lekarz Rozalia Szafranek

2,9
2,9
2,7
2,6

Dziękuję P. doktor za życzliwe podejście do pacjenta. Robiłam dziś USG biodra. Pani doktor wgłębiła się w historię choroby, udzieliła porady co dalej robić w moim przypadku. Wykazała się dużą empatią, co dziś jest rzadkością.

Pani Szafranek wykonała usg mojego kolana po kontuzji z zablokowaniem stawu. Na opisie pomyliła nogi ale może to wina szablonu z którego korzystała, jeśli chodzi o interpretację wyników mimo moich sugestii nie zauważyła niczego niepokojącego. Badanie rezonansem w innej placówce ujawniło uszkodzenie łąkotki. Być może usg nie penetruje głęboko tkanek, ale przeprowadzając wywiad z pacjentem powinna bardziej się uczulić na sugestie pacjenta i nie oceniać go tak swawolnie zalecając jedynie odpoczynek. 80 zł w błoto.

Telefonicznie umówiłam się na badanie przesiewowe ( w moim wieku bezpłatne)piersi,czyli mammografię.Podejrzewałam najgorsze, dlatego zależało mi na jak najszybszym rozwianiu albo potwierdzeniu moich podejrzeń. Byłam bardzo podenerwowana.Jakże miło zaskoczyła mnie empatia pani wykonującej badanie: widząc, że bardzo boję się o wynik zaoferowała się, że sama poprosi p. dr R.Szafranek o przyspieszenie opisu badania już na drugi dzień. Nazajutrz, gdy zgłosiłam się do rejestracji dziewczyna tam siedząca powiedziała mi, że za tak szybkie wykonanie opisu muszę zapłacić. Jednak zgodnie z obietnicą pani, która wykonywała mi badanie poprosiła przechodzącą właśnie panią dr tłumacząc jej, że mam obawy co do wyniku badania. I kolejne miłe zaskoczenie: pani dr obejrzała wykonaną mammografię, a dodatkowo, sama z siebie, wykonała mi USG piersi na potwierdzenie, że nic złego się nie dzieje.Jakaż to była dla mnie ulga, chyba nie muszę mówić. Jestem Jej ogromnie wdzięczna. Dodam jeszcze, że nie wzięła odo mnie pieniędzy ani za Mammografię, ani za USG. To jest w dzisiejszym wrednym świecie ewenement.A jeszcze nagromadzenie w jednej Lecznicy aż dwóch osób przejmujących się tym, co czuje pacjent... - to już na prawdę niespotykane! Wraca mi wiara w człowieka. Jak się doświadczy czegoś takiego, to od razu chce się tę dobroć podać dalej. Oj, żeby więcej było takich osób, to świat byłby piękniejszy.

witam.byłam ostatnio na usg .masakra nie polecam nikomu nie wiem czy wizyta trwała niecałe 5minut .zdecydowanie odradzam , a i to że jest się umówionym na godzine to nie znaczy że się wejdzie o tym czasie. czekałam ponad godzine;(

Witam, Stanowczo odradzam jakiekolwiek badania USG u Pani Szafranek. Kilka tygodni temu Pani Szafranek zdiagnozowała mojemu ojcu guza w jamie brzusznej i stwierdziała, że należy natychmiast udać się na operację. Badanie zostało powtórzone w chełmskim oddziale luxmedu i diagnoza specjalistki Szafranek nie potwierdziła się. Badanie zostało również powtórzone w jednym ze szpitali w Lublinie i tam również nic nie wykryto. Lekarz diagnozujący w Lublinie przestrzegł przed Panią Szafranek z Chełma, która podobno dość często mylnie diagnozuje pacjentów. Wspomniał, że miał już kilka przypadków z woj. lubelskiego z błędną diagnozą Pani ...

Witam,

Stanowczo odradzam jakiekolwiek badania USG u Pani Szafranek.
Kilka tygodni temu Pani Szafranek zdiagnozowała mojemu ojcu guza w jamie brzusznej i stwierdziała, że należy natychmiast udać się na operację. Badanie zostało powtórzone w chełmskim oddziale luxmedu i diagnoza specjalistki Szafranek nie potwierdziła się. Badanie zostało również powtórzone w jednym ze szpitali w Lublinie i tam również nic nie wykryto. Lekarz diagnozujący w Lublinie przestrzegł przed Panią Szafranek z Chełma, która podobno dość często mylnie diagnozuje pacjentów. Wspomniał, że miał już kilka przypadków z woj. lubelskiego z błędną diagnozą Pani Szafranek.

Stanowczo odradzam badania USG u tej szpecjalistki.

błędnie opisywanie badań tomografii, nie widziała guza piersi

błędnie opisywanie badań tomografii, nie widziała guza piersi

lekarz nie szanuje pacjenta i jego czasu. Nie potrafi zaplanować odpowiednio czasu na wykonanie badania, w trakcie opisu wyniku odbiera rozmowy telefoniczne , rozmawia.Lekceważy przez to pacjenta.Osobiście jestem zbulwersowany postawą lekarza, który "ma na wszystko czas"a pacjent niech sobie poczeka, ma przecież czas?

Moja opinia jest najgorszą,chyba,ze wszystkich tu zamieszczonych,ale o to właśnie chodzi,by podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem ,tym dobrym i tym złym.Potrzebne nam było jak najszybsze wykonanie rtg płuc przez dobrego specjalistę,więc sugerując się opinią znajomej,która zachwalała Panią dr pojechaliśmy właśnie do Niej. Po prawie 2 godz.spędzonych wśród kaszlących i kichających zrobiono zdjęcie.Następne 2 godz.oczekiwania na wynik już w samochodzie( wg pani w recepcji to i tak bardzo szybko).Opis RTG klatki piersiowej-wszystko ok,a jak się okazało było obustronne zapalenie płuc.Nadmienię,że mowa o 3,5-letnim dziecku chorym na białaczkę w trakcie chemioterapii podtrzymującej remisję,dla którego zapalenie płuc-nieleczone mogło skończyć się tragicznie.Na drugi dzień wizyta w DSK w Lublinie i szok lekarzy!!!Jak można nie zobaczyć takich zmian na zdjęciu???Nie były one drobne i trudne do ujrzenia dla onkologów i hematologów,a co dopiero dla specjalisty rtg?!Powtórka prześwietlenia,już tam na miejscu i obraz ten sam.Ewidentna pomyłka przy opisie,bo zdjęcie zrobione dokładnie."Na pamiątkę"nasz lekarz zostawił sobie płytkę,a zdjęcie zalecił zawieść Pani dr,by CHOĆ RAZ NA NIE ZERKNĘŁA,a nie maszynowo robiła opisy,aby szybciej,bo ten pośpiech może kosztować kogoś życie...

Nie polecam wykonywania u tej Pani dr usg ciąży, opis jest oszczędny, nie zawiera szczegółowych informacji. Może pani dr jest dobrym specjalistą w innej dziedzinie ale o usg ciąży niewiele wie. Jestem zmuszona powtórzyc badanie w innej placówce. Lepiej dołożyc te 20 zł i wykonac badanie u profesjonalisty.

Bardzo mile podejscie do pacjenta,jako lekarz posiada niezbedna wiedze

Bardzo mile podejscie do pacjenta,jako lekarz posiada niezbedna wiedze