Rozalia Szafranek

Chełm
51,134315423,49121150 82 565 47 12

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.05
13 opinii

Telefonicznie umówiłam się na badanie przesiewowe ( w moim wieku bezpłatne)piersi,czyli mammografię.Podejrzewałam najgorsze, dlatego zależało mi na jak najszybszym rozwianiu albo potwierdzeniu moich podejrzeń. Byłam bardzo podenerwowana.Jakże miło zaskoczyła mnie empatia pani wykonującej badanie: widząc, że bardzo boję się o wynik zaoferowała się, że sama poprosi p. dr R.Szafranek o przyspieszenie opisu badania już na drugi dzień. Nazajutrz, gdy zgłosiłam się do rejestracji dziewczyna tam siedząca powiedziała mi, że za tak szybkie wykonanie opisu muszę zapłacić. Jednak zgodnie z obietnicą pani, która wykonywała mi badanie poprosiła przechodzącą właśnie panią dr tłumacząc jej, że mam obawy co do wyniku badania. I kolejne miłe zaskoczenie: pani dr obejrzała wykonaną mammografię, a dodatkowo, sama z siebie, wykonała mi USG piersi na potwierdzenie, że nic złego się nie dzieje.Jakaż to była dla mnie ulga, chyba nie muszę mówić. Jestem Jej ogromnie wdzięczna. Dodam jeszcze, że nie wzięła odo mnie pieniędzy ani za Mammografię, ani za USG. To jest w dzisiejszym wrednym świecie ewenement.A jeszcze nagromadzenie w jednej Lecznicy aż dwóch osób przejmujących się tym, co czuje pacjent... - to już na prawdę niespotykane! Wraca mi wiara w człowieka. Jak się doświadczy czegoś takiego, to od razu chce się tę dobroć podać dalej. Oj, żeby więcej było takich osób, to świat byłby piękniejszy.

witam.byłam ostatnio na usg .masakra nie polecam nikomu nie wiem czy wizyta trwała niecałe 5minut .zdecydowanie odradzam , a i to że jest się umówionym na godzine to nie znaczy że się wejdzie o tym czasie. czekałam ponad godzine;(

Witam, Stanowczo odradzam jakiekolwiek badania USG u Pani Szafranek. Kilka tygodni temu Pani Szafranek zdiagnozowała mojemu ojcu guza w jamie brzusznej i stwierdziała, że należy natychmiast udać się na operację. Badanie zostało powtórzone w chełmskim oddziale luxmedu i diagnoza specjalistki Szafranek nie potwierdziła się. Badanie zostało również powtórzone w jednym ze szpitali w Lublinie i tam również nic nie wykryto. Lekarz diagnozujący w Lublinie przestrzegł przed Panią Szafranek z Chełma, która podobno dość często mylnie diagnozuje pacjentów. Wspomniał, że miał już kilka przypadków z woj. lubelskiego z błędną diagnozą Pani Szafranek. Stanowczo odradzam badania USG u tej szpecjalistki.

błędnie opisywanie badań tomografii, nie widziała guza piersi

lekarz nie szanuje pacjenta i jego czasu. Nie potrafi zaplanować odpowiednio czasu na wykonanie badania, w trakcie opisu wyniku odbiera rozmowy telefoniczne , rozmawia.Lekceważy przez to pacjenta.Osobiście jestem zbulwersowany postawą lekarza, który "ma na wszystko czas"a pacjent niech sobie poczeka, ma przecież czas?

Moja opinia jest najgorszą,chyba,ze wszystkich tu zamieszczonych,ale o to właśnie chodzi,by podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem ,tym dobrym i tym złym.Potrzebne nam było jak najszybsze wykonanie rtg płuc przez dobrego specjalistę,więc sugerując się opinią znajomej,która zachwalała Panią dr pojechaliśmy właśnie do Niej. Po prawie 2 godz.spędzonych wśród kaszlących i kichających zrobiono zdjęcie.Następne 2 godz.oczekiwania na wynik już w samochodzie( wg pani w recepcji to i tak bardzo szybko).Opis RTG klatki piersiowej-wszystko ok,a jak się okazało było obustronne zapalenie płuc.Nadmienię,że mowa o 3,5-letnim dziecku chorym na białaczkę w trakcie chemioterapii podtrzymującej remisję,dla którego zapalenie płuc-nieleczone mogło skończyć się tragicznie.Na drugi dzień wizyta w DSK w Lublinie i szok lekarzy!!!Jak można nie zobaczyć takich zmian na zdjęciu???Nie były one drobne i trudne do ujrzenia dla onkologów i hematologów,a co dopiero dla specjalisty rtg?!Powtórka prześwietlenia,już tam na miejscu i obraz ten sam.Ewidentna pomyłka przy opisie,bo zdjęcie zrobione dokładnie."Na pamiątkę"nasz lekarz zostawił sobie płytkę,a zdjęcie zalecił zawieść Pani dr,by CHOĆ RAZ NA NIE ZERKNĘŁA,a nie maszynowo robiła opisy,aby szybciej,bo ten pośpiech może kosztować kogoś życie...

Nie polecam wykonywania u tej Pani dr usg ciąży, opis jest oszczędny, nie zawiera szczegółowych informacji. Może pani dr jest dobrym specjalistą w innej dziedzinie ale o usg ciąży niewiele wie. Jestem zmuszona powtórzyc badanie w innej placówce. Lepiej dołożyc te 20 zł i wykonac badanie u profesjonalisty.

Bardzo mile podejscie do pacjenta,jako lekarz posiada niezbedna wiedze

ŚWIETNY FACHOWIEC. URATOWAŁA ŻYCIE MOJEMU OJCU PRZEZ PRAWIDŁOWĄ DIAGNOZĘ CHOROBY.WIELKIE DZIĘKI PANI DOKTOR!

Pani doktor bardzo sympatyczna,spokojna.

Nie polecam, ponieważ z wyniku USG u Pani doktor nie wynikało nic, wręcz sugerowała, że wymyślam sobie schorzenie a okazało się zupełnie co innego, był to poważny problem wymagający pilnego leczenia operacyjnego.Poza tym nie skomentuję już nieuprzejmego zachowania i niepunktualności. Zdecydowanie odradzam!!!!

Niestety w Lublinie badanie usg zostało zweryfikowane, a wynik był zupełnie odmienny. Okazało się, że nie trzeba operować!

Od kilkunastu lat ja i moja cała rodzina oraz znajomi korzystamy tylko i wyłącznie z usług tego gabinetu. Super sprzęt i trafne diagnozy.Polecam wszystkim!Tylko badania od PANI DOKTOR SA HONOROWANE W SZPITALACH W lUBLINIE I NIE TRZEBA ICH POWTARZAć.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny