lekarz Roman Gałan

Świetny lekarz, najważniejsze dla Niego dobro pacjenta. Mam całkowite zaufanie do Pana doktora. Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz, z właściwym podejściem do pacjenta. Podczas wizyty poświęcił mi dużo czasu tłumacząc przyczyny choroby i sposób leczenia.

Wspaniały lekarz, z właściwym podejściem do pacjenta.

Spotkałem miłą i fachową pomoc, to jest najważniejsze - dziękuję mogę egzystować, żyć w mniejszej ilości doleglwości

Spotkałem miłą i fachową pomoc, to jest najważniejsze - dziękuję
mogę egzystować, żyć w mniejszej ilości doleglwości

jest moim lekarzem od lat i mimo,że nie mieszkam w Krasnymstawie zawsze terminowo stawiam się na wizyty. polecam wszystkim

Kiedyś miałam okropne problemy z oczami żaden lekarz nie potrafił mi pomóc aż trafiłam do Pana Gałana.Jest to wysokiej klasy specjalista,nie poddał sie i znalazł sposób aby mi pomóc.Teraz też jestem Jego pacjętką i nie potrafię znależć słów podziękowania ile dla mnie zrobił.Wysoki szacunek dla tak wspaniałego człowieka.

Super lekarz, bardzo mi pomógł. Polecam.

Super lekarz, bardzo mi pomógł. Polecam.

Świetny lekarz! gdy inni lekarze nie mogli mi już pomóc, dr Gałan nie poddawał się i postawił diagnozę. dzięki