lekarz Ruta Kraużlis-Bociek

2,5
2,2
1,7
1,8

Omijac szerokim łukiem!!! Pomijam fakt, ze oschla na pograniczu z chamsja, zwracjaca sie do dziecka bezosobowo, rozebrac, przynieść itd. Ale kompletnie bez wiedzy, umie tylko skierowanie wyspisac. Dzieki niej, spedzilam caly dzien jezdzac z niemowlakiem po zakarzonych Sorach szpitalnych, zeby dowiedziec sie ze przypadlosc synka wymaga przemywania rivanolem!!!! Zero kompetencji, z resztą cala przychodnie na czumy pediatryczna, nalezy omijac jak sie da!

Najgorsza pediatra i lekarz jaką spotkałam. Miałam kilkukrotnie wątpliwa przyjemność spotkać te Panią w przychodni na ul. Czumy przy okazji rutynowych szczepień, gdzie kwalifikowała moje dziecko do podania szczepionki. Za każdym razem nie raczyła nawet odpowiedzieć dzień dobry po wejściu do gabinetu, a podczas badań wydawała komendy w stylu "przytrzyma" lub "rozbierze dziecko". Niczego nie wyjaśniała, tym bardziej niczym się nie interesowała, a kiedy o coś nieśmiało pytałam odburkiwała zdawkowo z oburzeniem. Zdecydowanie brak jej powołania do pracy z dziećmi, które traktuje jak przedmioty. Postać rodem z PRL.

Na każdą dolegliwość dot. górnych dróg oddechowych przepisywała syropki i oczywiście antybiotyki. O skierowanie na badania trzeba się prosić. Niezbyt uprzejma i miła dla dzieci i rodziców. Mnie inny lekarz ochrzanił, że dziecko truję syropkami, że nie mam zdrowego rozsądku a dziecko po rtg okazało się, że ma zapalenia płuc.

Jestem mamą kilku miesięcznego niemowlęcia i od początku odwiedzamy Panią doktor w poradni dla dzieci zdrowych na ul. Czumy. Wizyty są rutynowe i tylko przy okazji szczepień. Brak jakichkolwiek porad pielęgnacyjnych i żywieniowych. Rada Pani doktor – żywić słoiczkami odpowiednimi do wieku. Ponadto Pani doktor zbagatelizowała kilka problemów które okazały się poważne. Moje dziecko od początku ulewało chlustająco o czym informowałam przy każdym spotkaniu. Dopiero po pół roku dostałam skierowanie do poradni gastrologicznej, niestety w Warszawie czas oczekiwania wynosi kilka miesięcy. U mojego dziecka wykryto refleks żołądkowy, leczenie podjęliśmy dopiero w wieku 8 miesięcy a można było dużo wcześniej. Przy okazji badań refleksowych innych pediatra zauważył, że dziecko bardzo się napina i jest nieco opóźnione fizycznie (w wieku 8,5 miesiąca jest bardzo chwiejne, nie łapie równowagi siedząc nawet z podparciem). Dużo wcześniej zaniepokoiłam się tym, że dziecko lubi tylko na jeden bok się przewracać, patrzeć w jedna stronę, doktor nie widziała w tym problemu. Mówiła, że w drugą w swoim czasie też się nauczy. Mała miała asymetrię, teraz się rehabilitujemy i mam nadzieje ze nie jest za późno by miała prosty kręgosłup. Ja oczywiście szukam innego pediatry.

Witam :) Mam 32 lata i jako dziecko chodziłam do DR Bociek,bardzo dobra lekarz,cierpliwa,dobrze tłumaczy,co i jak,kiedy,na co,po co i dlaczego... Z uwago na kompetentność tej Pani moje dziecko od 6 lat jest jej pacjentem i złego słowa powiedzieć nie moge. A przede wszystkim nie aplikuje z miejsca antybiotyków tylko i wyłącznie kiedy trzeba. Polecam Panią Doktor Bociek.

Witam :)

ZDECYDOWANIE ODRADZAM,A WRĘCZ OSTRZEGAM PRZED TA PANIĄ .ZERO PROFESJONALIZMU,NIE JEST TO NA PEWNO LEKARZ Z POWOŁANIA,STWIERDZIŁAM ŻE SIEDZI W GABINECIE ZA KARĘ,JEŻELI PRZYCHODZĘ Z DZIECKIEM NA RĘKACH KTÓRE JEST ROZPALONE I NIE FUNKCJONUJE NORMALNIE PANI DOKTOR STWIERDZA ŻE KOŃCZY PRACĘ O 18.45,A OPRÓCZ TEGO OBURZA SIĘ I MÓWI ŻE JUŻ MIAŁA DZISIAJ TYLE DZIECI............A WIEĆ PO 25 MINUTACH CZEKANIA UDAJEMY SIĘ NA OSTRY DYŻUR.NIE JA JEDNA JESTEM TEGO ZDANIA,JAK POCZYTAŁĄM OPINIĘ