lekarz

Romana Ciesielska

Psychiatra

Gdzie przyjmuję
place 11

wojska polskiego
Włocławek
52,658374819,0636086601-476-743

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.4/5
Kompleksowość podejścia
4.4/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.3/5
Ilość poświęconego czasu
4.2/5
Uprzejmość
4.6/5
Godny polecenia
4.4/5
Średnia:
4.45
16 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Bardzo dobry lekarz, stosuje nowoczesne metody leczenia. Bardzo skutecznie leczy depresję, której nie chcą zauważać lekarze rodzinni, przepisując leki otępiające, które żaden sposób nie leczą. W tej dziedzinie jest znakomitym specjalistą, gwarantującym całkowite wyleczenie. Polecam

4,7/5

Bardzo kompetentna, głównie miła i jest człowiekiem- jednym z nas. Polecam, to istotnie i lekarz, i człowiek.

5,0/5

Lekarz godny polecenia.Wizyta była dla mnie psychoterapią nie tylką wizytą lekarską.Bardzo dokładna ,poświęciła mi sporo czasu ,pozwoliła się otworzyć.Zapisała mnóstwo informacji podczas wizyty.Lekarz z doświadczeniem i dużym zapleczem wiedzy.Psychiatra i psychoterapeuta .Cieszę się ,że trafiłam do pani doktor.

5,0/5

Czy doktor Ciesielska wciąż przyjmuje?? Nie mogę się dodzwonić do jej gabinetu i nie wiem, co się dzieje :( BARDZO PROSZĘ O JAKIEKOLWIEK INFORMACJE

5,0/5

Wspaniała profesjonalistka z ogromnym zasobem wiedzy i doświadczeniem zawodowym i życiowym, z poczuciem humoru ,taktu i "ludzkim "wczuciem się w sytuację chorego.Bardzo dokładnie zgłębia problem i opracowuje terapię ,która pozwala z godnością przejść przez trudy choroby i cierpienia.Zawsze ma cza,nigdy się nie spieszy i nie wprowadza w relacje pacjent -lekarz pośpiechu i nadmiernego dystansu.Każdy kto się u niej leczy czuje się spokojnie ,że zostanie wysłuchany ,zbadany i dostanie właściwą terapię nie tylko farmakologiczną ale i duchową.Anioł a nie człowiek.Dziękujemy pani dr.

1,3/5

Lekarz od dawania zwolnień,nie polecam,przez tą lekarkę do dzisiaj mam problemy ze zdrowiem.

4,8/5

tak zwyczajnie, warto tam się leczyć. W zcasie wizyty jestem całościowo przebadany, łącznie z badaniem neurologicznym- profesjonalny. lecząc się 8 lat u neurologa- pierwszy raz widziałem młotek neurologiczny u psychiatry! pani doktor jest bezpośrenia, nie buduje dystansu, nie " męczy" w czasie wizyty. Zawsze czeka kiedy będę gotowy, opowiedzieć o prawdziwych problemach. Nie ukrywa tego.

5,0/5

świetny specjalista, po każdej wizycie poprawia się moje patrzenie na świat i moje problemy

4,8/5

Polecam. Profeslonalizm, brak " chłodu" ze strony lekarza. Wnikliwe badanie zarówno psychiatryczne jak i całościowe. Nie wchodzi w układy z ZUS.

3,0/5

Czy może ktoś podać nr tel. do Pani Doktor

5,0/5

Lekarz jakich mało. Świetna.Ma podejście do pacjenta. Trafnie postawiła diagnozę. Sama rozmowa z Panią dr jest już lekarstwem

5,0/5

Co za bzdury ten człowiek opowiada na początku... Mi Pani doktor pomogła, jak zresztą i mojej znajomej i bratu wiele lat temu. Nie wiem tak naprawdę co bym zrobiła gdybym nie trafiła właśnie na nią. Krytyczna ocena wydaje mi się wynikać z jednej z 2 rzeczy: albo Pani doktor nie poszła na łapówkarstwo i nie wręczyła za kaskę jakiegoś zwolnienia, albo... napisał to jeden z tzw. "lekarzy" """"""psychiatrów"""""" we Włocławku-co mogłoby być prawdą zważywszy na fakt, że to ona jest rozchwytywana a inni nie. Leczyłam się u dwóch innych lekarzy we Włocławku i dzięki Bogu trafiłam wreszcie do Pani doktor, bo z rozpoznaniem mojej choroby inni nie dawali sobie rady(byłam bliska depresji, a moja rodzina się rozpadała). Tylko tutaj otrzymałam właściwą pomoc, a moje losy wreszcie zaczeły przypomionać losy szczęsliwej matki, córki i żony. Nie bądźcie podli wypisując bzdury - albo jestescie naprawde chorzy i dostaniecie zwolnienie, albo (w drugim przyopadku)- podszkolcie swoje umiejętności i tym zdobędziecie pacjentów... Oszczerstwa raczej nie pomogą. Pozdrawiam sprawiedliwych i coraz bardziej zdrowych! Małgosia

1,3/5

Jeden z najgorszych lekarzy-psychiatrów w tym mieście. Zdecydowanie nie poleciłabym. Pani doktór zależy tylko na czasie, nabijaniu swojej kabzy, a nie dobru pacjenta. Natomiast, jeśli komuś zależy na: zwolnieniu L4, rencie, krętactwu, to jak najbardziej dr Ciesielska zdaje egzamin. Aczkolwiek z leczeniem, wiedzą, doskonałą specjalnością ta pani nie ma nic wspólnego.

5,0/5

Jedyna pani doktor, która naprawdę potrafi pomóc. Znalazła wyjście z sytuacji, która przerosła innych lekarzy. Zdecydowanie na tak.

5,0/5

Wspaniały lekarz, potrafiący znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Serdecznie polecam.

5,0/5

Wspaniały lekarz. O wszechstronnej wiedzy. Szkoda, że tak ich mało.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat