Romana Ciesielska

Włocławek
52,658374819,0636086601-476-743

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
14 opinii

Lekarz godny polecenia.Wizyta była dla mnie psychoterapią nie tylką wizytą lekarską.Bardzo dokładna ,poświęciła mi sporo czasu ,pozwoliła się otworzyć.Zapisała mnóstwo informacji podczas wizyty.Lekarz z doświadczeniem i dużym zapleczem wiedzy.Psychiatra i psychoterapeuta .Cieszę się ,że trafiłam do pani doktor.

Czy doktor Ciesielska wciąż przyjmuje?? Nie mogę się dodzwonić do jej gabinetu i nie wiem, co się dzieje :( BARDZO PROSZĘ O JAKIEKOLWIEK INFORMACJE

Wspaniała profesjonalistka z ogromnym zasobem wiedzy i doświadczeniem zawodowym i życiowym, z poczuciem humoru ,taktu i "ludzkim "wczuciem się w sytuację chorego.Bardzo dokładnie zgłębia problem i opracowuje terapię ,która pozwala z godnością przejść przez trudy choroby i cierpienia.Zawsze ma cza,nigdy się nie spieszy i nie wprowadza w relacje pacjent -lekarz pośpiechu i nadmiernego dystansu.Każdy kto się u niej leczy czuje się spokojnie ,że zostanie wysłuchany ,zbadany i dostanie właściwą terapię nie tylko farmakologiczną ale i duchową.Anioł a nie człowiek.Dziękujemy pani dr.

Lekarz od dawania zwolnień,nie polecam,przez tą lekarkę do dzisiaj mam problemy ze zdrowiem.

tak zwyczajnie, warto tam się leczyć. W zcasie wizyty jestem całościowo przebadany, łącznie z badaniem neurologicznym- profesjonalny. lecząc się 8 lat u neurologa- pierwszy raz widziałem młotek neurologiczny u psychiatry! pani doktor jest bezpośrenia, nie buduje dystansu, nie " męczy" w czasie wizyty. Zawsze czeka kiedy będę gotowy, opowiedzieć o prawdziwych problemach. Nie ukrywa tego.

świetny specjalista, po każdej wizycie poprawia się moje patrzenie na świat i moje problemy

Polecam. Profeslonalizm, brak " chłodu" ze strony lekarza. Wnikliwe badanie zarówno psychiatryczne jak i całościowe. Nie wchodzi w układy z ZUS.

Czy może ktoś podać nr tel. do Pani Doktor

Lekarz jakich mało. Świetna.Ma podejście do pacjenta. Trafnie postawiła diagnozę. Sama rozmowa z Panią dr jest już lekarstwem

Co za bzdury ten człowiek opowiada na początku... Mi Pani doktor pomogła, jak zresztą i mojej znajomej i bratu wiele lat temu. Nie wiem tak naprawdę co bym zrobiła gdybym nie trafiła właśnie na nią. Krytyczna ocena wydaje mi się wynikać z jednej z 2 rzeczy: albo Pani doktor nie poszła na łapówkarstwo i nie wręczyła za kaskę jakiegoś zwolnienia, albo... napisał to jeden z tzw. "lekarzy" """"""psychiatrów"""""" we Włocławku-co mogłoby być prawdą zważywszy na fakt, że to ona jest rozchwytywana a inni nie. Leczyłam się u dwóch innych lekarzy we Włocławku i dzięki Bogu trafiłam wreszcie do Pani doktor, bo z rozpoznaniem mojej choroby inni nie dawali sobie rady(byłam bliska depresji, a moja rodzina się rozpadała). Tylko tutaj otrzymałam właściwą pomoc, a moje losy wreszcie zaczeły przypomionać losy szczęsliwej matki, córki i żony. Nie bądźcie podli wypisując bzdury - albo jestescie naprawde chorzy i dostaniecie zwolnienie, albo (w drugim przyopadku)- podszkolcie swoje umiejętności i tym zdobędziecie pacjentów... Oszczerstwa raczej nie pomogą. Pozdrawiam sprawiedliwych i coraz bardziej zdrowych! Małgosia

Jeden z najgorszych lekarzy-psychiatrów w tym mieście. Zdecydowanie nie poleciłabym. Pani doktór zależy tylko na czasie, nabijaniu swojej kabzy, a nie dobru pacjenta. Natomiast, jeśli komuś zależy na: zwolnieniu L4, rencie, krętactwu, to jak najbardziej dr Ciesielska zdaje egzamin. Aczkolwiek z leczeniem, wiedzą, doskonałą specjalnością ta pani nie ma nic wspólnego.

Jedyna pani doktor, która naprawdę potrafi pomóc. Znalazła wyjście z sytuacji, która przerosła innych lekarzy. Zdecydowanie na tak.

Wspaniały lekarz, potrafiący znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Serdecznie polecam.

Wspaniały lekarz. O wszechstronnej wiedzy. Szkoda, że tak ich mało.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny