dr hab. n. med. Roman Pfitzner

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

CUDOWNY FACHOWIEC I SPECJALISTA ZNANY W KRAJU I NA ŚWIECIE ZAWSZE ODDANY SWOJEMU PACJENTOWI PIĘKNE JEST TO ŻE MAMY TAK CUDOWNYCH LEKARZY JAK PAN DOCENT TYM BARDZIEJ ŻE TEN ZAWÓD ALBO WICEJ PASJA JEST TAK BARDZO TRUDNA I ODPOWIEDZIALNA

Pan doktor to cudowny człowiek i wspaniały fachowiec nie tylko znany w polsce ale także na świecie dzięki jego rękom poprzez Boga ciężka i skomplikowana operacja miała cudowny finał dlatego nie rozumię czemu tutaj piszą ludzie bzdury na temat doktora , obyśmy mieli więcej takich oddanych ludzi dobrego serca w służbie zdrowia , a sam szpital i personel też cudowny każdy serdeczny i oddany dlatego szanujmy takich cudownych specjalistów bo oddają się naprawdę cięzkiej slubie poswiecając dużo czasu na naukę ale wszystko po to by służyć ludziom o każdej pora dnia i nocy tak jak Pan doktor .Serdecznie dziekuję za to że mogę być tutaj

Pan Profesor to człowiek który nie tylko uratował mi życie ale potrafił opanować moje emocje przed i po operacji, natomiast dziwią mnie takie dziwne opinie że jest niekompetentny, jest to upokazające ze takie słowa mogą wyjść z ust kogoś kto nie miał z nim nic wspólnego, mówi sie trudno mi uratował życie i nie tylko mi.

mi uratował życie i nie tylko mi.

Jest to najgorszy lekarz jaki może być!!!. Jest oczywiście miły i uśmiechnięty, ale pod tą powłoką kryje się brak umiejętności w operowaniu. Nie powinien operować. Dzięki niemu wielu ludzi straciło życie, w tym młodych osób.

Pan Docent jest najwyższej klasy specjalistą i osobą oddaną pacjentowi... Niezwykły lekarz, wyjątkowy człowiek...

Lekarz z powołania bardzo miły człowiek, super specjalista.

Lekarz z powołania bardzo miły człowiek, super specjalista.

nie daj bog zeby kogos operowal. pogadac mozna ale nic wiecej, dobry jest jako wykladowca

Pan docent jest lekarzem z powołania, wspaniałym fachowcem w swej dziedzinie, wysłucha wszystkich problemów bez względu na czas, pomoże w rozwiązaniu innych trapiących problemów zdrowotnych -poleci równie wspaniałych fachowców. Dziękuje za każdą minutę poświęconego mi czasu. Wszystkim polecam pana docenta -spotkać takiego lekarza to wielkie szczęście.

Wspaniały człowiek. Cudowny lekarz. Czuwa nad pacjentem.Pan docent potrafi rozmawiać i wysłuchać każdego swojego pacjenta,jest bardzo wyrozumiały. Operował mnie i uratował moje kruche życie. Można powiedzieć, że stoczył heroiczną walkę i dzięki temu wyjątkowemu niesamowitemu lekarzowi żyję . Temu Człowiekowi można zaufać.Dziękuję Panie docencie za wyrozumiałość,za serce jakie Pan mi okazuje ,za dalsze mnie leczenie i czas jaki mi Pan poświęca. Jestem Pana dłużniczką ...bo dzięki Panu żyję...Profesjonalne cięcie mostka....niewidoczna blizna,dzięki temu mogę nosić dekolty i eksponować swoją kobiecość...{to wiadomość dla przyszłych pacjentek - kobiet,które myślą ,że po operacji serca ...

Jestem Pana dłużniczką ...bo dzięki Panu żyję...Profesjonalne cięcie mostka....niewidoczna blizna,dzięki temu mogę nosić dekolty i eksponować swoją kobiecość...{to wiadomość dla przyszłych pacjentek - kobiet,które myślą ,że po operacji serca należy chodzić tylko w golfach }; w K.S.S JANA PAWŁA W KRAKOWIE wszyscy lekarze są cudotwórcami...
Ewa F.