dr n. med.Roman Klimas

Średnia:
3.9512345
9 opinii

• 5

polecam jak najbardziej. Z powodu mojego złego samopoczucia przyjął mnie poza kolejką, mimo że termin miałem dopiero za 2 miesiące. Zrobił USG i skierował na badania elektrofizjologiczne. Pomimo że mógł mnie olać kiedy wbiłem do Jego gabinetu to sprawdził swój grafik i kazał przyjść następnego dnia i mnie zbada. Bardzo fachowe podejście a na dodatek zaczął pytać o życie prywatne i żartować, dzięki czemu wizyta nie była ani troche stresująca. Polecam jak najbardziej :)

• 5

witam lecze sie u tego lekarza tylko 3 lata,a ale w żadnym przypadku nie pokusiłbym się o nazwanie go niekompetętnym. Zawsze poświęca dużo uwagi pacjentowi, uważam co bardzo istotne,że potrafi słuchać, a co do poczucia własnej wartości - nie zauwazyłem innego stanu niż u innych lekarzy, jest ok, co pokrywa się z opinią również innego mojego znajomego, który się u niego leczy

• 4

Witam serdecznie!do doktora Klimasa trafilem z moja mama zupelnie przypadkowo,ale to byla Opatrznosc Boska,ktora nas do niego skierowala.Prawda jest,ze zdiagnozowal bezblednie stan zawalowy u mamy i nie pozwalajac nam opuscic jego gabinetu wezwal pogotowie.Nastepnego dnia mama zostala poddana operacji wstawienia Stentow(3).Jak twierdza lekarze ze Szpitala Klinicznego Przemienienia Panskiego w Poznaniu to byl"ostatni" moment!Dwa tygodnie wczesniej mama miala pierwszy zawal,ktorego nie rozpoznalo wezwane do niej pogotowie...nie wspomne o leczeniu u lekarza rodzinnego,ktory typowe bole i objawy zawalowe(historia choroby itp.,w kartotece! )przypisal kregoslupowi...Zdecydowanej postawie i trafnej diagnozie dr.Klimasa moja mama zawdziecza zycie. Z powazaniem M.Nowaczyk

• 1

NIE POLECAM !!! NIE MA TAKIEJ OPCJI,DO WIDZENIA !!!

• 5

lecze sie 18 lat jest bardzo miły i wiedza którą posiada jest godna podziwu Polecam

• 1

Chciałabym opisać historię sprzed paru laty. Mój Ojciec udał się do dr Klimasa, ponieważ często miał arytmię, szybko się męczył, pocił, miał bóle w krzyżu, za mostkiem. Pan Doktor zbadał i stwierdzi, że nic niepokojącego się nie dzieje. Po tygodniu od wizyty mój Tata przeszedł zawał serce i tylko dzięki właściwym i szybkim decyzjom lakarzy na oddziale ratunkowym i w szpitalu, udało się zrobić na czas koronarografię i wstawić w naczynie (ostatnie drożne, które właśnie sie zatkało)standy. To uratowało Tacie życie. Lekarz prowadzący w szpitalu zbeształ moją Mamę, że Tata nie leczył się u kardiologa. Kiedy usłyszał, że tydzień wcześniej był u lekarza, który nie zdiagnozował ciężkiej choroby wieńcowej,nie mógł uwierzyć. A pan Klimas mógł zlecić np.wykonanie wysiłkowego EKG i zapobiec zawałowi. W tej chwili Tata jest po operacji bajpasów, co pozwala mu normalnie żyć, zażywa stale leki i jest pod stałą opieką innego kardiologa. Odradzam wizyty u tego lekarza!Jego niekompetencja prawie zabiła mojego Ojca! Monika

• 5

Lecze sie u dr. Klimasa od 1995r.i uwazam ze jest to bardzo dobry lekarz z duzym doswiadczeniem,bardzo mily i sympatyczny a widza jaka posiada na temat kardiologji jest doskonala.Wszystkim chorym na serce polecam,a wtedy o zdrowie swojego serca nie potrzeba sie martwic....Pacjent...

• 5

Lekarz b kompetentny. Znam Pana doktora 17 lat i nie miałem przez cały ten długi okres najmniejszego powodu aby szukać innego Lekarza .

• 1

dwie wizyty wystarczyły, żeby się zrazić do p. doktora. bardzo nieuprzejmy, zarozumiały, traktował mnie z góry. aby ocenić lepiej jego kompetencje potrzeba by więcej wizyt - niestety dr klimas nie dał sobie szansy swoim b. nieuprzejmym zachowaniem.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat