prof. dr hab. n. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
26 opinii

Uratował mojego syna .gdy inni lekarze mówili ze dziecka nie da się uratować i będą ratowałć mnie a syna nie bo za wcześnie ,ponieważ wody odeszły mi w 20 tygodniu On przyszedł zbadał i powiedział ze da mi takie leki po których jeszcze 10 tyg przelerzę i wszystko bedzie dobrze.przeleżałam 9 a nie 10 w szpitalu na czerniakowkiej syn ważył 1780 był zdrowy i silny .8 dnia byliśmy w domu.dzis ma 10 lat i jest z nim wszystko ok. Mimo niepochlebnych opinii na tym portalu jak Panu doktorowi z całego serca dziekuje .lekarz ma leczyć i pomagać a nie byc miłym i głaskać pacjentki po głowie .szcunek dla pana Dębskiego

Profesor podważa opinie specjalistów z innych dziedzin medycyny, o których nie ma pojęcia. Mi nie pomógł, a nagadał się o swojej genialności przez całą wizytę i muszę przyznać, że nigdy żaden ginekolog tak boleśnie mnie nie badał - to nie jest normalne, żeby bolało jeszcze przez godzinę po zejściu z fotela!

Człowiek przede wszystkim kompetentny ,a to jest bezcenne w sprawach życia .Polecam

Bardzo specyficzny, ale naprawde godny polecenia. Wykonal u mnie laparoskopowe wyciecie torbieli jajnika. Blizn wlasciwie nie widac.

jako jedyny postawił mi właściwą diagnozę endometriozy i podjął zdecydowane leczenie chirurgiczne. polecam w 200% :))))

osoba , obojętna ,pewna siebie, zarozumiała ,zadufana w sobie

PZEDE WSZYSTKIM OPIEKUNCZY,DBA O SAMOPOCZUCIE KOBIETY, MA SPECYFICZNE POCZUCIE HUMORU ,KTORE MOZE ZRAZIC ALE SWIETNY FACHOWIEC,ZA CHWILE URODZE SWOJE PIERWSZE DZIECKO I CIESZE SIE ZE JESTEM POD OPIEKA PANA ROMUALDA,JESTEM SPOKOJNA CHOC BOJE SIE PORODU,UFAM MU BEZGRANICZNIE,DAJE MI POCZUCIE BEZPIECZENSTWA I POZYTYWNEGO MYSLENIA.POLECAM GORACO.TERAZ PRZYJMUJE NA SOKRATESA 5

Super lekarz i człowiek. Uratował mi zdrowie i poniekąd życie.

Jest to przykład lekarza z najgorszej "bajki".Arogancki, protekcjonalny,spoufalający się i traktujący pacjentkę, jak idiotkę. Lekceważy i spłyca problemy, uważając, że pacjentka sobie wszystko wyimaginowała. Nie polecam, straszny "bufon".

Jest to jedyny lekarz, który dał mi nadzieję że kiedyś zostanę mamą. Mimo wady macicy którą mam udało mi się zajść w ciążę i urodzić zdrowego syna. Profesor ja najbardziej godny polecenia.

Wspaniały Specjalista, poleciłam go wielu znajomym. Fakt drogi i trzeba się naczekać w kolejce, ale czasu poświęca tyle pacjentce ile trzeba.Prowadził moje 3 ciąże. Podczas pierwszego porodu, a w konsekwencji cięcia miałam poważne problemy ponieważ wykrwawiałam się na stole bo nie kurczyła się macica. Profesor został do mnie wezwany przez lekarzy wykonujących cesarskie cięcie i tylko dzięki niemu mam następną dwójkę dzieci. To prawda, że wizyty prywatne są kosztowne, ale z pewnością warto!!! Poza tym w szpitalu nie oczekuje żadnych dowodów wdzięczności. więc jak płacić to legalnie a nie do kieszeni w szpitalu jak co niektórzy. Ja miałam 3 cesarki, bo takie było wskazanie i nic mnie to nie kosztowało. Gorąco polecam.

Od 19 lat jestem wierną pacjentką. Pan profesor uratował życie mi i mojej córce! Poza wiedzą medyczną ma wspaniałe wyczucie stanów psychicznych kobiety, potrafi w odpowiednim momencie pocieszyć, podtrzymać na duchu.

To wspaniały człowiek i lekarz byłam jego pacjentką jakis czas temu.Profesjonalizm w 100%Oby tak dalej panie profesorze.

Pamiętam dr. Dembskiego z czasów kiedy był ordynatorem w Bielańskim, przywitał na świecie moją pierwszą córkę:) Bardzo miły i wesoły człowiek oraz kompetentny lekarz.

Super.Uratował mi życie i dzieki temu moje dziecko ma zdrową mamę

godny zaufania, prowadził moje ciąże odpowiednio, podchodzi do pacjenta jak do człowieka

Cudowny człowiek, dzięki jego kompetencji cieszę się dziś zdrowiem moim i mojego dziecka, uratował nam obu życie. Uważam za bardzo nie sprawiedliwe komentarze nie pozytywne...

Faktycznie wizyta jest droga ale kompetencja profesora jest tego warta. Serdecznie polecam

Bardzo nieuprzejmy i niedelikatny, traktuje pacjentki jak przedmioty, nie podmioty. Niechętnie i pobieżnie tłumaczy chorobę.

Jestem jego pacjentką od 15 lat. Poleciłam go wielu znajomym. Wyciągnął mnie "z problemu", który inni chcieli wyłącznie operować, pozbawiając mnie tym samym szansy na bycie mamą. Kilka lat póżniej prowadził moją ciążę. Mój syn prawdopodobnie żyje dzięki niemu. Fakt, jest cholernie drogi i zachowuje się czasem "niestandardowo", ale to DOSKONAŁY fachowiec.

Cudowy człowiek, wspanialy specjalista. Uratował mi życie.

Wizyta prywatna kosztuje bardzo dużo a w zamian czeka się w kolejce nawet godzinę bo pacjentki sa zapisywane w zbyt krótkich odstępach. Odpówiono mi wydania faktury. Ma dość prostackie poczucie humoru i pozwala sobie na dośc wulgarne żarty.

fajny sympatyczny kompetętny byłam na wizycie i jestem zadowolona polecam

4-miesięczne konsultacje nie dały rezultatu

Bardzo dobry i sumienny ginekolog. Polecam go każdej mojej znajomej. Nie spotkałam jeszcze lepszego "fachowca" w tej dziedzinie.

Prawdziwy specjalista bardzo polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny