiedział, ale zabieg to nie wszystko, on pouczył mnie dokładnie co i jak mam robić aby doprowadzić rękę do sprawności. Polecam tego lekarza wszystkim, którzy takiej pomocy potrzebują i oczekują.

• 4

wszystko było by dobrze tylko czas oczekiwania na operacje około 8 lat publicznie. A prywatnie trochę się zdziwiłem kosz to 14000 zł lecz czas oczekiwania to zaledwie 4 tygodnie. Wszyscy piszą same superlatywy o lekarzu i się zgadzam, jednak nikt nie opowiedział się się czy poddał się operacji prywatnie czy publicznie. Bardzo chciałbym aby ktoś się opowiedział na ten temat. dziękuje.

• 5

Jest to wspaniały lekarz. Niedawno przeszedłem operację która została wykonana BARDZO DOBRZE. Lekarz potrafił przed operacją wyjaśnić mi co mi dolega i krok po kroku wytłumaczył jak będzie wyglądała operacja. Wzbudza wielkie zaufanie, jest miły ,uprzejmy a przede wszystkim kompetentny. On jedyny od razu powiedział dobrą diagnozę czego nie mogę powiedzieć o słynnym szpitalu Urazowym w Piekarach Śląskich gdzie powiedziano mi iż jestem zdrowy , mam nie symulować i iść do pracy!!! Doktor Brzózka zrobił: Artroskopię barku lewego. Rekonstrukcję przyczepu ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego i warstwy głębokiej podgrzebieniowej. Tenodeza ścięgna głowy długiej bicepsa. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ Doktorowi Brzózce za operację i dobrą diagnozę!!!!

• 5

Jestem 8mą dobę po artroskopii prawego barku wykonanej przez dr. Brzóskę.Po upadku na schodach mój bark całkowicie przestał funkcjonowac.Badania wykazały ,że nastąpiło całkowite uszkodzenie wszystkich ścięgien stożka rotatorów z retrakcją w stopniu3 wg Patte ,Zwichnięcie przednie ścięgna głowy długiej bicepsa oraz powstał zaawansowany zespół ciasnoty podbarkowej.Po wizycie u dr. Brzóski odzyskałam nadzieję na powrót sprawności ręki po koniecznej operacji.Jak już pisałam jestem już po zabiegu wykonanym przez tego wspaniałego DOKTORA .Cały zabieg przebiegł bez jakichkolwiek komplikacji a ja na 2gi dzień wróciłam do domu.DOKTORZE DZIĘKUJĘ!!! Jestem dozgonnie wdzięczna Grażyna Szczepanowska-Krawet

• 5

Dr Brzóska operował mnie w grudniu 2011. Podczas wypadku samochodowego doznałam szeregu obrażeń w tym obrażeń barku. Pan Dr zrekonstruował przyczep ścięgna mięśnia nad i pod grzebieniowego za pomocą implantów, "naprawił" złamany guzek większy wraz z przyczepem ścięgna mięśnia podłopatkowego, itd. Przed operacją nie mogłam podnieść ręki do góry, nie mówiąc już o uczesaniu się czy wykonaniu jakichkolwiek czynnościach domowych. W chwili obecnej ręka jest już prawie sprawna w pełni, ale rehabilitacja wymagała dużo poświęceń. Jednak warto było. Doktora polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalisty!!! Jest to osoba w pełni oddana temu, co robi. Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie problemu, po zabiegu wymaga częstych konsultacji w celu sprawdzenia postępów. Wszystko skrupulatnie notuje. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości to gwarantuję, iż po pierwszej wizycie całkowicie zostaną one rozwiane.

• 5

Uprzejmy, konkretny, wczuwa się w sytuację pacjenta, delikatny, godny polecenia

• 5

bylem u 2 lekarzy, zdefiniowali moj problem przy czym 1 z nich polecil mi konsultacje z p.Brzozka. Umowilem sie na wizyte, dosc dlugo czekalem, ale w koncu sie udalo. Okazalo sie, ze przyczyna bolu jest cos zupelnie innego. Badanie trwalo ok.30min i bylo szczegolowe. Moge polecic tego lekarza z czystym sumieniem

• 5

2 lata temu uległem powaznej kontuzji barku. Bylem u 3 różnych specjalistów ortopedów. Każdy inna diagnoza! Sam pracuje w słuzbie zdrowia i usłyszalem od znajomego lekarza o dr Brzóska. Czas oczekiwania na wizyte długi ale juz po pierwszej wizycie kontrolnej wiedziałem co mi jest. Musiałem poddac się operacji bo ból jaki mi towarzyszył każdego dnia odbierał mi już chęci do życia. Dziś mija 1,5 roku od opercji i może to zabrzmi śmiesznie ale dr Brzóska dał mi nowe życie. Mogę znowu pracować, uprawiać sport i co najwazniejsze cieszyc sie kazdym dniem. Nie jest to zadna pseudo reklama tego lekarza. Malo jest tak kompetentnych i 100% lekarzy z powołania jak dr Brzóska. Naprawde jeżeli ktoś ma poważne problemy z aparatem ruchowym to nigdzie nie szukajcie "fachowców traumatologów" tylko spróbujcie sie do niego dostać. Wizyty nie są tanie ale zdrowie jest najważniejsze. Panie doktorze moze i mnie Pan nie pamieta ale ja za wszystko bardzo dziękuje i życze dalszych sukcesów. Z wyrazami szacunku Przemek W.

• 5

5 lekarz z rzędu, ale pierwszy który rozpoznał zerwanie ACL.

• 5

Super specjalista, jestem po zabiegu operacyjnym artroskopii barku.Zabieg był w czerwcu 2010r.Od 2 tygodni prowadzę rehabilitację zaleconą przez dr Brzóskę.Z dnia na dzień widać efekty.Dr Brzóska jest naprawdę wybitnym lekarzem specjalistą w rekonstrukcji barku.Jeszcze się z takim lekarzem jak dr Brzóska nie spotkałem.Polecam wszystkim chorym .Marek z Sieradza.

• 5

przesympatyczny człowiek, świetny specjalista. polecam

• 5

Operacja prawy bark dwa lata temu ,mimo że zabieg troszkę za późno ale to z winy lekarzy przychodni rejonowej w moim mieście ,najprawdopodobniej za parę lat będę musiał znów odwiedzić dr Brzóskę ,oczywiści pozdrawiam. Paweł z dolnego śląska

• 5

Rzadko mam do czynienia z lekarzami. Moje opinie o lekarzach były jedynie zasłyszane od znajomych. Nie zawsze były one pochlebne. Dr Brzóskę "wyszukałem" w internecie zapoznając się z kilkoma stronami zajmującymi się rankingami najlepszych lekarzy. Cieszę się, że mogłem wreszcie poznać dra Brzóskę, tym bardziej, że dużo dobrego o nim słyszałem i czytałem. Muszę stwierdzić, że opinie te nie były przesadzone. Z pełną odpowiedzialnością polecam kompetencje dra Romana Brzóski.

• 5

świetny lekarz naprawdę polecam wszystkim;-)

• 5

Świetny lekarz przy pierwszej wizycje odrazu podał diagnoze i skierował mnie na zabieg jestem już po operacji barku, która się udała . Teraz czeka mnie rehabilitacja w klinice .Ale wszystko jest jak w najlepszym porządku.

• 3

..................................................................................................................................

• 5

Diagnoza bezbłędna (po kilku nietrafionych ze strony innych lekarzy), operacja przyniosła oczekiwane efekty, wiedziałam, co, dlaczego i jak zostanie wykonane, rehabilitacja po zabiegu pod pełną kontrolą i zaangażowaniem lekarza, oby takich lekarzy jak najwięcej

• 5

Polecam dr Romana Brzóskę wszystkim, którzy mają problemy z barkiem. Po wypadku leczyłem sie przez 3 lata w różnych klinikach w Polsce u różnych sławnych profesorów i bezskutecznie. W lutym 2009 r. trafiłem dzięki Bogu do doktora Brzóski - wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Po zabiegu mam sprawny bark, jak przed wypadkiem i wreszcie śpię nie budząc się z bólu. Serdecznie pozdrawiam.

• 5

leczylem sie u tego lekarza 2 lata po ciezkim wypadku w pracy i dziekuje za to ze trafilem wlasnie na niego jest wspanilym czlewiekiem a co najwazniejsze bardzo dobrym lekarzem poswiecal mi tyle czasu ile mogl nie dam zlego slowa na niego powiedziec polecam

• 5

Dr.Brzóska wspaniały lekarz polecam wszystkim z problemami barku jest uprzejmy konkretny w leczeniu schorzenia spełnił moje oczekiwania mam do niego pełne zauanie.Pozdowinia pacjentki Sylwi z opola.

• 5

DOKTOR BRZÓSKA WSPANIAŁY NIE TYLKO JAKO LEKARZ ALE I CZŁOWIEK. BARDZO SYMPATYCZNY I UPRZZEJMY, MIMO ZMĘCZENIA PO WIELU ZABIEGACH ODWIEDZIŁ SWOICH PACJETÓW Z PYTANIEM O SAMOPOCZUCIE.

• 5

To wyśmienity fachowiec.Nie dam złego słowa powiedzieć na doktora Brzóske.Zawsze chętny pomóc i doradzić co dalej.Jedyny minus to wieczne kolejki do niego.

• 5

Jest wspaniałym lekarzem polecam wszystkim z problemami barku , uprzemy wytłumaczy wszystko o zabiegu martwi się o pacjenta w trakcie i po zabiegu poświęca swój czas na pacjenta po operacji . żeby wszyscy ortopedzi byli tacy jak on Polecam Gorąco pacjent pana doktora pozdr. Przemek P

• 5

Złego słowa nie powiem na temat doktora Romana Brzóski.Według mnie super lekarz,świetny specjalista i co najważniejsze kocha to co robi.Lecze sie u niego juz 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona.Wykonal juz u mnie jedna bardzo powazna operacje i czekam na nastepna..naprawde polecam...super specjalista..:D

• 1

Po pierwszej wizycie byłam załamana lekarz dodatkowo kazał mi wykonać zdjęcia w swojej klinice za które zapłaciłam dodatkowo 60 zł pomimo iż miałam rezonans i poprzednie zdjęcia powiedział że bez operacji się nie obejdzie i będzie coraz gorzej po konsultacji z profesorem Ortopedii z renomowanej kliniki na śląsku okazało się że operacja wcale nie jest potrzebna a po zabiegu może być jeszcze gorzej gdyż mogą wystąpić rożne powikłania .ten lekarz zoperował by każdego pacjenta gdyż dostaje za to duże pieniądze a powikłania leczą później państwowe szpitale .

• 5

Bardzo kompetentny , dobry specjalista z szansami na doskonałego ortopedę . Uwielbia swoją pracę i wykonuje ją z pasją . Myślę , że za niedługo będzie Go znała cała Polska a poza tym to spoko Gość. Pozdrawiam

• 5

Wspaniały lekarz miły i uprzejmy człowiek wytłumaczy chorobę i metodę leczenia, polecam

Gdzie przyjmuję

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat