lekarzRyszard Gdesz

17 opinii

18.11.2013
15:28
  • 2

Poszłam do niego z polecenia i po wizycie moja ocena jest następująca-Fatalny lekarz i człowiek! Nie polecam

02.05.2013
23:03
  • 1

Nieuk! Nie rozpoznał zapalenia rogówki. Skasował 500 zł za to ze sprawił ból i musialam isc do innego lekarza, nie powiem gdzie ale powiem ze wysmial gdesza i mowil ze nie ja pierwsa trafiam do niego po wizycie u tego kretyna. Do personelu sie odnosi jak do niewolników widac ,ze dziewczyny sa zastraszone. ODRADZAM!! OSZUST!!!

18.04.2013
09:12
  • 1

Najgorszy okulista w Świdnicy, potraktował mnie bardzo źle, musiałam prosić kilkakrotnie, aby wyjaśnił mi moją wadę, na pytanie "Jaką mam wadę", odpowiedział - "Pani ma wiele wad, wiedziała Pani, że ma np. astygmatyzm?. Nieprofesjonalne podejście!

06.10.2012
13:09
  • 3
  • 1

PARANOJA ! LEKARZ NA PIERWSZY RZUT OKA SPRAWIA OSOBY UPRZEJMEJ. NIC BARDZIEJ MYLNEGO ! IGNORANT ORAZ CYNIK ! TRAFILAM DO NIEGO Z PRZYPADKU NA DOBÓR OKULARÓW DO PRACY PRZY KOMPUTERZE. CENNIK JAKI USLYSZAŁAM PRZEZ TELEFON OD PANI , KTÓRA MNIE REJESTROWAŁA NICZYM NIE PRZYPOMINAŁ CENY JAKĄ ZAWOŁAŁ PO WIZYCIE. CIEKAWE CO , BY BYŁO W MOMENCIE JAKBYM NIE MIAŁA WIĘCEJ GOTÓWKI PRZY SOBIE. FACET SPRAWIA WRAŻENIE OSOBY ZAGUBIONEJ , NIEWIEDZĄCEJ CO ROBI. KAŻDY OPTYK ZE ŚWIDNICY NIE LICZY SOBIE ZA BADANIE W MOMENCIE ZAKUPU OKULARÓW , INACZEJ JEST U TEGO PANA , KTÓRY WIDAĆ TYLKO PATRZY NA PORTFEL KLIENTA I JAK GO OSKUBAĆ. NA PEWNO NIE JEST TO LEKARZ Z POWOŁANIA , A JEDYNIE "NOWOBAGACKI" , KTÓRY CHCE ZDZIERAĆ NA WSZYSTKIM. BRZYDKO ODNOSIŁ SIĘ RÓWNIEŻ DO PERSONELU , KTÓRY U NIEGO PRACUJE. ODRADZAM STANOWCZO !!!

02.10.2012
13:16
  • 4
  • 4
  • 1

NIESŁOWNY,SPÓZNIAJACY SIĘ NOTORYCZNIE.dŁUGIE OCZEKIWANIE W KOLEJCE,MIMO UMÓWIENIA SIE.zLE DOBIERA SZKŁA.zLE DIAGNOZUJE.NIE ROZPOZNAŁ "NUŻEŃCA",I W ZWIAZKU Z TYM LECZYŁ ZESPOL SUCHEGO OKA METODA ZATYCZEK ZELOWYCH,ZA KTORYCH ZALOZENIE ZAPLACILAM 500ZL./KOSZT ZATYCZEK 30ZL./CZAS ZAKLADANIA 5 MIN.pRZY PONOWNYM ZAKLADANIU NIE UMIAL SKUTECZNIE ZNIECZULIC /BARDZO BOLALO I NIE ZALOZYL DO DRUGIEGO OKA.nIE ZNALAZL PRZYCZYNY BOLU.zA USUNIECIE GRADOWKI POD DOLNA POWIEKA WZIAL 500ZL.bARDZO BOLALO.oDRASTA.nIE POLECAM ABSOLUTNIE!!!

display statlastseen stat