dr n. med. Roman Pająk

Pan doktor prowadzi obecnie moją drugą ciążę. Jest bardzo sympatyczny, miły,potrafi rozmawiać z pacjentką, wszystko wyjaśni. Często trzeba długo czekać w kolejce, ale warto :) Na USG dzieciątko zawsze oglądamy razem i wszystko na bieżąco tłumaczy, pokazuje. Zawsze wychodzę zadowolona po wizycie u niego.

Pan doktor prowadzi obecnie moją drugą ciążę.
Jest bardzo sympatyczny, miły,potrafi rozmawiać z pacjentką, wszystko wyjaśni.
Często trzeba długo czekać w kolejce, ale warto :)
Zawsze wychodzę zadowolona po wizycie u niego.

Dr Pająk jest lekarzem sumiennym i konkretnym. Przeszłam trudne i bolesne leczenie hormonalne, a na dr moglam liczyc nawet po za godzinami urzędowania. Dr ma duż e poczucie humoru, ale i wielkie doświadczenie. Pacjentki traktuje indywidualnie i nie spieszy się, zawsze wysłucha, poradzi, pomoże w razie potrzeby. Lekarz na 4+!

doktor jest z pewnością bardzo miły i wzbudza zaufanie, ale myślę, że jest już przemęczony ilością pacjentek i coraz częściej zdarzają się pomyłki... znajoma dostała leki na wywołanie miesiączki mimo iż była już ponad tydzień w ciąży. Ja usłyszałam, że jestem zdrowa mimo uciążliwych objawów typu swędzenie, pieczenie,ból pęcherza,miało być to normalne w ciąży. Po zmianie lekarza oraz szczegółowych badaniach wykryto bakterie oraz grzybice, a na ostatniej wizycie wraz z kilkoma innymi ciężarnymi nie zostałam przyjęta zapewne z winy przychodni(za dużo zapisanych osób) jednak po dwóch godzinach czekania to dość przykre.

Dr Pająk prowadził moje dwie ciąże. Jest lekarzem o wielkim sercu, nigdy nie odmawia pomocy, USG jest wyjątkowe, ponieważ towarzyszy temu bardzo zadowalający rzetelny komentarz, skupienie, a jednocześnie ogromne poczucie humoru. Każda wizyta była prawdziwą przyjemnością, a nie jedynie obowiązkiem. W drugiej ciąży syn był nieprawidłowo ułożony - dr Pająk pokazywał mi ćwiczenia, które powinnam wykonywać wstając z łóżka - demonstrował je osobiście, a dziecko przekręciło się tuz przed porodem. Każdej kobiecie polecam i rekomenduję jako fantastycznego lekarza.

Poszukiwałam w Legionowie lekarza, który poprowadziłby moja ciążę i który cieszy się pozytywną opinią pacjentek a jednocześnie wykonuje USG ciąży. Nie było to proste. Okazało się, że lekarz R. Pająk był dobrym wyborem. Sympatyczny lekarz, bardzo dokładnie robi USG i nigdy się nie spieszy-konsekwencją tego jest jednak fakt, że na wizytę długo się czeka bo mimo, że jesteśmy umówione na konkretną godzinę to w rzeczywistości wizyta ma miejsce 2-3 godziny później. Istnieje możliwość na bieżąco kontaktowania się z położną i monitorowania godziny wejścia na wizytę ale i tak wiadomo nie przewidzimy precyzyjnie godziny naszej wizyty. Generalnie polecam lekarza Pająka :))) ma fajne poczucie humoru i miło upływa nam wizyta.

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim :)

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim :)

Po porodzie przez kilka lat walczyłam z zapaleniem, z którym żaden z ginekologów nie mógł sobie poradzić, wydałam tylko kupę kasy na niepotrzebne leki i wizyty. Jak trafiłam do dr Pająka wyleczył mnie od razu. Zdiagnozował nawet chorobę mojego męża, bo ten bał się iść no urologa :). Zawsze miły, kulturalny. Moja córka w najbliższym czasie powinna wybrać się do ginekologa - na pewno to będzie dr Pająk. Nie kazał się spieszyć z pierwszą wizytą jak nic się nie dzieje, powiedział na co zwracać uwagę przy dorastającej nastolatce, jakie "humory" mojej córki mnie czekają, itp. Gorąco polecam!

Polecam jak najbardziej pana doktora jest przemiły potrafi odpowiedziec na każde pytanie kobiety wciąży Ja chodziłam do doktora z druga ciążą i jestem bardzo zadowolona z jego opieki

polecam wszystkim tak wspaniałego lekarza

polecam wszystkim tak wspaniałego lekarza

DO DR.PAJĄKA CHODZE OD 10 LAT JEST NAJLEPSZYM LEKARZEM GINEKOLOGIEM JAKI MOŻE BYĆ.:)POLECAM WSZYSTKIM DZIEWCZYNĄ I KOBIETĄ:)