lekarz Róża Bruzi-Bużowicz

nie polecam ciezko doprosic sie o jakiekolwiek skierowanie ciagle przepisuje te same antybiotyki az w koncu przestaly one dzialac na moje dziecko

Wspaniała Pani doktor, ma bardzo dobre podejście do dzieci, mój synek ją uwielbia, stawia trafne diagnozy i jest bardzo uprzejma. Nie zgadzam się z poprzednim wpisem, zwykłe kłamstwa.

nie spełnia moich oczekiwań.Gdy sie pracuje z małymi dziećmi trzeba posiadać ogromną wiedzę a nie ją udawać!!!Żallll

Zdecydowanie odradzam!!! Zero chęci pomocy. Brak diagnozy. Nieuprzejmość!! Może prywatnie "Pani Doktor" bardziej się stara.

Lekarz z powołaniem i świetnym podejściem do dzieci. Trafne diagnozy, nowoczesne metody leczenia. Polecam serdecznie panią doktor!

barzo polecam gdyż umiałą stwierdzić co dolega mojemu dziecku!!! a nie to co inne lekarki!!!!!! przemyślcie nawet przed narodzinami dziecka jakiego lekarza wybierzecie dla swojej pociechy.