dr n. med. Roman Klimas

3,1
3,1

Anonimus

05.02.2016

Dziś byłem u niego w ZOZ'ie. Wizyta jak każda inna, jakaś tam kolejka, poślizg ponad 45 minut, zdarza się. Dość dokładnie wytłumaczył mi schorzenie, obiektywnie ocenił sytuację, nie wprowadzał paniki w moim myśleniu o chorobie. Fakt, mógłby mówić "proszę Pana/Pani" zamiast Panie...no ale nie można być idealnym. Leczenie dopiero zaczynam, zobaczymy jak będzie dalej.

Anonim

01.11.2015

Bardzo polecam jest oddany pacjentom Byłam zadowolona ze spotkania z lekarzem, który starał się rozwiązać moje zdrowotne problrmy

K

23.07.2015

Kardiolog bez SERCA! Pan Doktor był dość uprzejmy na wizycie, ponadto używał niegrzecznego sformułowania do pacjentki "Pani" zamiast "Proszę Pani", a wypytując o sprawy prywatne typu praca, rodzina, szkoła -komentował to bardzo nieprzychylnie, jakby co najmniej był kaznodzieją w konfesjonale. Można powiedzieć, że to było ...

Kardiolog bez SERCA!
Pan Doktor był dość uprzejmy na wizycie, ponadto używał niegrzecznego sformułowania do pacjentki "Pani" zamiast "Proszę Pani", a wypytując o sprawy prywatne typu praca, rodzina, szkoła -komentował to bardzo nieprzychylnie, jakby co najmniej był kaznodzieją w konfesjonale. Można powiedzieć, że to było potraktowanie pacjenta poniżej godności, wykorzystując przy tym momenty wykonywania badania, kiedy pacjent jest rozebrany i nie bardzo może zareagować na jakieś przytyki. Gdyż wtedy taka rozmowa nigdy nie będzie na równi z drugim człowiekiem. Uprzedzenia doktora bardzo zauważalne, jeśli chodzi o osoby z problemami lękowymi czy depresyjnymi, co bardzo zniechęca do polecenia go jako kompetentnego specjalisty, niewiele tłumaczył, nie odpowiedział na pytania związane z leczeniem i pojawiającymi się dolegliwościami. Kardiolog pokazał, że Serca to on nie ma do pacjenta. Zaznaczam, że byłam bardzo kulturalna, nieco speszona, zawstydzona i tak zszokowana jego nieproszonymi opiniami na mój temat podczas tej kilkuminutowej wizyty, że nie znalazłam słów, by nie pozwolić na zuchwałe nawet opinie i ocenianie człowieka.
Za to bardzo miła i wyrozumiała Pani rejestrująca w gabinecie obok.

Anonim

27.04.2015

Najobiektywniej mogę ocenić, że lekarz jest po prostu niekompetentny. Jestem młodą osobą, więc od razu zaczął wmawiać mi nerwicę, ponieważ nie potrafił w medyczny sposób wyjaśnić mojego problemu (napomnę, że inny kardiolog potrafił). Pan dr Klimas jest nieuprzejmy, przerywa, nie pozwala dokończyć zdania, mimo że sam o coś pytał. Jest miły wyłącznie na osób ze starszego pokolenia, dla tego z młodszego - nie skomentuję.

pacjent

01.04.2015

Nie polecam! Nieuprzejmy, nic nie tłumaczy, bagatelizuje problemy pacjenta, traktuje go "z góry"- przynajmniej w ramach NFZ

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Luboń"?

Żeromskiego 33
Poznań