lekarz Ryszard Ćwiąkała

Opinii5
3,6
3,6

22.02.2013

Lekarz stwierdzil u pacienta chorobe nieuleczalna.Los jednak okazal sie laskawy.Pacient jest obecnie dobrze prosperujacym biznesmenem wiekszosc poza Polska.Chociaz czasem mozna zauwazyc slabe objawy.Choroby psychiczne sa straszne do leczenia i nic nie da sie przewidziec.Diagnoza postawiona 40 lat temu postawiona powalila nas z nog.Ale czy to wina lekarza.Z pewnoscia nie. To wielka laska Boza,ze jest taki resultat.

07.04.2011

Byłem po raz pierwszy z wizytą , mile mnie zaskoczył , czas pokaże czy efekty leczenia są zadawalające .

27.10.2009

Bardzo kompetentny lekarz można się zwieżyć ze wszystkiego cierpliwy ,bardzo mi pomógł.

19.06.2009

Dramat w jednej osobie. Lekarz biegły, który nie rozpoznaje kilkuletniego alkoholika, krążą opinie ze sam lubi sobie wypic coś w gabinecie, stary lekarz edukowany .... lat temu, Nie powinien pracowac jako lekarz.

Nie powinien pracowac jako lekarz.

26.03.2009

Miły, kompetentny starszy pan, bardzo doświadczony, poświęca pacjentowi dużo czasu, zrozumiale tłumaczy metody leczenia, szczerze mówiąc to pierwszy psychiatra, który zbadał mnie tak dokładnie, a leczyć się dane mi było już u wielu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Kielce"?

leczy wyłącznie dzieci i młodzież
Paderewskiego 48

Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii