lekarz Ryszard Gdesz

2,7
2,7

Pan Doktor Gdesz to wspaniały lekarz i człowiek, "uratował" mi moje oko pomimo późnych godzin wieczornych w których się do niego zgłosiłem. Wycięcie jęczmienia na powiece zostało zrobione precyzyjnie. Polecam, Jurek

Czytam te wszystkie opinie i zastanawiam się komu Pan doktor podpadł że mu takie "niesmaczne" komentarze ktoś "bardzo ANONIMOWO" pisze. Przed wizytą do pana doktora Gdesza czytałam te wszystkie komentarze ale ze względu na super opinie panującą na temat tego lekarza wśród moich znajomych poszłam do niego razem z mężem. Jeszcze nigdy nie zostaliśmy tak dokładnie przebadani i żaden lekarz okulista nie poświęcił mi jeszcze takiego czasu i nigdy wcześniej nie zostałam tak dokładnie zbadana okulistycznie. Życzę Panu Doktorowi wszystkiego dobrego . Pozdrawiam, Monika

Poszłam do niego z polecenia i po wizycie moja ocena jest następująca-Fatalny lekarz i człowiek! Nie polecam

Nieuk! Nie rozpoznał zapalenia rogówki. Skasował 500 zł za to ze sprawił ból i musialam isc do innego lekarza, nie powiem gdzie ale powiem ze wysmial gdesza i mowil ze nie ja pierwsa trafiam do niego po wizycie u tego kretyna. Do personelu sie odnosi jak do niewolników widac ,ze dziewczyny sa zastraszone. ODRADZAM!! OSZUST!!!

Najgorszy okulista w Świdnicy, potraktował mnie bardzo źle, musiałam prosić kilkakrotnie, aby wyjaśnił mi moją wadę, na pytanie "Jaką mam wadę", odpowiedział - "Pani ma wiele wad, wiedziała Pani, że ma np. astygmatyzm?. Nieprofesjonalne podejście!

PARANOJA ! LEKARZ NA PIERWSZY RZUT OKA SPRAWIA OSOBY UPRZEJMEJ. NIC BARDZIEJ MYLNEGO ! IGNORANT ORAZ CYNIK ! TRAFILAM DO NIEGO Z PRZYPADKU NA DOBÓR OKULARÓW DO PRACY PRZY KOMPUTERZE. CENNIK JAKI USLYSZAŁAM PRZEZ TELEFON OD PANI , KTÓRA MNIE REJESTROWAŁA NICZYM NIE PRZYPOMINAŁ CENY JAKĄ ZAWOŁAŁ PO WIZYCIE. CIEKAWE CO , BY BYŁO W MOMENCIE JAKBYM NIE MIAŁA WIĘCEJ GOTÓWKI PRZY SOBIE. FACET SPRAWIA WRAŻENIE OSOBY ZAGUBIONEJ , NIEWIEDZĄCEJ CO ROBI. KAŻDY OPTYK ZE ŚWIDNICY NIE LICZY SOBIE ZA BADANIE W MOMENCIE ZAKUPU OKULARÓW , INACZEJ JEST U TEGO PANA , KTÓRY WIDAĆ TYLKO PATRZY NA PORTFEL KLIENTA I JAK GO OSKUBAĆ. NA PEWNO NIE JEST TO LEKARZ Z POWOŁANIA , A JEDYNIE "NOWOBAGACKI" , KTÓRY CHCE ZDZIERAĆ NA WSZYSTKIM. BRZYDKO ODNOSIŁ SIĘ RÓWNIEŻ DO PERSONELU , KTÓRY U NIEGO PRACUJE. ODRADZAM STANOWCZO !!!

NIESŁOWNY,SPÓZNIAJACY SIĘ NOTORYCZNIE.dŁUGIE OCZEKIWANIE W KOLEJCE,MIMO UMÓWIENIA SIE.zLE DOBIERA SZKŁA.zLE DIAGNOZUJE.NIE ROZPOZNAŁ "NUŻEŃCA",I W ZWIAZKU Z TYM LECZYŁ ZESPOL SUCHEGO OKA METODA ZATYCZEK ZELOWYCH,ZA KTORYCH ZALOZENIE ZAPLACILAM 500ZL./KOSZT ZATYCZEK 30ZL./CZAS ZAKLADANIA 5 MIN.pRZY PONOWNYM ZAKLADANIU NIE UMIAL SKUTECZNIE ZNIECZULIC /BARDZO BOLALO I NIE ZALOZYL DO DRUGIEGO OKA.nIE ZNALAZL PRZYCZYNY BOLU.zA USUNIECIE GRADOWKI POD DOLNA POWIEKA WZIAL 500ZL.bARDZO BOLALO.oDRASTA.nIE POLECAM ABSOLUTNIE!!!

5 min wizyta , stawka 80 zł , w cenie recepta na okulary - ponoc ze znizka jesli zrobie u niego. znizka na okulary za 450 zł wyniosla 8 zł. nie polecam , widac ze to wyzysk

Lekarz godny polecenia. Naprawdę dobrze zdiagnozował moją wadę.

Lekarz godny polecenia. Naprawdę dobrze zdiagnozował moją wadę.

Jakaś masakra prywatna wizyta na 15.40 a przede mną 5 osób po 25 minutach dałem sobie spokój nie po to płacę lekarzowi i czekam tyle co na Fundusz, nie polecam mała poczekalnia było nas w sumie 8 osób.