prof. dr hab. n. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
6 opinii

Pan profesor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem a przede wszystkim największym autorytetem w dziedzinie jaką jest proktologia. Byłam w wielu gabinetach proktologicznych w moim mieście, ale moje nietypowe schorzenie związane z odbytem okazało się zbyt trudnym wezwaniem dla miejscowych lekarzy. Jeden z proktologów polecił mi prof. Hermana, jako jedyną osobę, która może mi pomóc. I nie mylił się (jestem panu doktorowi wdzięczna) Obecnie jestem po rektopeksji jelit grubego. Moje "choroba" ustąpiła. Można powiedzieć że "zaczynam nowe życie" po tylu latach męczarni i dyskomfortu. Pan profesor jest cudowny. Operacja i wizyty nie należą do najtańszych, ale warto zainwestować w swoje zdrowie. Polecam z całego serca.

stanowczo za drogi jak na swoje mozliwosci

Wspaniały lekarz i człowiek z niesamowitym podejściem do pacjenta!!!Dzięki jego pomocy i opiece czuję się spokojna.

Pan profesor wykonal u mnie rekonstrukcje jelita grubego, ktorej nie podjal sie nikt inny, jest dla mnie cudotworca, przy tym niezwykle cieply i skromny czlowiek. Chcialoby sie, aby bylo wiecej takich lekarzy - Renata

Wspaniały lekarz, dwa lata temu operował mojego ojca na raka jelita grubego. Wszystko się dobrze udało,tata czuje się świetnie, operacja i rekonwalescencja przebiegały tak, jak pan Profesor wcześniej nas uprzedził. Polecam szczerze

Profesjonalista. Wspaniały człowiek, dzięki profesorowi mogę czerpać radość z życia. Małgorzata K.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny