lekarz Roman Stablewski

Laryngolog

Dzięki Panu Doktorowi Stablewskiemu skończyły się moje problemy będące konsekwencją skrzywienia nosa oraz przegrody. Jego profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta są niewymierne i niemożliwym jest aby podziękować za nie w kilku słowach. Pracę Pana Doktora kompetentnie wspierał personel medyczny Kliniki Otolaryngologicznej w WIML-u. Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim wyżej wymienionym za leczenie i pomoc w szybkim powrocie do zdrowia.

Jeżeli na świecie byłoby więcej tak wspaniałych ludzi, jak Pan doktor to łatwiej byłoby żyć i umierać

domowy lekarz z powołaniem dobrze leczy

domowy lekarz z powołaniem dobrze leczy

Doskonały chirurg, kompetentny. W moim przypadku podszedł kompleksowo, zlecając szereg badań co dało oczekiwany rezultat.

...mija tydzień odkąd dzięki Panu Doktorowi oddycham... wreszcie normalnie i bez problemów oddycham. Wspaniały człowiek, ze znakomitym podejściem do pacjenta. Kompetentny, serdeczny, uczciwy. Polecam każdemu i Pana doktora i Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej, któremu Pan Doktor wspaniale szefuje. Podziwiam również fakt dobrania absolutnie fantastycznego zespołu i atmosfery jaka panuje na oddziale. Czułam się jak w domu... jak wśród przyjaciół. Jeszcze raz ogromnie dziękuję Panie Doktorze.

świetny fachowiec, pełen profesjonalizm. nie przepisuje od razu antybiotyków-musi mieć pewność co do konieczności ich podania

znakomity operator , znakomity lekarz - duży profesjonalizm, konkretny, rzeczowy - bardzo rozsądny jeśli chodzi o podawanie leków i leczenie w dłuższym okresie czasu, uczciwy!

Polecam :) Poprawiał po pierwszej operacji w innym szpitalu. Kompetentny, empatyczny - fachowiec. Poleciłam go swoim znajomym - już 3 osoby po zabiegu przegrody :) Wszyscy zadowoleni

Jestem po zabiegu przegrody nosowej i jestem bardzo zadowolona, żadnych śladów po zabiegu, miła opieka. Doktor Stablewski jest bardzo kompetentnym człowiekiem, polecam go na pewno, jedyny minus, to to, że mało tłumaczy, to co zrobił bądź będzie robić. Mimo to jestem bardzo zadowolona. Polecam.