lekarz Roman Brzóska

Ortopeda

Kamil

01.10.2016

Witam. Nie spełna miesiąc temu pojechałem na pierwszą wizytę do doktora.Już przy pierwszym spotkaniu dał się poznać z bardzo dobrej strony a mianowicie poświecił dużo czasu na wytłumaczenie wszystkiego krok po kroku po czym zakwalifikował do operacji.Przez ostatni rok leczyłem bark zachowawczo poprzez rehabilitacja ,zastrzyki ...

Witam.
Nie spełna miesiąc temu pojechałem na pierwszą wizytę do doktora.Już przy pierwszym spotkaniu dał się poznać z bardzo dobrej strony a mianowicie poświecił dużo czasu na wytłumaczenie wszystkiego krok po kroku po czym zakwalifikował do operacji.Przez ostatni rok leczyłem bark zachowawczo poprzez rehabilitacja ,zastrzyki i lasery. Niestety żaden z ortopedów u których bywałem nie postawił jasnej diagnozy a bark z dnia na dzien bolał tak samo mimo codziennych treningów z fizioterapeutom.Jesli chodzi o dr.Brzóske to uważam że jest specjalistą na światowym poziomie!Jest inteligętny i w fachowy sposób podchodzi do pacjenta.Uważam że mój przypadek był bardzo poważny ponieważ miałem liczne obrażenia które były spowodowane na skutek złego wyciskanie(przez wiele lat)na ławeczce płaskiej oraz różnymi sztukami walki.Doktor w fachowy sposób nie wzbudzając nie pokoju wytłumaczył wszsytko co trzeba zrobic. Obecnie jestem po zabiegu i czekam z niecierpliwością na ściągnięcie ortezy a żeby zacząć rehabilitację i wszsystko od początku.
Dr.Brzózka od początku do końca zachował się jak fachowiec!Po operacji przyszedł na sale aby zobaczyć jak pacjent się czuje i tak samo było następnego dnia.
Przeznacza tyle czasu ile pacjent potrzebuje,swobodnie można zadać mu szereg pytań.
Żadko kiedy spotyka się fachowca tak wysokiej klasy z takim podejściem do ludzi.Dr. Brzósce życzę dużo sukcesów na swojej drodze i jeszcze wiecej umiejętności w przeprowadzaniu operacji (o ile jest to możliwe :).
Wszystkim tym którzy mają poważne problemu z barkiem z czystym sumieniem polecam dr Brzóske!Warto przejechać pół Polski. Pozdrawiam!

Zofia ze Stalowej Woli

23.04.2015

Wysokiej klasy specjalista.Niezwykle dokładnie przeprowadza badanie barku.Nie lekceważy żadnego pytania,żadnej wątpliwości pacjenta.Już na pierwszej wizycie,na którą przyjechałam przerażona z innej części Polski,stworzył bardzo miłą,wzbudzającą zaufanie,atmosferę i pewność wyleczenia.Jestem wdzięczna Panu Doktorowi i polecam innym Jego fachowość i kompetencje.

Krzysztof

19.02.2015

Wzorzec lekarza. Uprzejmość, kompetencja, bardzo kontaktowy i wzbudzający zaufanie. Jeśli ktoś ma uraz barku, to ten lekarz w 100% gwarantuje sukces w jego wyleczeniu, zapomnisz o swoim barku, ja inni Jego pacjenci są tego najlepszym przykładem. Lekarz godny najlepszej rekomendacji i polecenia, Krzysztof Borowicz

Lekarz godny najlepszej rekomendacji i polecenia,
Krzysztof Borowicz

Marcin

22.04.2014

Rewelacja przeszłem artroskopie barku w Gdańsku ,którą spartaczyli . Podjęłam się kolejnej u dr brzóski i wszystko jest ok !!!!!!!!!! Polecam

Rewelacja przeszłem artroskopie barku w Gdańsku ,którą spartaczyli .
Podjęłam się kolejnej u dr brzóski i wszystko jest ok !!!!!!!!!! Polecam

Anonim

14.03.2014

Naciągnął mnie na artroskopie barku, która mi w ogóle nie była potrzebna. Ręka boli nadal jak diabli. Na operację musiałem wziąć kredyt, którego teraz nie mogę spłacać, bo nie jestem w stanie pracować z powodu bólu, ani nie stać mnie na dalsze leczenie. Dzięki doktorze!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bielsko-Biała"?

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B

Nad Niprem 14
indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Nad Niprem 14
None
Zdrowie i Rehabilitacja s. c.
ul. Powstańców Śląskich 8
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska