lekarzRomana Ciesielska

Psychiatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.3512345
14 opinii

• 5

Lekarz godny polecenia.Wizyta była dla mnie psychoterapią nie tylką wizytą lekarską.Bardzo dokładna ,poświęciła mi sporo czasu ,pozwoliła się otworzyć.Zapisała mnóstwo informacji podczas wizyty.Lekarz z doświadczeniem i dużym zapleczem wiedzy.Psychiatra i psychoterapeuta .Cieszę się ,że trafiłam do pani doktor.

• 5

Czy doktor Ciesielska wciąż przyjmuje?? Nie mogę się dodzwonić do jej gabinetu i nie wiem, co się dzieje :( BARDZO PROSZĘ O JAKIEKOLWIEK INFORMACJE

• 5

Wspaniała profesjonalistka z ogromnym zasobem wiedzy i doświadczeniem zawodowym i życiowym, z poczuciem humoru ,taktu i "ludzkim "wczuciem się w sytuację chorego.Bardzo dokładnie zgłębia problem i opracowuje terapię ,która pozwala z godnością przejść przez trudy choroby i cierpienia.Zawsze ma cza,nigdy się nie spieszy i nie wprowadza w relacje pacjent -lekarz pośpiechu i nadmiernego dystansu.Każdy kto się u niej leczy czuje się spokojnie ,że zostanie wysłuchany ,zbadany i dostanie właściwą terapię nie tylko farmakologiczną ale i duchową.Anioł a nie człowiek.Dziękujemy pani dr.

• 1

Lekarz od dawania zwolnień,nie polecam,przez tą lekarkę do dzisiaj mam problemy ze zdrowiem.

• 4
  • 5

tak zwyczajnie, warto tam się leczyć. W zcasie wizyty jestem całościowo przebadany, łącznie z badaniem neurologicznym- profesjonalny. lecząc się 8 lat u neurologa- pierwszy raz widziałem młotek neurologiczny u psychiatry! pani doktor jest bezpośrenia, nie buduje dystansu, nie " męczy" w czasie wizyty. Zawsze czeka kiedy będę gotowy, opowiedzieć o prawdziwych problemach. Nie ukrywa tego.

• 5

świetny specjalista, po każdej wizycie poprawia się moje patrzenie na świat i moje problemy

• 4
  • 5

Polecam. Profeslonalizm, brak " chłodu" ze strony lekarza. Wnikliwe badanie zarówno psychiatryczne jak i całościowe. Nie wchodzi w układy z ZUS.

Czy może ktoś podać nr tel. do Pani Doktor

• 5

Lekarz jakich mało. Świetna.Ma podejście do pacjenta. Trafnie postawiła diagnozę. Sama rozmowa z Panią dr jest już lekarstwem

• 5

Co za bzdury ten człowiek opowiada na początku... Mi Pani doktor pomogła, jak zresztą i mojej znajomej i bratu wiele lat temu. Nie wiem tak naprawdę co bym zrobiła gdybym nie trafiła właśnie na nią. Krytyczna ocena wydaje mi się wynikać z jednej z 2 rzeczy: albo Pani doktor nie poszła na łapówkarstwo i nie wręczyła za kaskę jakiegoś zwolnienia, albo... napisał to jeden z tzw. "lekarzy" """"""psychiatrów"""""" we Włocławku-co mogłoby być prawdą zważywszy na fakt, że to ona jest rozchwytywana a inni nie. Leczyłam się u dwóch innych lekarzy we Włocławku i dzięki Bogu trafiłam wreszcie do Pani doktor, bo z rozpoznaniem mojej choroby inni nie dawali sobie rady(byłam bliska depresji, a moja rodzina się rozpadała). Tylko tutaj otrzymałam właściwą pomoc, a moje losy wreszcie zaczeły przypomionać losy szczęsliwej matki, córki i żony. Nie bądźcie podli wypisując bzdury - albo jestescie naprawde chorzy i dostaniecie zwolnienie, albo (w drugim przyopadku)- podszkolcie swoje umiejętności i tym zdobędziecie pacjentów... Oszczerstwa raczej nie pomogą. Pozdrawiam sprawiedliwych i coraz bardziej zdrowych! Małgosia

• 2
  • 2
  • 1

Jeden z najgorszych lekarzy-psychiatrów w tym mieście. Zdecydowanie nie poleciłabym. Pani doktór zależy tylko na czasie, nabijaniu swojej kabzy, a nie dobru pacjenta. Natomiast, jeśli komuś zależy na: zwolnieniu L4, rencie, krętactwu, to jak najbardziej dr Ciesielska zdaje egzamin. Aczkolwiek z leczeniem, wiedzą, doskonałą specjalnością ta pani nie ma nic wspólnego.

• 5

Jedyna pani doktor, która naprawdę potrafi pomóc. Znalazła wyjście z sytuacji, która przerosła innych lekarzy. Zdecydowanie na tak.

• 5

Wspaniały lekarz, potrafiący znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Serdecznie polecam.

• 5

Wspaniały lekarz. O wszechstronnej wiedzy. Szkoda, że tak ich mało.

Gdzie przyjmuję

place 11

Gabinet lekarski psychiatryczny

wojska polskiego
    Włocławek
    52,658374819,0636086601-476-743

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

display statlastseen stat