Gorąco polecam Pana doktora, lekarz z prawdziwego zdarzenia jakich mało. Miałem już ustaloną datę operacji barku i wiele wizyt za sobą u różnych specjalistów, które nic nie wzniosły a jedynie pozbawiły mnie znacznej kwoty pieniędzy. Pan dr Gerber wyleczył mnie, dokładnie wysłuchał, wytłumaczył.Polecam

Całkowicie się nie zgadzam z osobami które wypowiadały sie i oceniały dr Gerbera przede mną, jest fantastycznym lekarzem, u którego spędza się czas prawie jak ze znajomym na piwie i właśnie to jest w nim najlepsze - że nie traktuje pacjenta z góry (jak to robi większość "wykwalifikowanego zespołu medycznego") tylko jak równego sobie. Mimo swojego młodego wieku zetknąłem się z dużą liczbą lekarzy, którzy wymyślali u mnie wszelakie choroby i dolegliwości dopuki nie trafiłem na Pana Ryszarda wystawiając mi najprostszą i najbardziej trafna diagnozę. Bardzo polecam.

Bardzo polecam.

Nie polecam, lekarz starej daty i w dodatku wszystkie rozumy pozjadał.

Nie polecam, lekarz starej daty i w dodatku wszystkie rozumy pozjadał.

Bylem z wizyta u niego 3-4 lata temu w klinice na Warszawskiej ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu. W czasie wizyty przez caly czas bawil sie komorka, w ogole mnie nie zbadal i na podstawie wywiadu postawil calkowicie - jak sie pozniej okazalo - bledna diagnoze. Nie byl arogancki, jednak olewa pacjentow badz przecenia swoja wiedze.

Mam dyskopatie i srzywienia kręgosłupa.Często mam bóle nie do wytrzymania,poszłam do dotora z prześwietleniami i to co usłyszałam to mnie przerazilo.Nie wiem czy to miał być żart albo głupie poczucie humoru lekarza na którym ja chyba się nie znam.Poszłam tam pierwszy i ostatni raz. Nie polecam,ale to jest moja opinia.

miałam zerwane achillesa(dowiedziałam się o tym dopiero po konsultacji z innym lekarzem), pan dr wpisał mi do karty"ból nogi" przez co nie mogłam uzyskać odszkodowania. Jego leczenie polegało na wstrzyknięciu blokady, nakazie chodzenia w butach na koturnach lub obcasie(żeby ten achilles ci sie rozciagnął) i oczywiści skończeniu z treningami judo, bo "kto to widział, żeby dziewczynka tak się biła z innymi". i oczywiście brak jakichkolwiek rehabilitacji. nawet usg mi nie wykonał, a to na nim było widać naderwanie. w efekcie kontuzję , którą leczy się ok 6miesięcy, ja na nią ...

nawet usg mi nie wykonał, a to na nim było widać naderwanie.
w efekcie kontuzję , którą leczy się ok 6miesięcy, ja na nią straciłam 3 lata

Znakomity lekarz !!! Lekarz z powołania !!!

Znakomity lekarz !!!
Lekarz z powołania !!!

Wspaniały lekarz i dobry człowiek !!! Lekarz z prawdziwego powołania !!! Oby tylko tacy ludzie mogli nas nieszczęśników leczyć.

Może znał się na medycynie w latach młodości ale teraz wszystko idzie do przodu. Dużo gada i się przechwala ale niewiele z tego dla pacjenta.