lekarz Romualda Dworzyńska

Lekarz orzecznik ZUS, Pulmonolog

2,9
2,7
2,6

Wyjątkowo kompetentny lekarz. Wszystko wyjaśniła , wykonała potrzebne badania . Czasu ( powodu strajku rolników ) miała b. dużo - wyzyta trwała 1,5 h.Miałem farta

Bardzo dobry lekarz ,bardzo empatycznie nastawiona do pacjenta ,wyrozumiała.Nastapiła natychmiastowa poprawa zdrowotna.

Profesjonalizm i wielka staranność. Konkretne podejście do problemu, zadbanie o dobro i wygodę pacjenta. Bardzo bardzo polecam.

Jestem zadowolona z wizyty, wszystko zostało szczegółowo omówione..Wszystko szczegółowo wyjaśnione, Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, po zaaplikowaniu leku duszności ustały i mogłem powrócić do normalnego życia.Badanie zostało wykonane rzetelnie i wszystko zostało profesjonalnie wytłumaczone.

Lekarz bardzo niekompetentny, radzę omijać takich lekarzy, bo to strata czasu i nerwów... zachęcają tylko i wyłącznie szybkie terminy, ale najwidoczniej o czymś to świadczy

Dworzyńska,jestes bardzo mierną,ale wierną zusowi pulmonolog i do tego,a może przede wszystkim niewychowaną lekarką.Pokrzykiwać to sobie możesz na bydło na pastwisku.

Bardzo dobry Lekarz-polecam.Umie przekazać cała swoją fachową wiedzę na temat stwierdzonej choroby oraz dobrze pokierować jej leczeniem,cierpliwie wysłucha i doradzi.

Konował!!!Na wizycie wytknięto mi wszystko(!): ilość posiadanych (również w przeszłości)zwierząt, ufarbowane włosy, każdy kolczyk, tatuaż,pracę, papierosy (to zrozumiałe). Dostałam do zrozumienia ,że moją misją życiową jest działanie na szkodę swojej odporności, zdrowia i życia, brak opisu spirometrii, nawet nie usłyszałam wyniku. JEDNYM SŁOWEM JECHAŁAM PRZEZ CAŁE MIASTO ŻEBY STRACIĆ CZAS!!!

Najgorszy, niekompetentny lekarz! Byłam u niej na komisji ZUS... Pani pulmonolog, niestety mało wiedzaca na temat innych chorób. Szkoda, ze nie mozna tutaj dawac ocen ujemnych, bo za uprzejmosc tyl bym przyznala :)