lekarz Roman Uberman

Zdecydowanie nie polecam,co innego mówi ,co innego robi.Arogancki i butny ,brak zapoznania sie z historia chorobu.

Zdecydowanie odradzam wizyty u tego "lekarza". Szkoda czasu, pieniędzy i przede wszystkim zdrowia. Moje problemy zdrowotne skwitował jednym zdaniem "Taka pana natura".

Zdecydowanie nie polecam. Bardzo niemily, nieuprzejmy itp. Mialam u niego wizyte 2 lata po wypadku samochodowym odnosnie zlamanej łopatki. Coz...badal mi kolano. Nic dodac nic ujac.

Pan "Doktor" to gbur bez grama kultury! Nie potrafi zachować nawet pozorów człowieczeństwa.

Cwaniak i ignorant. kasa sie liczy. 10 minut i zmykaj pacjęcie bo na koncie ma sie zgadzać. Kawusia i te sprawy.

nie polecam, nie pamietam czy to bylo prywatnie czy nie, ale było to rok temu, miałam 13 lat, śmiał się ze mnie, mówił ze powinnam schudnac 14 kg (163 cm waga 55kg) i wtedy wylecze sie z super mega zaawansowanego płaskostopia... jak ktos jest wrazliwy to nie polecam :(

Doktor Uberman leczy mnie aktualnie uważam, że jest dobrym fachowcem, zastanawiającym się nad indywidualnymi przypadkami. Miałem sytuację, iż Doktor na złamaną kość śródstopia zaaplikował mi opaskę z żywicy (koszt 120PLN)okazało się że "to nie to", mógł wykonać gipsowanie klasyczne ale przyznał się do błędu i .... szok zaoferował mi NIEODPŁATNIE ((używany) stabilizator. Ponadto jest piekielnie inteligentnym, błyskotlowymi dowcipnym człowiekiem. Ja P O L E C A M

Polecam dr. Ubermana . zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Polecam dr. Ubermana . zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Jest arogandzki,traktuje pacjenta jak natręta.Zapomina,że leczenie jest jego pracą.NIE POLECAM!!!!!!!

Super!! Naprawdę polecam Dr.Uberman-a nie mozna powiedziec o nim niczego zlego, godny polecenia. Dziekuje za uratowanie palca :)