lekarz Roman Majewski

Pan doktor sympatyczny, miły (moje roczne dziecko nawet nie płakało podczas badania), ale co z tego, jeżeli postawił złą diagnoze. To nie był tylko jakiś tam wirus, to było zapalenie płuc !!!. Leczenie trwało 4 tyg.

Gorąco polecam doktora. Bardzo kompetentny, miły, dobre diagnozy, bezpieczne sposoby leczenia.

pan doktor majewski uratowal zycie mojemu dziecku

pan doktor majewski uratowal zycie mojemu dziecku

Mój ulubiony lekarz. Zawsze tłumaczy przyczyny i rodzaj choroby. Posiada ogromne kompetencje, nie jeden raz uchronił mnie przed szpitalem. Racją jest, że czasem przepisuje bardzo silne antybiotyki, ale zawsze jest to sytuacja ostateczna, a przede wszystkim (o czym zapomina wielu lekarzy) każe zażywać określone leki osłonowe. Wyleczył mnie z niejednej choroby.

Mój ulubiony lekarz. Zawsze tłumaczy przyczyny i rodzaj choroby.

Takich lekarzy potrzeba nam więcej, uchronił moje dziecko przed szpitalem. W 100% polecam zarówno prywatnie na wizyty domowe jak i państwowo w gabinecie.

Kompetentny i godny zaufania. Polecam tego lekarza.

Kompetentny i godny zaufania. Polecam tego lekarza.

chodzę do niego z dziećmi od dziesięciu lat, opiekuje sie nimi od urodzenia, ceniego m.in. za to, że silne leki (np. antybiotyki) przepisuje tylko w sytuacjach, kiedy naprawdę to jest wymagane