dr n. med. Romualda Augustyńska

Pani doktor Augustyńska posiada w sobie wszystkie pozytywne cechy lekarza i wiedzę medyczną na wysoki poziomie [pomocy pacjentowi.

Jestem zauroczona podejściem pani doktor do pacjenta.Wspaniała empatyczna ciepla ,bardzo profesjonalna i delikatna.sama mi dzisiaj wyznala ,że przywiązuje się do swoich pacjentow i cierpi razem z nimi w chorobie.prwdziwy DOBRY CZŁOWIEk.polecam każdemu!!!!!

Jestem pod dużym wrażeniem Pani doktor.Kompetentna,uprzejma,zdecydowana,zawsze przyjmuje/dodatkowo, poza listą/.Doktor Augustyńską poleciła mi znajoma, którą leczy od wielu lat.Jeżdzę do przychodni FORMEDICA ponad godzinę chociaż inną przychodnię mam pod blokiem. Ja z kolei poleciłam dr.moim znajomym i sąsiadom.Nikt,zupełnie nikt na nią nie narzeka.Moja przyjaciółka przyjeżdza aż z Jelonek......i twierdzi że warto!!!

Pani doktor Augustyńska została mi polecona przez moją znajomą trzy lata temu. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u Pani doktor. Poleciłam 2 osobom i również wysoko oceniają każdą wizytę, każdą konsultację. Jest osobą bardzo wrażliwą na problemy z jakimi przychodzi pacjent i rozwiązuje problemy zdrowotne trafną diagnozą i skutecznym leczeniem. H.C.

Kobieta jest bardzo nieuprzejma, do pacjenta podchodzi przedmiotowo. Nie wzbudza zaufania a jej nieodpowiednie komentarze są nie na miejscu. będąc u tej kobiety kilka razy (niestety) p."doktor" stwierdziła ze bagatelizuję objawy i udaję. nie można się z nią dogadać, nie tłumaczy przyczyn czy możliwych stanów choroby. najchętniej odsyła do innych lekarzy. co do wizyt - nie ma miejsc ale po zapytaniu czy można prywatnie - o dziwo miejsce zawsze sie znajdzie. NIE POLECAM!!!!

PANI DOKTOR JEST BARDZO NIECIERPLIWA I NIEGRZECZNA WOBEC PACJENTÓW, DECYZJE LEKARZA Z OSTREGO DYŻURU SA DLA NIEJ NIEWAŻNE

Postępowanie wobec pacjenta wzbudza zaufanie i pewność wyboru sposobu na poprawę stanu zdrowia.