prof. dr hab. n. med. Romuald Dębski

Ginekolog położnik, Ginekolog, RTG, USG

Karolina

12.02.2014

Uratował mojego syna .gdy inni lekarze mówili ze dziecka nie da się uratować i będą ratowałć mnie a syna nie bo za wcześnie ,ponieważ wody odeszły mi w 20 tygodniu On przyszedł zbadał i powiedział ze da mi takie leki po których jeszcze 10 tyg przelerzę i wszystko bedzie dobrze.przeleżałam 9 a nie 10 w szpitalu na czerniakowkiej syn ważył 1780 był zdrowy i silny .8 dnia byliśmy w domu.dzis ma 10 lat i jest z nim wszystko ok. Mimo niepochlebnych opinii na tym portalu jak Panu doktorowi z całego serca dziekuje .lekarz ma leczyć i pomagać a nie byc miłym i głaskać pacjentki po głowie .szcunek dla pana Dębskiego

12.06.2013

Profesor podważa opinie specjalistów z innych dziedzin medycyny, o których nie ma pojęcia. Mi nie pomógł, a nagadał się o swojej genialności przez całą wizytę i muszę przyznać, że nigdy żaden ginekolog tak boleśnie mnie nie badał - to nie jest normalne, żeby bolało jeszcze przez godzinę po zejściu z fotela!

13.11.2012

Człowiek przede wszystkim kompetentny ,a to jest bezcenne w sprawach życia .Polecam

15.05.2012

Bardzo specyficzny, ale naprawde godny polecenia. Wykonal u mnie laparoskopowe wyciecie torbieli jajnika. Blizn wlasciwie nie widac.

22.03.2012

jako jedyny postawił mi właściwą diagnozę endometriozy i podjął zdecydowane leczenie chirurgiczne. polecam w 200% :))))

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana