lekarz Roman Pomocki

Najlepszy pediatra w Kole. Od 9 lat lecze u dr. Pomockiego córke . Po 11 wizytach w ośrodku dr. Pomocki na pierwszej wizycie stwierdził krztusiec,który potwierdziły badania. Kiedy córka chorowała na psełdokrup obyło się bez szpitala mimo że pan doktor był ordynatorem. Kilka dni temu zakończyliśmy przygode z rotawirusem łatwo nie było ale pan doktor okazał się przedewszystkim człowiekie.Dostalismy numer prywatnej komórki aby dzwonić w razie potrzeby o kazdej porze.

Bardzo dobry, doświadczony lekarz. Ma super podejście do dzieci - a to się liczy (oprócz oczywiście wiedzy) w przypadku małych dzieci. Szczerze polecam

Szczerze polecam

Konkretny, zleca kompleksowe badania dzięki czemu szybko udało się zdiagnozować u mojej siostrzenicy poważną chorobę. Polecam zdecydowanie

naprawdę godny polecenia lekarz, leczę u niego swoje dzieci już od 5 lat. Przepisuje bardzo trafione lekarstwa, za każdym razem pomagają. Nie ma kłopotu z kolejkami, bo teraz wizyty ustala na godziny.

Super lekarz bardzo miły, sympatyczny wszystko super wyjaśnione

Super lekarz bardzo miły, sympatyczny wszystko super wyjaśnione

KILKAKROTNIE LECZYŁ MOJE WNUKI, ZAWSZE B. SKUTECZNIE. POLECAN

KILKAKROTNIE LECZYŁ MOJE WNUKI, ZAWSZE B. SKUTECZNIE. POLECAN

też nie ufam temu lekarzowi nie potrafi wytłumaczyć rodzicom , zwodzi aby tylko przyjeżdżać na wizyty i kasować.

jest to lekarz grajacy na zwloke , mam na mysli,ze tak leczy zeby dziecko trafilo do szpitala w Kole na oddzial dzieciecy bo on jest tam ordynatorem. Na drugiej wizycie (po 3 dniach leczenia )chcial skierowac moje dziecko do szpitala ze zwyklym zapaleniem oskrzeli. Ludzie on poprostu sztucznie manipuluje statystykami, zeby po pierwsze wiecej kasy wpadlo do szpitala gdzie jest ordynatorem a po drugie ,zeby mu nie zamkneli jego oddzialu, ktory mial byc zamkniety. Szkoda Waszych pieniedzy.

Polecam, lekarz godny zaufania. Kilka razy spełnił moje oczekiwania .

Polecam, lekarz godny zaufania. Kilka razy spełnił moje oczekiwania .

Bardzo dobry lekarz. Ma ujmujące podejście zarówno do dziecka, jak i rodzica. Jeśli nie jest pewien stawianej przez siebie diagnozy, to szuka potwierdzenia stanu pacjenta kierując go na dodatkowe badania.Wyjaśnia jak mają działać zalecane przez Niego lekarstwa i jak będzie przebiegać leczenie.Podaje informacje o objawach, których pojawienie się powinno zaniepokoić.