lekarz Romuald Wajlonis

Najlepszy specjalista w swojej specjalizacji, jakiego miałam okazję poznać. Uprzejmy, kompetentny, delikatny, cierpliwy.

POLECAM!!! Dr Wajlonis to profesjonalista, co najważniejsze specjalista godny polecenia! Prowadził moją ciażę, gdyby nie On to aż boje się pomyślec jak mogło się to wszystko skończyć. Jest rzeczowy, konkretny, posiada ogromny zakres wiedzy a przy tym jest niezmiernie uprzejmy i życzliwy, a przede wszystkim delikatny.Odpowiada na wszystkie pytania, można do niego zawsze zadzwonić. Byłam pod jego opieką od pierwszych tygodni ciąży do samego porodu, zawsze mogłam na niego liczyć, dzięki niemu czułam, że dzidzia jest bezpieczna. Gdy leżałam na patologii, zawsze gdy miał dyżur analizował moją sytuację i naprawde traktował wyjątkowo. Widać, że ważny dla niego jest los pacjentek, nie olewa sprawy tak jak inni lekarze. Całe szczęście, że był również przy porodzie, bo inaczej umarłabym ze strachu o dziecko. Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem dobrego, profesjonalnego lekarza na którego można zawsze liczyć i co najważniejsze- być pod stałą opieką aż do porodu to powiem jedno-szkoda czasu i pieniędzy na szukanie, bo to jest strzał w 10- poprostu lekarz idealny!!! Dziękujemy Panie Doktorze :-)

Ja jestem bardzo młoda osobą i Dr Wajlonis był moim pierwszym ginekologiem. i to jemu zawdzieczam to że mam piersi. Nie skazał mnie tak jak reszta lekarzy na amputacje. To było 5 lat temu, dziś nie jestem nastolatką a młodą kobietą a kiedyś matka i mam obie piersi. gdyby nie to że szukał on innego wyjścia, zlecił inne kompleksowe badania nie byłoby tak dzisiaj. niestety doiktor u mnie już nie przyjmuje czego ogromnie żałuje bo od tamtego czasu odwiedziłam kilku ginekologów ale nie poznałam nigdzie równie dobrej wyrozumiałej i troskliwej osoby

wspaniały fachowiec , bardzo mily delikatny super

wspaniały fachowiec , bardzo mily delikatny super

polecam uratował moją ciąże kiedy w 12 tygodniu zaczęłam krwawić

polecam uratował moją ciąże kiedy w 12 tygodniu zaczęłam krwawić

Jak najbardziej polecam prowadzi moja drugą ciążę i jestem zadowolona:)pozdrawiam

Zdecydowanie polecam:) Kompetentny, miły, delikatny... Lekarz z powołania

Zdecydowanie polecam:) Kompetentny, miły, delikatny...
Lekarz z powołania

wcale sie nie dziwie , takie opinie jak ta poniżej wypisują zapewne małoletnie gówniary w ciaży przychodzące do przychodni żal na was patrzeć dzieci w poczekalni skoro macie tylko jedno w głowach haha a duzo takich tam przychodzi . Lekarz bardzo sympatyczny zawsze delikatny i pełny zrozumienia o wszystkim mozna porozmawiac i otrzyma sie zawsze odpowiedz .

ZDECYDOWANIE ODRADZAM I OSTRZEGAM PRZED TYM LEKARZEM! TOTALNY BRAK SZACUNKU DLA PACJENTA. BADANIE BYLO PRZEPROWADZONE W SPOSÓB BARDZO NIEDELIKATNY!!! BEZCZELNE TRAKTOWANIE I UWAGI RZUCANE POD MOIM KĄTEM. O KOMPETENCJI TEGO PANA WOLALABYM SIE NIE WYPOWIADAĆ. NIE MIAŁAM W CAŁYM SWOIM ŻYCIU DO CZYNIENIA Z TAK BEZNADZIEJNYM LEKARZEM. SADZE, ŻE POZYTYWNE OPINIE NA SWÓJ TEMAT WPISAŁ POWYŻEJ SAM. NIEROZUMIEM JAK CZŁOWIEK, KTORY NIE MA ZA GROSZ SZACUNKU DO KOBIET MÓGŁ WYBRAĆ TAKI ZAWÓD.

super lekarz cieszko się do niego dostać ale czasami warto poczekać sympatyczny,konkretny,dokładny no i kompetentny godny polecenia lekarz