lekarz Roman Żaba

2,6
2,7

Byłam raz, więcej nie pójdę i NIE POLECAM! Niemiły, opryskliwy, niedelikatny, traktujący pacjentkę bardzo protekcjonalnie. Powiem szczerze, że to był pierwszy ginekolog u którego poczułam się wręcz poniżona, moje obawy zbagatelizował mówiąc "może jest pani na coś chora albo tak po prostu pani ma".Mało tego "nie zauważył" 5tyg ciąży na usg, jakim cudem? Nie wiem.

Arogancki to mało powiedziane, bardzo nie miły i wogóle nie słucha co pacjentka mówi. Tacy „doktorzy” zatrzymali się 40 lat temu.

Nie polecam absolutnie tego lekarza, arogancki, myśli że jest nietykalny, obraża leczenie i zdanie swoich kolegów przed wszystkimi, traktuje kobiety przedmiotowo. Na prośbę o opiekę męża nad mną po dużej operacji (5 guzów usuniętych) odpowiedź była "nie będziemy ciągnąć męża z pracy aby Pani pomagać przecież Pani wstanie zaraz a jak nie to proszę zostać w szpitalu".

Dziwią mnie te negatywy bo moim zdaniem to bardzo dobry lekarz, jako jedyny wytłumaczył mi z czego się biorą moje dolegliwości podczas gdy inni ginekolodzy zamiatali sprawę pod dywan. Poza tym zawsze tłumaczy co robi i jakie leki daje. Polecam go.

bardzo miły i uprzejmy lekarz pomimo wizyty w przychodni szpitalnej, polecam

bardzo miły i uprzejmy lekarz pomimo wizyty w przychodni szpitalnej, polecam

Spokojny uprzejmy i chcący pomóc, można liczyć na właściwą diagnozę

Spokojny uprzejmy i chcący pomóc, można liczyć na właściwą diagnozę

Nie wprowadza paniki, podejmuje kompleksowe leczenie

Nie wprowadza paniki, podejmuje kompleksowe leczenie

dzięki niemu moja córeczka jest zdrowa, choć ten lekarz ma wiele negatywów u mnie zasłużył na pełne zaufanie,

NIE POLECAM, NIE MA PODEJŚCIA DO PACJENTA, JEST AROGANCKI

NIE POLECAM, NIE MA PODEJŚCIA DO PACJENTA, JEST AROGANCKI