lekarz Ryszard Dutkowiak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Witam wspaniały specjalista:) Prowadził moją ciąże naprawdę doskonały fachowiec:) Urodziłam zdrowego synka bez żadnych komplikacji :) Polecam

Bylam u dr Dutkowiaka po raz pierwszy i mam bardzo dobra opinie o tej wizycie. Wczesniej chodzilam do różnych lekarzy i dopiero teraz jestem zadowolona;) Pan doktor wydaje sie byc skromnym, uczciwym czlowiekiem. Wszystko mi wytlumaczyl i odpowiedzial na kazde pytanie. Koszt wizyty 90zl a powinien wziac wiecej zgodnie z cennikiem poniewaz mialam szczegolowe badanie gin, usg gin, usg piersi i cytologie, i co najwazniejsze wizyta byla niekrepujaca! Nie znam jeszcze tak dobrze Pana doktora ale juz jestem umówiona na kolejna wizyte;) pozdrawiam i polecam.

Bardzo dobry lekarz a bylam u wielu nawet za granica (Niemcy,Anglia,Meksyk)wykryl u mnie problem w zarodku!Polecam!

to świetny lekarz uprzejmy i kompetentny potrafi świetnie wytłumaczyć o co dana choroba inna rzeczą powiązana z tym gorąco go polecam

Również polecam,byłam usuwać nadżerkę niedawno i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolona.wizyta w porze wieczornej i do tego troska ze strony lekarza.Przy zabiegu bardzo delikatny

Rewelacyjny lekarz. Jestem osobą bardzo młodą i długo się zastanawiałam czy pójść do ginekologa do kobiety czy do mężczyzny. Wybrałam dr. Dutkowiaka bo moja mama do niego chodzi. Wiadamo pierwsza wizyta dla młodej dziewczyny jest bardzo stresująca ale po kilku minutach czułam się jakby to była normalna wizyta u lekarza. Bardzo dobre ma podejście do młodych ludzi.Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, byłam u niego na wizycie 50 min. Zlecił mi badania -polecam. Dziewczyny nie bójcie się tylko idźcie to niego.

PROWADZIŁ OBIE MOJE CIĄŻE, W PORĘ WYSŁAŁ DO ONKOLOGA, ZAWSZE DO NIEGO WRACAM. NIE JEST MOŻE WYLEWNY W WYPOWIEDZI, ALE PRZECIEŻ NIE MA GAWĘDZIĆ JAK BABA NA HALI TARGOWEJ. POLECAM

W 100% polecam dr R.Dutkowiaka. Jest kompetentny, wszystko wytłumaczy, kieruje na specjalistyczne badania, fachowy, rzeczowy a przy tym miły i delikatny. Najlepszy lekarz w Brzegu.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza! Bardzo niemiły i w dodatku wogóle nie jest zainteresowany stanem zdrowia swoich pacjentek...

To jest lekarz do ktorego ZAWSZE sie wraca.Jest bardzo dokladny i kompetentny.Jako pierwszy odkryl moj problem i go kontrolowal.Potwierdzili to niemieccy lekarze ,natomiast angielskich lekarzy mozna wrzucic do wora z odpadami:)Goraco Polecam lekarza Dutkowiaka!!!