Ryszard Gumański

2,9
2,5
2,2
2,5

Byłam nieco uprzedzona po przeczytaniu niepochlebnych opinii, wizyta odbyła się jednak w miłej atmosferze, pan doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu, był bardzo kompetentny i empatyczny. Polecam.

Polecam Pana doktora, szłam z duszą na ramieniu po przeczytaniu opinii, a wogole się nie sprawdziły! Otrzymalismy konieczne skierowania bez problemu! polecam!

Znam Pana Doktora od 6 lat. Jego wieloletnie doświadczenie to nie jego jedyna zaleta. Fakt specyficzny fachowiec ale na 100% jest za swoimi pacjentami, z którymi zawsze jest w kontakcie.

Znam Pana Doktora od 6 lat.

Jego wieloletnie doświadczenie to nie jego jedyna zaleta.

Jestem pacjentką dr Gumańskiego. To rzeczowy, kompetentny lekarz. Sumiennie wykonuje swój zawód. Przychodzi wcześniej do poradni, aby przyjąć wszystkich pacjentów. Nie lekceważy żadnych objawów. Zleca wszystkie niezbędne badania. Lubię Jego specyficzne poczucie humoru. Czekam w kolejce na zabieg wstawienia endoprotezy i mam cichą nadzieję, że to właśnie Pan doktor wykona operacje

Doktor bardzo rzeczowy i kobkretny. Nie rozumiem negatywnych opinii odnosnie gburowatosci. Pare razy sie usmiechnal i zażartował.

Lekarz to chyba z nazwy nieumi rozmawiać z pacjętem,nerwus zachowanie chamskie byłam pierwszy raz u niego i pierwszy raz spotkałam się z czymś takim,nie polecam tego pana bo szkoda czasu i nerwów. Anna

Masakra !!!!Cham i prostak!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bezczelny !!!!!!!!!!!!!Gburowaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! On się nadaje w pole z haczka pracować a już na pewno nie z ludzmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo niemiły gburowaty lekarz.Zus chyba kieruje chorych do niego,aby było jak najwięcej odmownych decyzji w sprawie rent.Odradzam tego lekarza.

Dla mnie to hamowaty felczer A nie lekarz trafiłem do niego po wypadku wysyłał mnie z uszkodzoną łękotka do neurologa neurolog stwierdził że to ortopedyczne i kazał iść ponownie do ortopedy a chamidło nawet mnie nie przyjął do obory krowy niech leczy a nie ludzi w szpitalu nie polecam

Może cham i gbur ale na pewno nietuzinkowy fachowiec!!!!Majstersztyk w swoim zawodzie.....komunikatywność z pacjentem zerowa,kultura może jeszcze poniżej zera ale jak się za coś bierze to tego nie spierniczy.....polecam z czystym sumieniem!!!!