lekarz Roman Brzóska

Ortopeda

Zofia ze Stalowej Woli

23.04.2015

Wysokiej klasy specjalista.Niezwykle dokładnie przeprowadza badanie barku.Nie lekceważy żadnego pytania,żadnej wątpliwości pacjenta.Już na pierwszej wizycie,na którą przyjechałam przerażona z innej części Polski,stworzył bardzo miłą,wzbudzającą zaufanie,atmosferę i pewność wyleczenia.Jestem wdzięczna Panu Doktorowi i polecam innym Jego fachowość i kompetencje.

Krzysztof

19.02.2015

Wzorzec lekarza. Uprzejmość, kompetencja, bardzo kontaktowy i wzbudzający zaufanie. Jeśli ktoś ma uraz barku, to ten lekarz w 100% gwarantuje sukces w jego wyleczeniu, zapomnisz o swoim barku, ja inni Jego pacjenci są tego najlepszym przykładem. Lekarz godny najlepszej rekomendacji i polecenia, Krzysztof Borowicz

Lekarz godny najlepszej rekomendacji i polecenia,
Krzysztof Borowicz

Marcin

22.04.2014

Rewelacja przeszłem artroskopie barku w Gdańsku ,którą spartaczyli . Podjęłam się kolejnej u dr brzóski i wszystko jest ok !!!!!!!!!! Polecam

Rewelacja przeszłem artroskopie barku w Gdańsku ,którą spartaczyli .
Podjęłam się kolejnej u dr brzóski i wszystko jest ok !!!!!!!!!! Polecam

Anonim

14.03.2014

Naciągnął mnie na artroskopie barku, która mi w ogóle nie była potrzebna. Ręka boli nadal jak diabli. Na operację musiałem wziąć kredyt, którego teraz nie mogę spłacać, bo nie jestem w stanie pracować z powodu bólu, ani nie stać mnie na dalsze leczenie. Dzięki doktorze!

RR

20.02.2014

Moralne dno, podejmie się każdej operacji byleby zgarnąć kasę. U mojej matki cierpiącej na zespół Muenchausena wykona zbędną operację barku, w efekcie dopiero teraz stała się kaleką i naciąga ją na kolejną operację.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bielsko-Biała"?

Klinika Świętego Łukasza

Nad Niprem 14
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
None
Zdrowie i Rehabilitacja s. c.
ul. Powstańców Śląskich 8
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska