lekarz Ryszard Gdesz

3,2
2,7

Jerzy

17.11.2014

Pan Doktor Gdesz to wspaniały lekarz i człowiek, "uratował" mi moje oko pomimo późnych godzin wieczornych w których się do niego zgłosiłem. Wycięcie jęczmienia na powiece zostało zrobione precyzyjnie. Polecam, Jurek

Monika

26.08.2014

Czytam te wszystkie opinie i zastanawiam się komu Pan doktor podpadł że mu takie "niesmaczne" komentarze ktoś "bardzo ANONIMOWO" pisze. Przed wizytą do pana doktora Gdesza czytałam te wszystkie komentarze ale ze względu na super opinie panującą na temat tego lekarza wśród moich znajomych poszłam do niego razem z mężem. Jeszcze nigdy nie zostaliśmy tak dokładnie przebadani i żaden lekarz okulista nie poświęcił mi jeszcze takiego czasu i nigdy wcześniej nie zostałam tak dokładnie zbadana okulistycznie. Życzę Panu Doktorowi wszystkiego dobrego . Pozdrawiam, Monika

18.11.2013

Poszłam do niego z polecenia i po wizycie moja ocena jest następująca-Fatalny lekarz i człowiek! Nie polecam

02.05.2013

Nieuk! Nie rozpoznał zapalenia rogówki. Skasował 500 zł za to ze sprawił ból i musialam isc do innego lekarza, nie powiem gdzie ale powiem ze wysmial gdesza i mowil ze nie ja pierwsa trafiam do niego po wizycie u tego kretyna. Do personelu sie odnosi jak do niewolników widac ,ze dziewczyny sa zastraszone. ODRADZAM!! OSZUST!!!

18.04.2013

Najgorszy okulista w Świdnicy, potraktował mnie bardzo źle, musiałam prosić kilkakrotnie, aby wyjaśnił mi moją wadę, na pytanie "Jaką mam wadę", odpowiedział - "Pani ma wiele wad, wiedziała Pani, że ma np. astygmatyzm?. Nieprofesjonalne podejście!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Świdnica"?

Gabinet Okulistyczny
Rynek 9