lekarz Romuald Kamiński

Lekarz przez duże "L". Chodziłam do niego jeszcze jako nastolatka. Niestety potem zmienił przychodnię i nasze drogi, jako lekarza i pacjentki się rozeszły. Już jako dorosła kobieta, szczęśliwym trafem, po przeprowadzce zapisując się do poradni w miejscu zamieszkania, natrafiłam na niego. Bardzo dobry lekarz, medycznie dociekliwy. Zdiagnozował moją przypadłość, inni lekarze nawet o tym nie pomyśleli. Obszernie wyjaśnia rangę problemu, wizyty przebiegają niespiesznie, jeśli trzeba - każe robić dodatkowe badania. Niektórym pacjentkom może nie pasować jego specyficzne poczucie humoru, ale dla mnie jest dżentelmenem z pewną dozą cynizmu. Polecam! :-) ...

Polecam! :-)
Panie Doktorze, dziękuję!!! :-)

bardzo dobry lekarz, polecam kazdemu. Chodze do niego od 8 lat i od samego poczatku jestem zadowolona.

Świetny lekarz bardzo polecam .Miły ,uprzejmy , konkretny i pomocny.PRAWDZIWY LEKARZ oby wszyscy tacy byli.

lekarz godny zaufania...polecam wszystkim Aniol a nie czlowiek

lekarz godny zaufania...polecam wszystkim Aniol a nie czlowiek

najgorszy lekarz jaki może być nie polecam go nikomu

najgorszy lekarz jaki może być nie polecam go nikomu

Dla mnie najlepszy ginekolog jaki mnie prowadził Polecam

Dla mnie najlepszy ginekolog jaki mnie prowadził Polecam

Był moim lekarzem około 13 lat. Pod jego opieką przeszłam dwie ciąże.Zawsze chętny do pomocy , zleci dodatkowe vbadania , konsekwentny i skrupulatny.

nie polecam nikomu, postawiona przez niego diagnoza skonsultowana potem z dwoma innymi lekarzami ginekologami okazała się fałszywa i była próbą zwerbowania do jego prywatnego gabinetu o którym ciągle mi przypominał podczas wizyty w przychodni

to wspaniały lekarz,kompetentny,szczery,polecam.

to wspaniały lekarz,kompetentny,szczery,polecam.

Lekarz który już nie lubi swojego zawodu Znam go od 30 lat zawsze był opryskliwy i nieuprzejmy.W dobie gdy już możemy wybrać sobie bez problemu lekarza musiał zmienić swój stosunek do pacjentek.Jest teraz miły i usłużny ,ale ja to widzę że kosztuje go to dużo wysiłku.