lekarz Roman Chwedorowicz

Neurolog

Wspaniały lekarz, dokładnie zbadał, przeprowadził wywiad, wytłumaczył, udzielił trafnej porady Szczerze polecam

Szczerze polecam

Gbur jakich mało!! Żaden z niego specjalista.. jeśli ktoś ma poważne problemy neurologiczne to w żaden sposób nie pomoże. Na podstawie jedynie tomografu stwierdził u mojej mamy glejaka i od razu uznał że nieoperacyjny. Po pierwsze Pan dr nie jest neurochirurgiem i nie ma bladego pojęcia o tym bo w życiu nie przeprowadził żadnej operacji. Jest jedynie lekarzem neurologiem jakich wielu.. Diagnoza okazała się nietrafna a mi się zawalił świat po słowach, które usłyszałam od tego lekarza. Oprócz tego że nie jest ŻADNYM specjalista nie jest nawet człowiekiem, który wykazuje choć odrobinę empatii.. nie polecam nikomu, wręcz nawet ostrzegam przed tym lekarzem!!!

Lekarz bardzo uprzejmy, kompetentny i sama wizyta czysta przyjemność. Zleca badania by znaleść przyczynę bólu, a nie go zabija poprzez leki. Wytłumaczy dlaczego akurat takie leki przepisuje, a nie inne. Jedyny malutki minus jest taki, ze w Instytucie jak przyjmuje pomimo umówionej godziny prawie zawsze jest jest opóźnienie, ale wizyta wszystko wynagradza. :-)

Wspaniały człowiek, lekarz, wcześniej byłam u wielu epileptologów i nic... wręcz gorzej, już niby miało tak być.... doktor jako pierwszy odpowiednio dobrał mi leki, mogłam dalej się uczyć i zapamiętywać, sporo pracy w to włożyłam ale teraz dzięki temu w miarę normalnie funkcjonuję,mam męża, pracę przynoszącą i satysfakcję i pieniądze, inaczej chyba do tej pory bym wegetowawała z rodzicami.... mieszkam w W-wie, ale i stamtąd dojeżdżałam na wizyty do niego dopiero od kliku lat znalazłam tutaj neurologa, a teraz szykuję się do ciąży i założenia własnej firmy, aby się i to udało!!!!!!!!

Potrafi wyjść w ciągu wizyty kilka razy,bo coś tam,nie ma go dluuugo,albo między pacjentami,coś biega,załatwia wiecznie,zakręcony...Leczenia się długo u niego,ale pogarsza mi się,kiedy proszę o badania,zbywa mnie i dokłada prochów,co pogarsza sytuację. Rozważań zmianę,szukam dobrego lekarza,na pewno nie polecenie,szczególnie w kwestii epi tego doktora...

Ze wzgledu ze mam silne migreny dosc czesto,ten wspanialy lekarz pswiecil mi 2.5h czasu ,jest swietnym fachowcem ,mozna rozmawiac z nim na rozne tematy i dowiedziec sie ciekawych rzeczy .Doskonaly lekarz polecam kazdemu Kasia

ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY NEUROLOG W PUŁAWACH.A CO DO SPÓZNIEŃ TO NIC WIELKIEGO.KAŻDEMU SIĘ ZDARZA.NAJWAŻNIEJSZE JEST PODEJŚCIE DO PACJENTA I OCENA DOLEGLIWOŚCI.JAK DLA MNIE WIELKI PLUS DLA PANA DOKTORA.

Gbur, nieprzyjemny,nigdy więcej do niego nie pójdę.

Gbur, nieprzyjemny,nigdy więcej do niego nie pójdę.

pomimo spóźniń bardzo dobry i kompetenty fachowiec

pomimo spóźniń bardzo dobry i kompetenty fachowiec

Rzadko zdarza mi się pisać jakiekolwiek opinie (niestety reguła jest taka, że opinie zazwyczaj piszą niezadowoleni Klienci tudzież pacjenci). Pan Doktor jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie - polecam każdemu znajomemu. Na początku leczyłam się u niego na wizytach prywatnych później trafiłam do przychodzi, gdzie wizyty odbywają się na koszt NFZ. Bez względu na to czy była to wizyta prywatna czy też nie podejście tego lekarza nie zmieniło się! Idealnie dopasował dla mnie leki. Każda wizyta jest dla mnie bardzo ważna. Pan Doktor odpowiada na wszystkie moje pytania, sam opowiada mi wiele "ciekawostek" ze świata medycyny z dziedziny neurologii. POLECAM WSZYSTKIM!
Byłam u kilku specjalistów w województwie lubelskim i żaden z nich nie pomógł mi tak jak ON.
Dodatkowo lekarz ten jest: sympatyczny, życzliwy, wesoły.