lekarz Romana Ciesielska

Psychiatra

Opinii16

Barbara

04.03.2015

Bardzo dobry lekarz, stosuje nowoczesne metody leczenia. Bardzo skutecznie leczy depresję, której nie chcą zauważać lekarze rodzinni, przepisując leki otępiające, które żaden sposób nie leczą. W tej dziedzinie jest znakomitym specjalistą, gwarantującym całkowite wyleczenie. Polecam

Anonim

13.12.2014

Bardzo kompetentna, głównie miła i jest człowiekiem- jednym z nas. Polecam, to istotnie i lekarz, i człowiek.

ada

01.05.2014

Lekarz godny polecenia.Wizyta była dla mnie psychoterapią nie tylką wizytą lekarską.Bardzo dokładna ,poświęciła mi sporo czasu ,pozwoliła się otworzyć.Zapisała mnóstwo informacji podczas wizyty.Lekarz z doświadczeniem i dużym zapleczem wiedzy.Psychiatra i psychoterapeuta .Cieszę się ,że trafiłam do pani doktor.

Anonim

09.02.2014

Czy doktor Ciesielska wciąż przyjmuje?? Nie mogę się dodzwonić do jej gabinetu i nie wiem, co się dzieje :( BARDZO PROSZĘ O JAKIEKOLWIEK INFORMACJE

BARDZO PROSZĘ O JAKIEKOLWIEK INFORMACJE

pacjent

10.01.2014

Wspaniała profesjonalistka z ogromnym zasobem wiedzy i doświadczeniem zawodowym i życiowym, z poczuciem humoru ,taktu i "ludzkim "wczuciem się w sytuację chorego.Bardzo dokładnie zgłębia problem i opracowuje terapię ,która pozwala z godnością przejść przez trudy choroby i cierpienia.Zawsze ma cza,nigdy się nie spieszy i nie wprowadza w relacje pacjent -lekarz pośpiechu i nadmiernego dystansu.Każdy kto się u niej leczy czuje się spokojnie ,że zostanie wysłuchany ,zbadany i dostanie właściwą terapię nie tylko farmakologiczną ale i duchową.Anioł a nie człowiek.Dziękujemy pani dr.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Włocławek"?

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "