lekarz Roman Link

Najlepszy lekarz jakiego dotąd miałam. Ma idealne podejście, dokładnie bada i diagnozuje choroby. Dodatkowo zawsze jest uśmiechnięty. Jestem bardzo zadowolona.

Świetny pediatra z niesamowitym podejściem do dzieci. Serdecznie polecam, a moja córka wręcz Go uwielbia i wcale nie boi się do Niego chodzić... :)

Kompetentny,dokładnie bada dziecko, z serdecznym podejściem do dziecka.

Kompetentny,dokładnie bada dziecko, z serdecznym podejściem do dziecka.

bardzo miły uprzejmy lekarz a przedewszystkim porządny człowiek dzieci uwielbiają go jest dla nich zawsze uśmiechnięty i ma dobre podejście dziękujemy anna

Bardzo kompetentny lekarz polecam go każdemu kto potrzebuje bardzo dobrego pediatry.

Często wzywaliśmy dr. Linka na wizyty prywatne do moich dzieci kiedy chorowały. Kompetentny i uprzejmy lekarz. Wg mnie jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy pediatra w Tczewie.