lekarz Ryszard Czajkowski

Ortopeda, Traumatolog

2,7
2,6
2,5

Lekarz gbur badał mi nogę prawą zamiast lewą nie postawił dobrej diagnozy nie chciał mi dać zwolnienia a ja nie mogłam chodzić omijać szerokim łukiem.nie polecam

Zatrudniają go chyba tylko dlatego , że jest wolny etat. Ten człowiek nawet mnie nie zbadał a wystawił mi opinie że jestem całkowicie zdrowy. W gabinecie byłem zaledwie dwie minuty, zapytał mnie tylko czy pracuję , strasznie nie uprzemy. Nie polecam - omijać szerokim łukiem.

Super lekarz, przyszedł na konsultacje ortopedyczną do chirurga. Wysłuchał, zbadał, doradził, a do tego trochę żartował :)

Pan Czajkowski - Lekarz dzięki któremu nasze dziecko zamiast pochodzić przez rok w obuwiu ortopedycznym będzie musiał z niego korzystać do 12 roku życia . lekarz maskara, gbur którego pewnie nikt nie kocha, a do tego ten zapach.......Panie doktorze higiena , od tego niech Pan zacznie

Nie wiem jaki jest prywatnie(kasa czyni cuda, jeśli nie jest to kasa chorych), ale w przychodni opryskliwy. Diagnoza i sposób leczenia porównywalny z poradami z czasopism kobiecych. Jak dla mnie - strata czasu.

Strata czasu na wizytę u kogoś takiego

Strata czasu na wizytę u kogoś takiego

Polecam tego lekarza. Najpierw wysłucha cierpliwie pacjenta, zweryfikuje objawy i oznajmia diagnozę. Stawiając diagnozę nie patrzy tylko na teraźniejszość ale i przyszłościowo w celu wyeliminowania objawów choroby lub urazu całkowicie, a nie doraźnie. Szczerze polecam tego lekarza.

Niech ta ocena będzie przestrogą dla wszystkich, chcących odwiedzić tego "lekarza"... Totalna ignorancja- na każdą dolegliwość zaleca blokady, nie słucha pacjenta...a do tego straszliwie nieuprzejmy... Dodatkowo wspomnę, że Pan Doktor chyba pokłócił się z mydłem i rękawiczkami... NIE POLECAM!

Bardzo uprzejmy i cierpliwy, przeprowadził wywiad ddotyczący pacjenta.POLECAM

Bardzo uprzejmy i cierpliwy, przeprowadził wywiad ddotyczący pacjenta.POLECAM

Rzeczowy, konkretny. Dobrze wyposażony, ładny gabinet. Polecam!

Rzeczowy, konkretny. Dobrze wyposażony, ładny gabinet. Polecam!