lekarz Roman Majchrzak

Jestem pacjentką dr w Wyszogrodzie i serdecznie polecam, zawsze jest do dyspozycji i mogę liczyć na pomoc jeśli coś się dzieje

Pan Doktor to fantastyczny specjalista, doradził mi jak uporać się z ciążowymi dolegliwościami a proszę mi wierzyć byłam beznajdziejnm przypadkiem. Naprawdę jeżeli chcecie solidnego lekarza to tylko do dr

Bardzo polecam na reszcie lekarz który zna się na swojej pracy. Poczułam się bardzo zaopiekowana, Doktor skierował mnie na wiele badań czułam, że ktoś na reszcie przejął się moja sprawą i potraktował poważnie wszystkie wątpliwości

Bardzo polecam na reszcie lekarz który zna się na swojej pracy.

Nareszcie profesjonalny lekarz! Chodziłam od gabinetu do gabinetu w poszukiwaniu konkretnej pomocy i dopiero u Pana Doktora ją otrzymałam- solidne podejście, zdarzyło mi się nawet zadzwonić przed porodem o późnej godzinie i nie było problemu, od razu umówiliśmy się na konsultacje. Pan Doktor mimo ciąży powikłanej wyprowadził sytuację i na prostą i z synkiem wszystko dobrze. Bardzo polecam jeśli ktoś oczekuje rzeczywistej i rzetelnej pomocy

Polecam Serdecznie Bardzo dobre podejście do pacjenta , miły , potrafi wyjaśnić sytuacje i wdrożyć odpowiednie leczenie . W razie wątpliwości służy pomocą nawet telefonicznie .Jest osobą stanowczą ale zarazem konkretną .Dziękuję koleżance za polecenie naprawdę kompetentny lekarz .

Jestem pacjentką od wieku lat z całego serca mogę polecić p dr jest osobą miłą , kompetentną , jednocześnie stanowczą co wynika z troski o pacjentkę i konsekwencji złego leczenia bo jak widzę wiele osób zapomina ze każdy człowiek jest inny i inaczej przechodzi choroby jak i ciążę . Dr stara się doradzić i wytłumaczyć daną sytuacje a nie zapominajmy ze ostateczna decyzja zawsze należy do pacjenta . Ciążę miałam zagrożone a urodziłam bez żadnych komplikacji i to ze mam trójkę wspaniałych , zdrowych dzieci zawdzięczam właśnie jemu , dzięki ...

Dr stara się doradzić i wytłumaczyć daną sytuacje a nie zapominajmy ze ostateczna decyzja zawsze należy do pacjenta . Ciążę miałam zagrożone a urodziłam bez żadnych komplikacji i to ze mam trójkę wspaniałych , zdrowych dzieci zawdzięczam właśnie jemu , dzięki jego pomocy ,fachowemu podejściu i stanowczym decyzjom mogę cieszyć się zdrowiem do dnia dzisiejszego . Obecnie moja córka również jest pacjentką dr i jest zadowolona z jego opieki.

Polecam z ręką na sercu. Bardzo dobre podejście do pacjentek i bardzo pomocny lekarz. Jeśli się coś dzieje zawsze pomoże i jest.

Nie polecam Pana doktora. Byłam pacjentka i doprowadził mnie do nowotworu przez nie leczenie.Nie polecam.

Witam Pan Doktor to za dużo powiedziane. To czlowiek ktory liczy tylko kase. Nigdy nie pojde do człowieka ktory po pier

Miło ze moja opinia.została usunieta. Napisze to jeszcze raz ŁAPÓWKARZ!!!!Kasa kasa tylko kasa. Na jego.miejscu zaczełabym sie bać bo wszystko mozna teraz nagrać!!!